Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

poruka: 239
|
čitano: 33.826
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11".
16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Ti to ozbiljno :-))
Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
16 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

@Marko :D

 

Nadrobio si svašta i dalje si pristran pa neću komentirati sve, osim licemjerja.

 

Kakvo licemjerje?? Stavljaš mi riječi u usta - nigdje nisam rekao da ne treba dati i Srbima da biraju ako su većina. Moj je stav upravo takav - ako unutar države postoji područje gdje većina ne podržava postojeći sistem neka se stvori federacija 2 sistema pa nek shvatko dobije šta želi. 

Držim da bi i prosječnom Slavoncu više odgovarao drugačiji sistem tako da bi, po mom mišljenju, najbolje bilo i ovu prčiju podijeliti na 3 dijela kao što je nekad bilo jer radi se o velikim razlikama. Ovakva RH paše samo Zagrebu.

Amenoum
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
PaleRider kaže...

@Marko :D

 

Nadrobio si svašta i dalje si pristran pa neću komentirati sve, osim licemjerja.

 

Kakvo licemjerje?? Stavljaš mi riječi u usta - nigdje nisam rekao da ne treba dati i Srbima da biraju ako su većina. Moj je stav upravo takav - ako unutar države postoji područje gdje većina ne podržava postojeći sistem neka se stvori federacija 2 sistema pa nek shvatko dobije šta želi. 

Držim da bi i prosječnom Slavoncu više odgovarao drugačiji sistem tako da bi, po mom mišljenju, najbolje bilo i ovu prčiju podijeliti na 3 dijela kao što je nekad bilo jer radi se o velikim razlikama. Ovakva RH paše samo Zagrebu.

 

Kad bi svi dobili što žele nikad ne bi bilo rata. 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Bitanga kaže...

 

Kad bi svi dobili što žele nikad ne bi bilo rata. 

 

 Tako je!
Kad bi Rusi zauzeli cijelu Ukrajinu, a Ukrajinci sav ukrajinski teritorij ne bi bilo rata. Oh wait!

16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Bitanga kaže...
PaleRider kaže...

@Marko :D

 

Nadrobio si svašta i dalje si pristran pa neću komentirati sve, osim licemjerja.

 

Kakvo licemjerje?? Stavljaš mi riječi u usta - nigdje nisam rekao da ne treba dati i Srbima da biraju ako su većina. Moj je stav upravo takav - ako unutar države postoji područje gdje većina ne podržava postojeći sistem neka se stvori federacija 2 sistema pa nek shvatko dobije šta želi. 

Držim da bi i prosječnom Slavoncu više odgovarao drugačiji sistem tako da bi, po mom mišljenju, najbolje bilo i ovu prčiju podijeliti na 3 dijela kao što je nekad bilo jer radi se o velikim razlikama. Ovakva RH paše samo Zagrebu.

 

Kad bi svi dobili što žele nikad ne bi bilo rata. 

 

 

To bi po lovce u mutnom bilo strašno

13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
PaleRider kaže...

@Marko :D

 

Nadrobio si svašta i dalje si pristran pa neću komentirati sve, osim licemjerja.

 

Kakvo licemjerje?? Stavljaš mi riječi u usta - nigdje nisam rekao da ne treba dati i Srbima da biraju ako su većina. Moj je stav upravo takav - ako unutar države postoji područje gdje većina ne podržava postojeći sistem neka se stvori federacija 2 sistema pa nek shvatko dobije šta želi. 

Držim da bi i prosječnom Slavoncu više odgovarao drugačiji sistem tako da bi, po mom mišljenju, najbolje bilo i ovu prčiju podijeliti na 3 dijela kao što je nekad bilo jer radi se o velikim razlikama. Ovakva RH paše samo Zagrebu.

Već sam rekao, izbori/referendumi koje organizira Rusija i Bjelorusija nisu nikakvi izbori/referendumi nego farsa i postoje iz razloga samo kako bi se dobio privid demokracije. Uostalom, referendum je ilegalan, napravljen od strane vlasti koju nije izabrao narod nego Putin osobno, drito iz Moskve.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2014_Crimean_status_referendum#Observers

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2022 21:10 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Misliš ovdje ili u usa su demokratski izbori. Mark Twain je lijepo rekao: Da nešto ovisi o izborima, ne bismo smjeli na njih izači.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Mislim da su pošteniji nego u Rusiji, svakako. Najnepošteniji su izbori na kojima ne smiju prisutovati neovisni promatrači, a to su izbori u Rusiji i Bjelorusiji.

12 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Einstein o ratu

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Znam dvije Ruske obitelji i kolegu koji su došli u HR nakon aneksije Krima pošto su osjetili da će biti sranja, te znam nula Hrvata koji su otišli u Rusiju, toliko o tome. Što se tiče Microsofta kao da ga do sada već nisu piratizirali za poslovne svrhe.

 
4 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Najnepošteniji izbori su oni na kojima imaš jednog kandidata.
16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
ivanzu kaže...

Znam dvije Ruske obitelji i kolegu koji su došli u HR nakon aneksije Krima pošto su osjetili da će biti sranja, te znam nula Hrvata koji su otišli u Rusiju, toliko o tome. Što se tiče Microsofta kao da ga do sada već nisu piratizirali za poslovne svrhe.

 

Ja znam ohoho ljudi koji su odselili nakon što je Tuđman pobijedio na prvim izborima. Sad bi mogao dodati "toliko o tome", 

ali evo i sad nakon svih ovih godina ne znam što bih mislio o tome

12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Sigurno su otišli u Rusiju, a ne u Njemačku, Švedsku, Kanadu itd..

13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
segregator kaže...
ivanzu kaže...

Znam dvije Ruske obitelji i kolegu koji su došli u HR nakon aneksije Krima pošto su osjetili da će biti sranja, te znam nula Hrvata koji su otišli u Rusiju, toliko o tome. Što se tiče Microsofta kao da ga do sada već nisu piratizirali za poslovne svrhe.

 

Ja znam ohoho ljudi koji su odselili nakon što je Tuđman pobijedio na prvim izborima. Sad bi mogao dodati "toliko o tome", 

ali evo i sad nakon svih ovih godina ne znam što bih mislio o tome

Kolega, magarac misli, NHF, čovjek razmišlja. 
Što bi vrli V. V. P. kazao, tko nas je napustio, izdajica. 

Neka smo se takvih riješili, kukolj se je sam izdvojio kažem ja. 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
ivanzu kaže...

Sigurno su otišli u Rusiju, a ne u Njemačku, Švedsku, Kanadu itd..

Ti hoćeš reć da Ukrajinci ne idu u Rusiju?! Idu! Doduše prisilno u filtracijske logore, ali odmah sljedeća postaja je daleko u Rusiji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2022 21:08 (Marko :D).
14 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Ameri zabarnili abortuse, a oružje možeš slobodno kupovati kad napuniš 18. Tam ti je najpametnije redvno pohađati streljane i držati kondiciju u gađanju. A abortusi će se raditi na crno.

 

Naravno nije ni Rusija niš bolja. I sad takvi žele gospodariti svijetom...

 

edit; predsjednik ima šalabahter, pozdravi kad ulaziš u prostoriju, reci bok kad izlaziš  

 

Biden slučajno pokazao upute što treba raditi na sastanku - N1 (n1info.com)

 

edit 2; ne pamtim kad su takvi ljudi bili na vrhu države. Trump u rangu Maminja, Biden ishlapio, Zelenski svirao klavir spolovilom, Putinjo gol do pasa jaše konja i izigrava Šejna...

Hebeš mi sve mora da sanjam....

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2022 21:45 (forumaš).
Moj PC  
4 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Fali na vrhu liste - TI nemoj izgubit OVAJ popis 😆
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2022 21:50 (silvio3105).
16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Marko :D kaže...
ivanzu kaže...

Sigurno su otišli u Rusiju, a ne u Njemačku, Švedsku, Kanadu itd..

Ti hoćeš reć da Ukrajinci ne idu u Rusiju?! Idu! Doduše prisilno u filtracijske logore, ali odmah sljedeća postaja je daleko u Rusiji.

 

Išli su i prije rata

 

https://ec.europa.eu/info/sites/default/files/economy-finance/dp123_en.pdf

 

"According to their previous survey, carried out in 2012, Russia was by far the most popular destination, attracting 43% of Ukrainians working abroad"

 

 

Sad zamisli takvu državu kojoj je Rusija (ekonomski) Zapad

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2022 23:18 (segregator).
15 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
ihush kaže...
* * *

 

 

 to je dokaz da nije pirat edišn.. nije aktiviran-crakan.. tj to je normalan win, čist, origigi.. ima ili nema licencu je nešto drugo ali nije piratski * * *

Nemoj se truditi jer vidim da po sto puta nekima forumašima trebaš i nacrtatiti. Ako do sada nisu skontali - vjeruj neće ni u dogledno vrijeme ;-)

"Ne bacaj bisere pred svinje" što bi rekla stara izreka 

12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Trebate shvatiti jednu stvar. U Ukrajini jer rat. Rat je najveće zlo. Za rat su krivi Rusi i njihov džepni car. Sve rasprave o tome jesu li ameri good guys ili bad guys u ovom trenutku nemaju smisla. Rat treba zaustaviti a onda možemo razgovarati o tome koje stvari u Ukrajini treba mijenjati. Onda možemo pričati i o tome koliko su Rusi po nekim pitanjima u pravu i koliki su Amerikanci licemjeri.
Trenutno imamo situaciju u kojoj mini ruski Hitler prijeti cijelom svijetu a za razliku od originalnog ima oružje kojim iz očaja može napraviti veliko sranje. Zapad ga napadne i on svjestan brzog poraza poteže očajnički potez. Zapad ga ne napadne i on shvaća da ima posla s pičkama i na stavlja se širiti uz ogromne ljudske žrtve.
Zapad za sad igra na kartu izazivanja pobune od strane Putinovih najbližih suradnika koji su navikli na glamur i zapadni način života. Bojim se da od toga ništa jer je ovaj već pokopao one na koje je sumnjao da bi ga mogli izdati (i njihovu djecu).
Za sada se kao najbolja opcija čini držati frontu u Ukrajini, dozvoliti Putinu da osvoji nešto teritorija a ostatak Ukrajine integrirati u EU.
 
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
goran022 kaže...

Einstein o ratu

Amen! 

16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
ATJLučko kaže...
segregator kaže...
ivanzu kaže...

Znam dvije Ruske obitelji i kolegu koji su došli u HR nakon aneksije Krima pošto su osjetili da će biti sranja, te znam nula Hrvata koji su otišli u Rusiju, toliko o tome. Što se tiče Microsofta kao da ga do sada već nisu piratizirali za poslovne svrhe.

 

Ja znam ohoho ljudi koji su odselili nakon što je Tuđman pobijedio na prvim izborima. Sad bi mogao dodati "toliko o tome", 

ali evo i sad nakon svih ovih godina ne znam što bih mislio o tome

Kolega, magarac misli, NHF, čovjek razmišlja. 
Što bi vrli V. V. P. kazao, tko nas je napustio, izdajica. 

Neka smo se takvih riješili, kukolj se je sam izdvojio kažem ja. 

 NHF, ali pismen čovjek zna razliku između misli i razmišljanja...a kukolj se u dobroj mjeri nije izdvojio, nego pričekao, preživio, i dobrim dijelom vratio pa potjerao

one koji su (tad) ostali

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2022 0:04 (segregator).
14 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
goran022 kaže...

Einstein o ratu

 iako je Einstein bio pacifist takve stvari treba gledati u kontekstu. Mein Weltbild je napisao baš u vrijeme nastajanja nacizma i mislim da se tvrdnje u najvećoj mjeri odnose na Reichswehr/Wehrmacht. Njemu kao inteligentnoj osobi je sigurno bilo jasno da bez vojnih snaga nema mira (baš oksimoronično  ).

9 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Marko :D kaže...
ivanzu kaže...

Sigurno su otišli u Rusiju, a ne u Njemačku, Švedsku, Kanadu itd..

Ti hoćeš reć da Ukrajinci ne idu u Rusiju?! Idu! Doduše prisilno u filtracijske logore, ali odmah sljedeća postaja je daleko u Rusiji.

 Uzlud ti trud Marko, poslao je Vucic svoje bojovnike na bug, plus dragan ego manijak banira svakoga tko rusi ugled. Nije ovdje stvar tko je u pravu, vec koga vise mrzis. 

9 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
ihush kaže...
ivanv000 kaže...
jglllllll kaže...
Dozvola piratizacije govori dovoljno o tome o kakvoj se prčiji od države radi.

 

 

https://www.24sata.hr/news/hdz-koristi-piratski-windows-na-prezentaciji-skakali-oblaci-304516

 

 

 -to je dokaz da nije pirat edišn.. nije aktiviran-crakan.. tj to je normalan win, čist, origigi.. ima ili nema licencu je nešto drugo ali nije piratski no ipak je to 23-ipo i hdz, kao da su činjenice nešto bitno :)

 Legalisti i centristi su gori od Hitlera i ekipe. Gledat ce kako svijet tone prema kaosu, ali to je redu jer je legalno. I Hitler je sve legalno odradio, i republikanci u Americi su legalno ukinuli pravo na abortus. To ne znaci da to ima veze sa mozgom ili napretkom. Napisao bi par ostrijih rijeci, ali samo velika igla moze da prodre u takvu mozgovinu.

13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
BlueMax kaže...
Za sada se kao najbolja opcija čini držati frontu u Ukrajini, dozvoliti Putinu da osvoji nešto teritorija a ostatak Ukrajine integrirati u EU.

Iako se u većini toga slažem s tobom, ovo gore je pogrešno mišljenje. Ovo se dogodilo 2014. nakon aneksije Krima i započinjanja s*anja u Donbasu. Ajmo reći da je Putin u tom konfliktu pobjedio jer mu je zapad doslovno dopustio bez da prođe bez većih posljedica. Udarili su tu i tamo kakve sankcije i to je sve. Zbog toga što nije bilo nikakvih ogromnih posljedica za Putina i Rusiju, 8 godina kasnije ponovno Rusija napada Ukrajinu misleći da će se Ukrajinci odreći još svog teritorija i da će zapad opet mirno sjediti i gledati, no prevarili su se. U Rusiji još uvijek vlada imperijalizam i nekako mislim da nema namjeru stati.

 

Ovaj put, Putin ima veće afinitete. Želi odsjeći Ukrajinu od Crnog mora, da ima potpunu kontrolu nad istim. Time će dobiti još nešto, povezanost Transnistrije i same Rusije (sami su rekli da im je to želja). Dopustimo li Putinu da ponovno slobodno uzme teritorij, za 8 godina ide novi rat u kojem će htjet zauzet i preostali dio Ukrajine.

 

Ne smijemo zaboraviti ni činenicu da je Kazahtan sljedeća država na tapeti. Tokaev (koji je j*ebeno izigrao Putina i svaka mu čast na tome) je rekao da nema namjeru sudjelovati u ratu, osudio agresiju na Ukrajinu i da ne priznaje LPR/DNR, su to za Kazahstan kvazi-terorističke "države". Na to mu je Putin odgovorio prijetnjom svim državama bivšeg SSSR-a; najkraće rečeno krenu li kontra Rusije, da im ne gine ukrajinski scenarij.

 

I postoji razlog zašto Putin toliko želi Crno more. Prirodni resursi kojih Rusija ima i previše i bez Crnog mora. Ali ako Putin preuzme kontrolu nad istim, EU nema drugog izbora nego plin i naftu platiti puno skuplje ili imati posla s Rusiju koju treba izbjegavati. Drugim riječima; želi natjerati EU da mora biti ovisna o Rusiji. Ako Ukrajina pobjedi, Putler nas ne može ucijenjivat; Ukrajina će nam prodat plin, a Putler izgubit jednog ogromnog dijela prihoda Rusije što mu je nedopustivo.

 

Sve to je razbjesnilo Ukrajince koji sada žele kompletan teritorij nazad. Da Putin nije toliko pohlepan, lijepo su se mogli praviti retardirani i govoriti da je Krim njihov budući da je pod okupacijom rusa i sve 5. Ali pošto čovjek ima prevelike afinitete, izgubit će i to malo ruske kontrole što ima na ukrajinskom teritoriju. Tehnika kojom se Rusija vodi je "malo po malo do cijelog teritorija".

 

Garant Putler ima negdje Excel tablicu u kojoj po godinama ima isplanirano kada će ponovno napast neku susjednu zemlju i koji dio teritorija planira osvojit. 😆

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2022 9:45 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
forumaš kaže...

Ne vjerujem da vi to išta riješilo, na njegovo mjesto bi došao netko još radikalniji.

 Psihopatski diktator koji se okružio nesposobnim ali podobnim i vjernim štakorima.Vlada čvrstom rukom terora i straha ,nakon njega slijedi sukob između štakora za mrvice moći koje su ostale iza velikog vođe  do međusobnog istrebljenja .

Narod koji je umjesto demokracije izabrao svojom voljom autokratsku diktaturu ne zaslužuje bolje od onoga što je izabrao .

waaagh ;
12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Druga opcija je izravni rat zapada i Rusije. Ne govorim da Ukrajina treba prepuštati svoj teritorij nego da će na kraju tako biti. U politici svak gleda samog sebe. Što na državnoj što na osobnoj razini. Svaki političar iz EU ili USA kad bude birao hoće li da Ukrajina izgubi teritorij ili da on izgubi fotelju, zna se što će birati. A gubljenje fotelje skoro pa isključivo je vezano uz ekonomsku situaciju u vlastitoj zemlji. Najbolji pokazatelj kakvi su ljudi stvarno je ova anketa koju smo imali prije par dana. Koliko ljudi podržava sankcije Putinu - 80%
Koliko ih je spremno podnijeti posljedice tih sankcija - 20%.
A jedno bez drugog ne ide.
Svi smo mi na strani Ukrajine, osim što nismo. Još kad u matematiku uvrstiš kako je mali čovjek puno časnije biće od političara jasno je da će zapad Putinu prepustiti teritorij za 1$ jeftiniju naftu ili plin. Nažalost ali tako je. Znači kad se analizira situacija najmanje bitno je što bi ja htio i što bi bilo pošteno. Gledaš kako što manju štetu postići.
Usporedbe radi - Kosovo. Albanci apsolutno nikakvo pravo nisu imali na neovisnost. Protivno svim međunarodnim zakonima i upotrebom sile amerikanci su im to omogućili. Isto će se dogoditi u Ukrajini.
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
BlueMax kaže...
Druga opcija je izravni rat zapada i Rusije. Ne govorim da Ukrajina treba prepuštati svoj teritorij nego da će na kraju tako biti....

ne mora uopće tako biti, lako može biti da će ukrajinci s vremenom iz obrane krenuti u protuofenzivu, potiskivanje rusa i oslobađanje teritorija

samim time izbjegava se izravni rat zapada i rusije

kako vrijeme prolazi rusi su u ukrajini sve slabiji, a ukrajinci sve jači

 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Evo baš na fejsu vidio članak geopolitike kako rusi napreduju. Kako to, kako to?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice