Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i vaš

poruka: 41
|
čitano: 9.684
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i vaš".
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i
Daca25 kaže...

ako je nekm  ukradena -izbriana -hakirana .STRANIC

  moja stranica koju sam  napravila  preko Facebook.co  Loklna usluga..Dali o neko moze reci ,ako je eko imao isti problem.Kome se treba obrati .Jer  na Fb,niko neradi svoj posao  kako treba.Mnogima sam pisala.TRAZIM DA  MI SE  MI  VRATI MOJA  STRANICA.

HVALA

 Tebi je netko ukrao čitavu osnovnu školu sudeći po (ne)pismenosti.

2 godine
offline
Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i vaš

Super, otišao sam na stranicu i kao hakiran mi je mail ali nije broj mobitela...

Ja maloprije promijenio lozinku za mail, ponovo ga ukucao i opet je hakiran, kad prije, majku mu 

 

 

 

 

Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo, a imaš veliki stomak !
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i
Zaporožac kaže...

Super, otišao sam na stranicu i kao hakiran mi je mail ali nije broj mobitela...

Ja maloprije promijenio lozinku za mail, ponovo ga ukucao i opet je hakiran, kad prije, majku mu 

 

 

 

 

 Hahahahah, pa nitko ne tvrdi da imaju tvoj password za pristup mailu, nego da je tvoj mail negdje leakao pa da ces vjerojatno primati spamove itd.. 

 

 

2 godine
offline
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i
assassin.st kaže...

 Hahahahah, pa nitko ne tvrdi da imaju tvoj password za pristup mailu, nego da je tvoj mail negdje leakao pa da ces vjerojatno primati spamove itd.. 

 NIKADA nisam na moj glavni mail nisam dobivao spam poruke.

 

i što sad, vjerojatno ? nevjerovatno, moguće, hoću-neću....

nemoj da ti sad krenem objašnjavati kao ihush, jedno tri stranice A3 formata... 

Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo, a imaš veliki stomak !
7 godina
offline
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i

Ako koristiš gmail šanse da dobiješ spam su ti skoro nula, to jedino hotmail i ostali.

 

Kruha i igala...
15 godina
online
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i
fer-de-lance kaže...

Ako koristiš gmail šanse da dobiješ spam su ti skoro nula, to jedino hotmail i ostali.

 

A, nije baš tako. Evo, meni na glavnom gmail računu se zna mjesečno skupiti u spam mapi, kako kad...između 10 i 20 spam mailova.

Džaba što ja stalno dodajem te poruke na spam listu pa da bi Google ubuduće te i slične tretirao kao spam i filtrirao ih.

I onda sam s vremenom odustao, jednostavno ih obrišem bez da sam išta čitao. BMK, ako ih veseli, nek šalju i dalje.

 

Edit: evo, baš provjerio maloprije spam kategoriji i pronašao 1 novi mail (jučer izbrisao 15-ak)

     Pazi ti koji su to retardi, kao ja se subscribao na njihov newsletter i daju mi opciju da poništim subscribe.

     A, ispod maskiran maliciozni link. Kliknuo sam, ne.

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 12:30 (fromcelltohell).
7 godina
offline
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i

Da, istina, ali barem ih baci u spam folder.

Outlook/hotmail je totalni kaos (vidjeh kod jednog kolege prije par tjedana, premda ga to ne brine jer ne koristi aktivno taj mail).

Začudo, meni u spam folderu na gmailu ništa, i nikad nisam ni vidio, tj. možda se samo pobriše nakon nekog vremena pa ne stignem skužit.

Premda, za sumnjive stranice uvijek koristim drugi mail koji nije vezan uz apsolutno ništa, tak da i to igra ulogu, tam nek slobodno spamaju, premda isto nema ništa.

 

BTW, kak na mobu koristim onaj Edison mail, super client, ima i opciju da automatski pošalje na engleskom da se hoćeš unsubscribat na adresu pošiljatelja, tak sam ih masovno spamao, i, zanimljivo, čak su me mnogi i unsubscribali (strani sajtovi), a kod naših 0%.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 12:34 (fer-de-lance).
15 godina
online
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i
fer-de-lance kaže...

Da, istina, ali barem ih baci u spam folder.

Outlook/hotmail je totalni kaos (vidjeh kod jednog kolege prije par tjedana, premda ga to ne brine jer ne koristi aktivno taj mail).

Začudo, meni u spam folderu na gmailu ništa, i nikad nisam ni vidio, tj. možda se samo pobriše nakon nekog vremena pa ne stignem skužit.

Premda, za sumnjive stranice uvijek koristim drugi mail koji nije vezan uz apsolutno ništa, tak da i to igra ulogu, tam nek slobodno spamaju, premda isto nema ništa.

 

 A, ne znam. Eto, ja imam jedan MS account od davnina (******@msn.com) i još uvijek ga relativno aktivno koristim.

Na njemu nikad ni jedan jedini spam mail nisam dobio a stvarno sam taj account prostituirao po internetu, čak i više od ovog gmaila gdje mi uredno sjedaju spamovi.

Kao što rekoh, nije mi toliko ni bitno što me spamaju na gmailu jer imam 2FA + baš za*eban password, pa ako je kome toliko bitno da mi otme gmail, kako bi Bosanci rekli...bujrum 

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
7 godina
offline
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i

Vjerovatno ni ne znaju da postoje @ msn.com pa ni ne stave na listu za spamanje 

 

Kruha i igala...
4 godine
offline
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i
ludi kekec kaže...

pa tko normalan daje fejsu svoj broj mobitela???

 Na Facebooku account imam godinama, mislim od 2007. Twitter mi je prekjučer poslao poruku da kod njih imam account punih 12 godina. Tada je svijet bio malo drugačiji, a svijest o zaštiti osobnih podataka bila je niža.

 

 

4 godine
offline
Re: Sada možete provjeriti jesu li hakeri ukrali i
fer-de-lance kaže...

Ako koristiš gmail šanse da dobiješ spam su ti skoro nula, to jedino hotmail i ostali.

 

 Pred koji mjesec kod Microsofta su šanse da dobiješ normalni mail bile nula. Jer su poruke iz inboxa slali direktno u kantu za smeće. :-) Za par dana su to popravili tj. podesili su parametre preagresivnih filtera za mail.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice