Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

poruka: 239
|
čitano: 33.709
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11".
15 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

 Rusija u milijardama plača ukrajini naknadu za plinovod. Znači ukrajini nisu u interesu sankcije na plin.

Rezimirajmo: rusi financiraju ukrajince da se brane od njihove invazije koju financira evropa pa zbog te invazije koju financira uvodi sankcije rusiji. 

Onda mogu li rusi preuzimat winse

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
forumaš kaže...

Ak se gleda povijest napad je išao od Napoleona do Hitlera na Rusiju, uz teške pokolje...pa i NDH odred je sudjelovao u opsadi Staljingrada. Ljude su žive palili zajedno sa stokom po štalama, a da je napad uspio radili bi se nove tvornice smrti.

 2. svj. rat počeo je dogovorom Staljina i Hitlera o podijeli Poljske i ostatka istočne Europe.

 

Koliko politika može biti pokvarena i koliko oni koji su se na kraju rata proglasili pobjednicima i dobročiniteljima u biti imaju krvi na svojim rukama, koliko su sami odgovorni na nastanak rata možeš pročitati ovdje:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov

 

Priča o tome kako je Hitler jedini bad guy koji je htio pokoriti Svijet i pobiti Židove je samo dio istine. U biti riječ je o propalom planu podjele a Židove su svi htjeli pobiti.

 

 

16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
BlueMax kaže...
forumaš kaže...

Ak se gleda povijest napad je išao od Napoleona do Hitlera na Rusiju, uz teške pokolje...pa i NDH odred je sudjelovao u opsadi Staljingrada. Ljude su žive palili zajedno sa stokom po štalama, a da je napad uspio radili bi se nove tvornice smrti.

 2. svj. rat počeo je dogovorom Staljina i Hitlera o podijeli Poljske i ostatka istočne Europe.

 

Koliko politika može biti pokvarena i koliko oni koji su se na kraju rata proglasili pobjednicima i dobročiniteljima u biti imaju krvi na svojim rukama, koliko su sami odgovorni na nastanak rata možeš pročitati ovdje:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov

 

Priča o tome kako je Hitler jedini bad guy koji je htio pokoriti Svijet i pobiti Židove je samo dio istine. U biti riječ je o propalom planu podjele a Židove su svi htjeli pobiti.

 

 

 

To mi isto nije jasno, zašto se za početak ne uzme napad Poljske i Njemačke na Čehoslovačku?
A i zaboravlja se da su Rusi najprije nudili pakt Englezima i Francuzima, a paktirali s Nijemcima tek

kad su ih oni prvi odbili

10 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

 

 

 

Hm, da nije tobože samo Hitler kriv...da, da,...Staljin je htio antihilterovsku koaliciju, al' nije bilo sluha.

Zapadnjaci su prvi potpisali pakt sa Hilterom za Sudete.

 

KPJ je od početka bila kontra nacifašizam, te za oslobađanje naroda Jugoslavije. Čak i kada je službena Komiterna govorila kaj treba raditi.

KPJ je oduvijek bila Anfita. Kao i naš čovjek. Josip Broz poznatiji kao Tito.

 

Najveći Hrvat u povijesti je bio Tito. Poslije njega Matija Gubec.

Tito je pobijedio Hitlera, Benita, Čerčila nadmurio, Staljinu rekao povijesno NE...... To je samo jedan mali dio lika i djela našeg druga Tita, maršala.

 

 

 

dzg
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
segregator kaže...

 

 

 

To mi isto nije jasno, zašto se za početak ne uzme napad Poljske i Njemačke na Čehoslovačku?
A i zaboravlja se da su Rusi najprije nudili pakt Englezima i Francuzima, a paktirali s Nijemcima tek

kad su ih oni prvi odbili

 Zato jer je sve što se u međuvremenu dogodilo nebitno. Na kraju postoje good guys i bad guys. Bad guys su Nijemci, Talijani i Japanci. Nema tu mjesta za ostale. Koliko se meni čini cijela moderna povijest pisana je na način da Britanci nisu za ništa krivi a za sve su zaslužni. Čak i u vrijeme bombardiranja Velike Britanije oni su većim neprijateljem smatrali Ruse nego Nijemce. Komunizam je prvo skidao glave careva i kraljeva (zatim svih ostalih) i jasno je da Britaniji, koja je tada bila monarhistički upravljana, veća opasnost prijeti od širenja ideologije nego od bombi.

Naravno, da ne zaboravimo Amerikance, oni su jedini od rata izvukli ogroman profit. Surađivali su sa svim stranama i masno im naplaćivali ratne strojeve. 

15 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
segregator kaže...
..

To mi isto nije jasno, zašto se za početak ne uzme napad Poljske i Njemačke na Čehoslovačku?
A i zaboravlja se da su Rusi najprije nudili pakt Englezima i Francuzima, a paktirali s Nijemcima tek

kad su ih oni prvi odbili

- jer je teško odrediti početak... ili definicija što je svjetski rat.

-što s italijom koja ratuje po abesiniji desetljeće-uvod, špoanjolski građanski koji je poligon sukoba fašizma-komunizma u kojem sudjeluju svi, tj od doba raznih alijansi, križara, napoleona, podjela na mi-oni-saveze..

-jer su sudeti pripojeni, jer su to bili njemački krajevi oduzeti ..

-jer nisu bili ratovi, nego anšusovi, saveznici-kolaboracionisti, a 6 dana protiv prve yu je ništa globalno..

-jer svjetski dobija epitet napadom japana na usa 41. .. itd. odnosno do tad je staljin imao problem saveznika i 'saveznika' koje je vidio kao protivnike, što se završetkom ww2 pretvara u hladni rat tj pokazuje se da je točno predviđao i prvo je staljin riješio japance na istoku tek tad mu je zanimljiv zapad tj hićo mada nespreman to zna i srlja na ruse, skoro uspjeva .. no ipak preveliko za njegove reusrse.

-zapad, uk+fra kao glavne velesile nakon ww1 u eu? sitzenkrig ili fonnywar? .. objavljen rat u kojem vojnici sjede i jedu špek bez ispaljenog metka, napadom na poljsku..

.. a italija je do saveza s njemačkom formalno dio tog saveza, antante.. šef-šerif u mediteranu ..

 

-da, previše faktora-varijabli, kriterij što je svjetski rat ako ga par kontrinenata nije ni vidjelo, portugal nije u ratu stoljećima, španjolska nema veze, praktički ratuje njemačka s rusima-cccp, ostalo su saveznici-marionete i poklon zapada njemačkoj koja je trebala riješiti komunizam. .. trebalo je to biti fašističko-komunistički rat, no postao je nacistički (istrebljenje undermenšena, židova, ostalih..) .. malo renejmanje povijesti, pa je zapad ostao čist-pošten mada je do tad bio sponzor rajhu-hići, ili (smijeh) neutralno kao švica ..

 

-svjetski postaje kad veliki ratuju, eu-rusi-uk-usa-kina.. ne kad stvarno nešto započne ili je vrlo teško odrediti taj početak-uvod-granicu, sivo..

-svjetski.. možda postaje i kad ms blokira windowse? :) .. što ako za 100 godina povijest taj datum označi kao ww3 ili nešto..?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Znate ono kad smo nekad skidali filmove, pa cd1 cd2 axxo, pa nađeš titlove, pokrenes bs player, pokreneš film, najnovije remek djelo Finske kinematografije, a ono titlovi za kucanice ili neko drugo troll sranje.

 

Ne kažem da ste ko kucanice, ali sreca pa tema nije o avionima inace bi sve redom bilo obrisano.

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
 
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
segregator kaže...

Samo budala misli da Rusi ne vide kuda vodi to gomilanje vojnih baza oko Rusije

I da će to dozvoliti

 A kak oni mogu utjecat na to ? 

Ovo kaj sad rade ima totalno kontra efekt. Samo su ojacali NATO

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Koji je motiv stavljanja ruske propagande na ovaj forum?
Ajmo zanemariti činjenicu kako je riječ o Rusu koji bi želio da cijeli svijet bude Rusija? Šta misliš kako je njemačka manjina u Hrvatskoj dočekala Hitlerovu vojsku? Lako za to kako Rusi dočekuju Ruse ili Nijemci Nijemce, pogledaj kako su Pariz, Zagreb ili Prag dočekali naciste. Ko oslobodioce, sa cvijećem i pjesmom. Iako su Zagreb i Prag dva najžešća centra antifašizma. Usporedbe radi, u Beogradu su za vrijeme okupacije ubijena samo 2 njemačka vojnika, u Zagrebu preko 400. U Parizu su valjda navikli imati sve zastave pa ko god dođe oni ga radosno dočekaju.
Sad će se nači budala s "druge strane" koja će okaćiti neki video ukrajinske propagande u kojem zarobljeni vojnici za sve optužuju Putina ili tako nešto.
Jedina razlika je u tome što ti širiš propagandu neprijatelja i eskalira li ovaj rat i na nas mogao bi zbog toga imati gadnih problema. Vidiš kako je Putin pobio i po zatvarao sve koji su imalo dovodili u pitanje njegovu verziju istine. Misliš li da će zapad biti tolerantniji? Pa Amerikanci su kad su ušli u rat s Japanom u koncentracione logore zatvorili sve svoje građane japanskog porijekla. Danas imaju zatvore po stranim državama u kojima sa zatvorenicima rade ono što zbog zakona ne mogu na vlastitom teritoriju.
Nije valjda da si se toliko opustio u slobodi govora koju ti omogućava zapad da ne shvaćaš kako je ona daleko od apsolutne, pogotovo u ovakvim vremenima.
16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
BlueMax kaže...
Koji je motiv stavljanja ruske propagande na ovaj forum?
Ajmo zanemariti činjenicu kako je riječ o Rusu koji bi želio da cijeli svijet bude Rusija? Šta misliš kako je njemačka manjina u Hrvatskoj dočekala Hitlerovu vojsku? Lako za to kako Rusi dočekuju Ruse ili Nijemci Nijemce, pogledaj kako su Pariz, Zagreb ili Prag dočekali naciste. Ko oslobodioce, sa cvijećem i pjesmom. Iako su Zagreb i Prag dva najžešća centra antifašizma. Usporedbe radi, u Beogradu su za vrijeme okupacije ubijena samo 2 njemačka vojnika, u Zagrebu preko 400. U Parizu su valjda navikli imati sve zastave pa ko god dođe oni ga radosno dočekaju.
Sad će se nači budala s "druge strane" koja će okaćiti neki video ukrajinske propagande u kojem zarobljeni vojnici za sve optužuju Putina ili tako nešto.
Jedina razlika je u tome što ti širiš propagandu neprijatelja i eskalira li ovaj rat i na nas mogao bi zbog toga imati gadnih problema. Vidiš kako je Putin pobio i po zatvarao sve koji su imalo dovodili u pitanje njegovu verziju istine. Misliš li da će zapad biti tolerantniji? Pa Amerikanci su kad su ušli u rat s Japanom u koncentracione logore zatvorili sve svoje građane japanskog porijekla. Danas imaju zatvore po stranim državama u kojima sa zatvorenicima rade ono što zbog zakona ne mogu na vlastitom teritoriju.
Nije valjda da si se toliko opustio u slobodi govora koju ti omogućava zapad da ne shvaćaš kako je ona daleko od apsolutne, pogotovo u ovakvim vremenima.

 

kakva je to sloboda koja to nije, to mi je kao informatičaru nejasno...ili si slobodan, ili nisi

14 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Sloboda=samocenzura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Jel stvarno trebam odgovarati na ovo pitanje? Jasno ti je valjda da su informatika, matematika, politika, pravo, ekonomija... različite stvari?
Ni u matematici odgovori nisu uvijek nepromjenjivi, nekad su raspon, a nekad su i nemogući. Kako bi Ice-T rekao, freedom of speech, as long as you don't speak too much.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2022 17:02 (BlueMax).
15 godina
online
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
segregator kaže...

 

kakva je to sloboda koja to nije, to mi je kao informatičaru nejasno...ili si slobodan, ili nisi

 

Što je sloboda? Jesi li uistinu potpuno slobodan, ili samo u nekim granicama?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Ako su Rusi zbilja zli, a Ameri dobri, onda bih očekvao da se vi više bojite

Rusa u slučaju da ovo eskalira, nego ja Amerikanaca 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
segregator kaže...

Ako su Rusi zbilja zli, a Ameri dobri, onda bih očekvao da se vi više bojite

Rusa u slučaju da ovo eskalira, nego ja Amerikanaca 

 

Ma ne, nisu zli, imaju na državnoj televiziji zaposlene ljude koji jedva čekaju da ispale nuklearne projektile na Europu i pobiju milijune ljudi. Sasvim normalne želje normalnih ljudi.

Da netko na zapadu nešto tako izjavi vjerujem da drugi dan ne bi radio više na toj televiziji.

 

Nisu svi Rusi zli, niti su svi Amerikanci dobri. Normalni ljudi samo žele normalan život.

 

Ja se najviše bojim budala. A ima ih na svim stranama, u svačijoj ulici.

A budale su najgore u ratu, i poslije njega. Isplivaju sa svih strana i odlučuju o tvom životu i smrti na ulici.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2022 19:13 (Bitanga).
2 godine
neaktivan
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

ruska sirotinja bankrotirala ... btw malo su raznjeli trgovački centar pun ljudi al ok ...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2022 19:25 (jglllllll).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Putin i njegov drekec

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

SFRJ je radila podzemne baze za obranu u slučaju da dođe do napada od strane Varšavskog pakta, a ne od Amera.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2022 20:24 (ivanzu).
16 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
ivanzu kaže...

SFRJ je radila podzemne baze za obranu u slučaju da dođe do napada od strane Varšavskog pakta, a ne od Amera.

 

Ali smo ipak rušili američke avione, a ne ruske 

12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Tako je, pa smo na kraju Amerima kmečali za pomoć jer smo bili pred ratom s SSSR-om, jesmo jaki.

13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Bitanga kaže...
segregator kaže...

Ako su Rusi zbilja zli, a Ameri dobri, onda bih očekvao da se vi više bojite

Rusa u slučaju da ovo eskalira, nego ja Amerikanaca 

 

Ma ne, nisu zli, imaju na državnoj televiziji zaposlene ljude koji jedva čekaju da ispale nuklearne projektile na Europu i pobiju milijune ljudi. Sasvim normalne želje normalnih ljudi.

Da netko na zapadu nešto tako izjavi vjerujem da drugi dan ne bi radio više na toj televiziji.

 

Nisu svi Rusi zli, niti su svi Amerikanci dobri. Normalni ljudi samo žele normalan život.

 

Ja se najviše bojim budala. A ima ih na svim stranama, u svačijoj ulici.

A budale su najgore u ratu, i poslije njega. Isplivaju sa svih strana i odlučuju o tvom životu i smrti na ulici.

Istina. Ne mogu sad pronać priču jedne djevojke, ali kružila je svuda; komandir naredio dvojici mladih ruskih vojnika da pucaju u djevojku i njenu majku. Nisu htjeli, pa je komandir krenuo pucat po njima svima. Jedan ruski vojnik išao je zaštititi majku djevojke, njih je ubio dok su drugi vojnik i djevojka bili ozlijeđeni. Sjećam se da je dalje priča išla kako je djevojka sjela s ranjenim vojnikom u auto i otpeljala ih je u bolnicu, ili on nju, ne sjećam se više točno što je bilo. Uglavnom, videi su bili s Instagram storyja te djevojke u jednom od videa djevojka plače i vidi se tjelo njezine majke i pored njega tijelo ubijenog ruskog vojnika naslonjeno na neki zidić. Sad mi žao što ne mogu pronać tu priču djevojke, ne sjećam se koji ju je medij objavio.

 

Nisu svi rusi loši. Štoviše, meni je žao onih koji su prisilno odvedeni na ratište, pogotovo onih koji su mlađi od mene, a ima ih i mlađih od 20 godina. I onda se Putin osudi izać pred novinare i reći kako one koji su na vojnom roku nije poslao u Ukrajinu. Kad vidiš one videe gdje zovu doma pa se krenu plakat roditelji, žene i oni sami; teško da se nešto tako može iscenirat. Putin će gorjeti u paklu i iako nikome ne želim smrt, njemu želim i to bolnu.

 

Btw YouTube kanal Volodymyr Zolkin (i Zolkin Volodymyr; ovdje postavlja preveden sadržaj); filtriranje videa prema titlovima. Ukrajinski novinar, napravio dosta intervjua s uhvaćenim ruskim vojnicima. Neke priče su stvarno šokantne. Nažalost, nemaju svi videi engleski prijevod, ali neki imaju ruski, pa se može iskoristiti opcija auto-translate i Google dosta dobro prevede s ruskog.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2022 22:58 (Marko :D).
15 godina
online
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Marko :D kaže...
Bitanga kaže...
segregator kaže...

Ako su Rusi zbilja zli, a Ameri dobri, onda bih očekvao da se vi više bojite

Rusa u slučaju da ovo eskalira, nego ja Amerikanaca 

 

Ma ne, nisu zli, imaju na državnoj televiziji zaposlene ljude koji jedva čekaju da ispale nuklearne projektile na Europu i pobiju milijune ljudi. Sasvim normalne želje normalnih ljudi.

Da netko na zapadu nešto tako izjavi vjerujem da drugi dan ne bi radio više na toj televiziji.

 

Nisu svi Rusi zli, niti su svi Amerikanci dobri. Normalni ljudi samo žele normalan život.

 

Ja se najviše bojim budala. A ima ih na svim stranama, u svačijoj ulici.

A budale su najgore u ratu, i poslije njega. Isplivaju sa svih strana i odlučuju o tvom životu i smrti na ulici.

Istina. Ne mogu sad pronać priču jedne djevojke, ali kružila je svuda; komandir naredio dvojici mladih ruskih vojnika da pucaju u djevojku i njenu majku. Nisu htjeli, pa je komandir krenuo pucat po njima svima. Jedan ruski vojnik išao je zaštititi majku djevojke, njih je ubio dok su drugi vojnik i djevojka bili ozlijeđeni. Sjećam se da je dalje priča išla kako je djevojka sjela s ranjenim vojnikom u auto i otpeljala ih je u bolnicu, ili on nju, ne sjećam se više točno što je bilo. Uglavnom, videi su bili s Instagram storyja te djevojke u jednom od videa djevojka plače i vidi se tjelo njezine majke i pored njega tijelo ubijenog ruskog vojnika naslonjeno na neki zidić. Sad mi žao što ne mogu pronać tu priču djevojke, ne sjećam se koji ju je medij objavio.

 

Nisu svi rusi loši. Štoviše, meni je žao onih koji su prisilno odvedeni na ratište, pogotovo onih koji su mlađi od mene, a ima ih i mlađih od 20 godina. I onda se Putin osudi izać pred novinare i reći kako one koji su na vojnom roku nije poslao u Ukrajinu. Kad vidiš one videe gdje zovu doma pa se krenu plakat roditelji, žene i oni sami; teško da se nešto tako može iscenirat. Putin će gorjeti u paklu i iako nikome ne želim smrt, njemu želim i to bolnu.

 

Btw YouTube kanal Volodymyr Zolkin (i Zolkin Volodymyr; ovdje postavlja preveden sadržaj); filtriranje videa prema titlovima. Ukrajinski novinar, napravio dosta intervjua s uhvaćenim ruskim vojnicima. Neke priče su stvarno šokantne. Nažalost, nemaju svi videi engleski prijevod, ali neki imaju ruski, pa se može iskoristiti opcija auto-translate i Google dosta dobro prevede s ruskog.


Da, čitao sam o tome. I kod nas u ratu je bilo takvih priča. Susjedi na susjeda zbog krvnih zrnaca. I onih gdje su susjedi srbi spašavali živote zarobljenim susjedima hrvatima i obrnuto. Ili tipa srbin i bosanac koji su se sreli u šumi pa bosanac ”ubio” srbina, poslije se vratio i vidio da nema tijela... masu godina kasnije se našli i postali poslovni partneri i prijatelji.

 

I sam sam kao dijete od 12 godina proživio noći i noći u podrumu zgrade u rodnim Vinkovcima u konstantnom bombardiranju, odselili se i dobro je da jesmo. Ljudi izginuli, tvornice propale, a zbog čega? Rat je čisti horror za sve. I razmišljao sam masu puta što bih napravio da sam silom prilika u obrambenom ratu i da mi netko naredi da pucam po nenaoružanim ljudima ili da moram spašavati druge od poludjelih suboraca... Zato mi je nevjerojatno kad netko navija za rat iz svog naslonjača, i to za nasilno osvajanje tuđeg teritorija. Ono, nek uzme pušku pa krene, izabere stranu, valjda neće pogriješiti. Ljudi nikad ništa ne nauče. Danas se osvaja ekonomijom, a ne ubijanjem.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 8:48 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11

Što da ti kažem, korona je kao tema gotovo i nestala, pa nema više ništa zanimljivo u svijetu. I onda ljudi na ovaj rat gledaju kao nešto zabavno, ali kad rat dođe na kućni prag, pokupit će se i otić u izbjeglištvo. Ili će ostat i živjet u strahu. Mahom rat podržavaju ljudi koji ga nisu osjetili na svojoj koži. Nisam ga osjetio ni ja, ali mislim da bi slike razorenih gradova, leševa civila na ulicama trebali jednako utjecati na sve.

 

Licemjeri, što da ti kažem. Ako su toliko za Rusiju, jednostavno ne vidim razlog zašto ne idu u Rusiju nego idu putem bogate Njemačke, Švicarske. Ali eto, bolje je gledat ljudsku patnju iz daleke udobnosti svojeg doma.

12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Nije valjda da ovo sve pišeš kako bi, ako Rusi dođu, mogao reći "vidite, ja sam vam davao podršku na bug forumu"? I zastavu imaš spremnu pod krevetom?
Ne trebamo se mi više bojati Rusa nego ti Amerikanaca, nego se i mi i ti trebamo bojati Rusa.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Je l to post pred odlazak u krevet il ideš na posa?
12 godina
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
silvio3105 kaže...
Je l to post pred odlazak u krevet il ideš na posa?

 Bilo je to s kave prije posla. Zašto?

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rusi više ne mogu preuzeti Windowse 10 ili 11
Pitam Marka
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice