Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

poruka: 239
|
čitano: 33.828
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11".
13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
dery kaže...

Činjenica je dok smo bili nesvrstani(juga) imali smo najači bdp u svijetu. Nakon priklanjanja nato evropi zapadu, hrvatska tone.Hrvatska je sve manje svoja jedino ima ime i to je sve.Sluge radi beskičmenjaka briselskih poltrona koji vode ovaj jad i bijedu.

Molim te još ovakvih činjenica jer su predobre... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2022 17:55 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Marko :D kaže...

predobre... 

Ispravio sam ti. 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
segregator kaže...

Ne, nego mislim na rat Irana i Iraka...što nije USA pomogla Iranu kad ih je zli Irak napao?

nego im je još slala bojne otrove da bacaju po Iranu, da malo ispitaju djelovanje

 stvar kod stalnog whataboutizma u ovoj situaciji je što se uvijek možeš vraćat u povijest - what about america, ali samo kratko

jebe vas što tek koračić unazad amerike nema na globalnom planu, a ostaje samo rusija i druge sile koje odavno drmaju svijetom, odnosno ovim dijelom na kojem se uvijek ratovalo

pa kad spominješ iran/irak, trebaš znati da ruje tamo ruju stoljećima prije amera, također iz kojekakvih interesa, pa i za naftu prije nego su ameri i pomislili na tuđu naftu

Rusko-perzijski ratovi – Wikipedija (wikipedia.org) - ovo je prije nafte, a kad se pojavila nafta ratovali su u iranu s osmanskim carstvom za bušotine

 

vidi, naš pogled i pogled rusa na svijet sasvim je drukčiji

europljani amere gledaju kao susjede preko atlantika, bliski istok kao poprilično daleku vukojebinu bez obzira na izraz 'bliski', indiju još dalju vukojebinu, a za kinu i japan imamo i naziv - daleki istok

 

rusima su amerikanci i europljani susjedi, ali sa potpuno druge strane globusa jer se protežu od europe do amerike (nekad prije i do kanade, dok su držali aljasku), a sve ovo dolje gdje se stoljećima vode ratovi, njima nisu bliski i daleki istok, njima su to sve južni susjedi

rusija je jedno veliko i prastaro zlo koje mlati i ugnjetava po svim tim područjima, od europe do japana i južno od afrike do kine stoljećima i stoljećima prije nego su ameri uopće stigli na scenu kao nekakav globalni faktor

tako da kad ruse opravdavaš amerima, uvijek se neminovno vraćaš na ruse, jer rusi su 'ancient evil', debelo premazani svim mastima i iskusni, možda i najiskusniji od svih nacija, u nanošenju zla drugima za svoju korist

 

zato treba stati sa whataboutizmom i vraćanjem u prošlost, jer prošlost vam ionako ne ide u prilog

15 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Sve to stoji ali opet vas pitam šta mislite kako bi usa reagirala da ih rusija okruži kao što to kroz nato rade ameri u evropi.

kradem mine iz minskog polja
2 godine
neaktivan
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

rusofili su emotivno mutavi ljudi, i to mutavi da svoju mutavost ne razumiju ili ne žele razumjeti, da je rusija na mjestu amerike svi skupa bi živjeli u srednjem vjeku, ovako nas boli dupe - znamo da nas štiti kapa NATO-a (=strah šugavih rusa, barbara i politički krvoločne očajne vladajuće sirotinje sa istoka od zapadne vojne mašinerije) prčija rusija je pokazala u ovom ratu da su zemlja trećeg svijeta i što korupcija i nepotizam napravi od nekad opasnog vojnog stroja sssr-a, više nitko niti ne reagira na prijetnje štakora iz moskve a što se učnkovitosti ruske vojske tiče mogli su se ukrajinci i lopatama branit, nakon ove sramotne blamaže rusiju više nikad nitko neče doživljavati ozbiljno, sve siroinja jad i bjeda, a ovi koji misle da će im se kina pridružit u borbi protiv zapada su jednostavno glupi, bez dodatnih objašnjenja, kina, indija i ostala sirotinjska kompanija ovise o kupovnoj moći zapada i europe, kupovna moć istočnih država je ravna nuli, jedva preživljavaju i s njima nitko ne želi posla imat ... meh

 
3 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
dery kaže...

Sve to stoji ali opet vas pitam šta mislite kako bi usa reagirala da ih rusija okruži kao što to kroz nato rade ameri u evropi.

 problem je što si okrenuo pilu naopako

nato savez u europi se širi zbog rusa i njihove bliže i dalje povijesti terora i grabeži - ne kao nekakva alijansa koja okružuje i planira napad na zemlju sa 6.000 nuklearnih glava, nego kao savez za zaštitu samih sebe od takvog susjeda

tko lud bi u europi planirao napad na ruse?

 

uostalom, sve to nema veze s time što su rusi napravili u ukrajini posljednjih 15 godina i s ovim aktualnim ratom

14 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Ak se gleda povijest napad je išao od Napoleona do Hitlera na Rusiju, uz teške pokolje...pa i NDH odred je sudjelovao u opsadi Staljingrada. Ljude su žive palili zajedno sa stokom po štalama, a da je napad uspio radili bi se nove tvornice smrti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
forumaš kaže...

Ak se gleda povijest napad je išao od Napoleona do Hitlera na Rusiju, uz teške pokolje...pa i NDH odred je sudjelovao u opsadi Staljingrada. Ljude su žive palili zajedno sa stokom po štalama, a da je napad uspio radili bi se nove tvornice smrti.

 zašto uvijek ideš od trenutka koji ti paše, pogotovo s povijesti iz vremena kad 6.000 nuklearnih glava nije bila prijetnja onome tko napada rusiju

kreni još malo u prošlost, pa vidi što rusija radi svijetu stoljećima i stoljećima prije napoleona, hitlera, amera i ne znam koga ćete još izvuć kao opravdanje

14 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Kad već spominješ nuklearne glave, Ameri su jedini upotrijebili dvije na civilne ciljeve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
dery kaže...

Sve to stoji ali opet vas pitam šta mislite kako bi usa reagirala da ih rusija okruži kao što to kroz nato rade ameri u evropi.

Nisi komentirao one potpuno krive podatke koje si dao oko BDP-a jugoslavije?

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Zanimljivo mi je čitati tvoje postove. Imam osjećaj da imaš kuglu iz koje gledaš budućnost.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Sad? Ne može.
Da ju se od početka nije uništavalo, definitivno bi mogli bit neutralniji.
11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
forumaš kaže...

Kad već spominješ nuklearne glave, Ameri su jedini upotrijebili dvije na civilne ciljeve.

 e i?

daj samo još objasni kako hitler, napoleon i američki nuklearni istovar na japan imaju veze s ovim u ukrajini?

ne kužim vezu u nabacivanju whatabout bedastoća, al nikako

14 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
picajzla0707 kaže...
forumaš kaže...

Kad već spominješ nuklearne glave, Ameri su jedini upotrijebili dvije na civilne ciljeve.

 e i?

daj samo još objasni kako hitler, napoleon i američki nuklearni istovar na japan imaju veze s ovim u ukrajini?

ne kužim vezu u nabacivanju whatabout bedastoća, al nikako

 Nadovezao sam se na priču tko je kroz povijest genocidno efikasniji, a svi skupa smo prilično blizu uključujući i našu malenkost (na žalost). Po meni nekih stavri se treba sramiti, zbog nas samih, ne zbog drugih. 

 

A ovo sve drugo sam kroz temu ponovio više puta. Gorbačov (dobitnik Nobela za mir) je 91. raspustio Varšavski ugovor, NATO kao produkt takvih odnosa je trebalo također raspustiti, ne kontinurano širiti.

Da bi se pomoglo Ukrajini, da postane neovisna i da se može razvijati kako ona to želi, mora se biti spreman uništiti Rusiju. Ako to nismo spremni onda im se to trebalo i otvoreno objasniti, dobit će te oružje, bit će sankcija ali to je to. 

Ne možemo vas primiti u NATO, ne želimo 3. svjetski rat, ili želimo i idemo.

 

Ovo je upotreba Ukrajinaca kao topovsko meso kako bi se ratovalo protiv Rusije, jer neki vjeruju da će ih ovako slomiti Rusiju. Nadam se da su u pravu, ali uvjeren sam da će Rusi biti samo gori i da je sve skupa bila greška u koracima. Opet, prvim bum rekao bio sam u krivu ako bude drugačije.

 

 

11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
forumaš kaže...

 Nadovezao sam se na priču tko je kroz povijest genocidno efikasniji, a svi skupa smo prilično blizu uključujući i našu malenkost (na žalost). Po meni nekih stavri se treba sramiti, zbog nas samih, ne zbog drugih. 

 

A ovo sve drugo sam kroz temu ponovio više puta. Gorbačov (dobitnik Nobela za mir) je 91. raspustio Varšavski ugovor, NATO kao produkt takvih odnosa je trebalo također raspustiti, ne kontinurano širiti.

Da bi se pomoglo Ukrajini, da postane neovisna i da se može razvijati kako ona to želi, mora se biti spreman uništiti Rusiju. Ako to nismo spremni onda im se to trebalo i otvoreno objasniti, dobit će te oružje, bit će sankcija ali to je to. 

Ne možemo vas primiti u NATO, ne želimo 3. svjetski rat, ili želimo i idemo.

 

Ovo je upotreba Ukrajinaca kao topovsko meso kako bi se ratovalo protiv Rusije, jer neki vjeruju da će ih ovako slomiti Rusiju. Nadam se da su u pravu, ali uvjeren sam da će Rusi biti samo gori i da je sve skupa bila greška u koracima. Opet, prvim bum rekao bio sam u krivu ako bude drugačije.

 

 

 nadovezao si se na svoju priču - whatabout staljingrad, koji si sam i neizazvan potegao na pitanje - tko lud će napast zemlju s 6.000 nuklearnih glava, jer ne pitam tko se prije usudio napast rusiju, nego tko to danas planira u nato savezu

predstavljate nato savez kako lagano okružuje rusiju i samo što ne napadne, how yes no

 

raspad varšavskog pakta nije došao zato jer se gorbačov odjednom prosvijetlio, nego zato jer se raspao sssr i hrpa zemalja je brže-bolje utekla ispod ruske čizme

a nato je ostao u europi baš zato jer se svi oni koji su utekli dobro sjećaju te ruske čizme, širio se i zbog novije ruske povijesti, koja nije ništa manje imperijalistička i osvajačka nego prije

od hitlera naovamo jedino rusija osvaja i napada, baš zbog spomenutih nuklearnih glava koje ih štite

 

upotreba ukrajinaca kao topovskog mesa?

pa jel ukrajina napala rusiju i otkinula komad treritorija, da bi sad opet napala na glavni grad ili je bilo obrnuto? u kojem ti filmu živiš, onom s ruske državne televizije, što li?

 

14 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
picajzla0707 kaže...

 

upotreba ukrajinaca kao topovskog mesa?

pa jel ukrajina napala rusiju i otkinula komad treritorija, da bi sad opet napala na glavni grad ili je bilo obrnuto? u kojem ti filmu živiš, onom s ruske državne televizije, što li?

 

Rusija je agresor. Rusija je započela rat. 

 

Da se ne ponavljam, i kaj sad? Čekamo dok se Rusi ne ispucaju do kraja, pa onda primimo Ukrajinu u EU i NATO? 

 

16 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Samo budala misli da Rusi ne vide kuda vodi to gomilanje vojnih baza oko Rusije

I da će to dozvoliti

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2022 21:18 (segregator).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
forumaš kaže...

Rusija je agresor. Rusija je započela rat. 

 

Da se ne ponavljam, i kaj sad? Čekamo dok se Rusi ne ispucaju do kraja, pa onda primimo Ukrajinu u EU i NATO? 

 

 nikaj sad, treba pružati podršku ukrajini da se obrani, da putler polomi zube i da mu ne padne na pamet nastaviti dalje sa imperijalističkim planovima širenja na sve strane

 

nedjelovanje i pokušaji diplomacije su dosad rezultirali ruskim terorom i osvajanjima, a niti jedna zemlja koju su osvojili zadnjih 70 godina nije se pretvorila u japan, italiju ili njemačku, nego u siromašne i gladne avetinje koje su jedva dočekale ili jedva čekaju uteć ispod ruske čizme

11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
segregator kaže...

Samo budala misli da Rusi ne vide kuda vodi to gomilanje vojnih baza oko Rusije

I da će to dozvoliti

 kud vodi? tome da su te zemlje u stanju se obraniti od rusije

 

kud je odvelo zemlje koje nisu ušle u nato?

pitaj gruzijce i čečene, estonce i fince, poljake, mađare i čehe

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Krivo misliš. Rusija se smjestila blizu NATO država kao i Iran blizu US baza 😁
14 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
picajzla0707 kaže...
forumaš kaže...

Rusija je agresor. Rusija je započela rat. 

 

Da se ne ponavljam, i kaj sad? Čekamo dok se Rusi ne ispucaju do kraja, pa onda primimo Ukrajinu u EU i NATO? 

 

 nikaj sad, treba pružati podršku ukrajini da se obrani, da putler polomi zube i da mu ne padne na pamet nastaviti dalje sa imperijalističkim planovima širenja na sve strane

 

nedjelovanje i pokušaji diplomacije su dosad rezultirali ruskim terorom i osvajanjima, a niti jedna zemlja koju su osvojili zadnjih 70 godina nije se pretvorila u japan, italiju ili njemačku, nego u siromašne i gladne avetinje koje su jedva dočekale ili jedva čekaju uteć ispod ruske čizme

 Pruža se podrška i svaki dan pogine 100+ Ukrainaca i svaki dan su godinu bliže feudalnom dobu. Znači kako sam rekao, čeka se da se Rusija ispuca. Rekao bi katastrofalna taktika.

11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Rusija se kroz stoljeća imperijalističkog ekspanzionizma smjestila na granice skoro cijelog svijeta. Odnosno, na granice onog dijela svijeta koji (još) nije uspjela progutati.
13 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Do ovoga ne bi došlo da Merkelica nije odbila Ukrajinu u NATO-u. A tad je baš bila prilika jer je iste godine, Lavrov sam rekao kako nemaju ništa protiv da se njihovi susjedi pridružuju organizacijama i da ih podržavaju u tome.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
forumaš kaže...

 Pruža se podrška i svaki dan pogine 100+ Ukrainaca i svaki dan su godinu bliže feudalnom dobu. Znači kako sam rekao, čeka se da se Rusija ispuca. Rekao bi katastrofalna taktika.

 pa da, tako smo i mi 90-ih trebali popustiti srbiji i povuć se dokle nam dozvole

ovako smo godinama ležali nosom u blatu i čekali da se čede ispucaju, katastrofalna taktika, kako kažeš

 

ne bi vjerovao, ali mi je draža takva katastrofalna taktika, nego li pustit grabežljivcu da grabi dokle hoće

trebat će možda i ukrajincima godine da istjeraju agresora iz svoje zemlje, poginut će još tisuće, ali jbga, nisu svi mudri poput forumaša 

10 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

 

 

Zakaj se vi u svakoj temi trudite, furati politiku? 

 

Stanje je sada takvo, da je RF zločesta,a vrli Zapada dobar. 

 

Svi mediji, sva politika svi su okrenuli na jednu stranu, bez mozga ne razmišljajući o čemu se ovdje u stvari radi. 

 

Opet, derete po SFRJ, a te države nema 40 godina. Smirite se. Uživajte u državama i svijetu koji ste stvorili i kojem pripadate.

 

Danas na TV-u, a sutra u vašem gradu.

 

 

Rat nikom, ama baš nikome nije brat. Svaka majka isto plače.

 

HR se treba pokajati za svoje grijehe iz WWII i tzv. domovinskog rata. 

To su bili građanski ratovi. Oružana privatizacija sa elementima genocida.

Borba da bagra, narodni neprijatelji, politička mafija zasjedne na vlast, te da kao feudi vladaju sa radničkom klasom, te je opet vrate u kmestvo.

dzg
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2022 22:43 (PzKpfw).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Možda ih u međuvremenu prime u NATO i EU, nikad se nezna.

12 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Sastanak proletera na bug.hr-u.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Rusija se brani u Ukrajini protiv zapadnih neprijateljski zemlja agresijom....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
lmutak kaže...

Rusija se brani u Ukrajini protiv zapadnih neprijateljski zemlja agresijom....

 

To je još i dobro, mogli su napast nekoga smješno malenog, Grenadu npr

14 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Ili Kubu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice