Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stresa –

poruka: 18
|
čitano: 4.935
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stresa – ".
15 godina
offline
Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stresa –

Mejtriks

K
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stresa –

Mooootrix.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
 
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stresa –

Jel dobila i Kolinda jednu? 

 
11 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
dd.inc kaže...

Jel dobila i Kolinda jednu? 

 krave su drage, pametne i dobre. i korisne. za kokoši (bez one vijuge koja ih sprječava u kenjanju po dvorištu) još nema vr-a. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stresa –

happy ili stressfree milk, novi brand-standard mlijeka punog dopamina i ostalih feromonskih poremećaja... gmo/gluten free, s manje soli ili sa šakom soli umjesto zrna koje se spominje u mudrosnicama...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
Ona poruka dd.inc-a je poruka mržnje. Nema veze s humorom.

p.s. nisam glasač dotične
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 17:10 (BarbaVeli).
16 godina
offline
Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stresa –

Dobro, na stranu tipične juvenilne hdzsdpvladakolinda doskočice za birtiju i 4. pivo,
ne razumijem kako kravi namještaju plošni VR set za stereoskopski vid čovjeka kad one imaju oči sa strane i bitno drugačije vidno polje, dakle trebao bi odvojeni ekran za svako oko, i sa bitno drugačijim postavkama paralakse? 
Druga stvar koja me zanima, kako vr set pokriva i preklapa situaciju sa stvarnim okružjem u štali kad krava spusti glavu za virtualnom travom (ipak im je čupkanje trave na livadi glavna preokupacija 90% vremena na ispaši).
Treća stvar kako vr set pokriva kravlju šetnju kad vidi beskonačno polje kojim bi hodala, ako se nalazi ograđena u malom toru? To pretpostavlja da se zalijeću u zidove i pregrade, a onda i garantirano oštećuju ili trgaju te vr setove?
Kako pije vodu ako ju nevidi u vr polju? Pretpostavljam da se onda dakle valjda samo povremeno stavljaju, tipa pola sata dnevno? Sumnjam da im je to dovoljno za bolju proizvodnju mlijeka.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
Haha, ti si onda Skoro struja HDZa?
16 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
BarbaVeli kaže...
Ona poruka dd.inc-a je poruka mržnje. Nema veze s humorom.

p.s. nisam glasač dotične

 imaš sreće da živimo u državi gdje nema slobode govora, jer sad bi inače svašta čuo

16 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
BarbaVeli kaže...
Ona poruka dd.inc-a je poruka mržnje. Nema veze s humorom.

p.s. nisam glasač dotične

 A kakvu poruku ona odašilje kada svoje egocentrične potrebe zadovoljava na uštrb cijelog naroda? Poruka je išla u smjeru humora, s osobom koja zaslužuje podsmjeh u najmanju ruku.

6 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
bilo bi im bolje da svakoj kravi dnevno smotaju jednu od ljekovitog bilja... ovako će dobiti glavobolju i tko zna što još
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
dd.inc kaže...

Jel dobila i Kolinda jednu? 

 

Ote mi iz usta. Baš htjedoh predložiti humanitarnu akciju da joj pribavimo jedan set. Malo mi je dešperatna u zadnje vrijeme.

 

ontopic: a ima i ono s Japancima koji su skužili da s crvenim lećama kokoši rafalno nesu jaja. Jbt što bi tek bilo da im VR slože?

16 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
HCMAA kaže...
 ovako će dobiti glavobolju i tko zna što još

 Pa i to sam pomislio. kakav je vid krave? koje boje vidi, kakvo izoštravanje slike, na koliko osjeti titranje, kako na nju djeluje latencija (mogu li krave povraćati od morske bolesti?) Mislim, neznam baš da dobijaju najskuplje vr setove nebi li gledale u livadu. 
https://animals.mom.me/cows-poor-eyesight-4622.html"Cows have slit-shaped pupils and weak eye muscles, which means they cannot focus near." "Cattle react to light levels differently than people do; they will avoid very bright artificial light" "They can distinguish colors with long wavelengths; red, orange and yellow much better than colors with shorter wavelengths such as green, blue, purple and gray" "When cattle have their heads down to graze, they can see almost 360 degrees"
kako za navedene značajke uvaliti kravi na (ogromnu glavu) vr set? meni ova slika od buga i cijela priča sve manje izgleda uvjerljivo. Prije svega, njima bi trebao cilindrični 360° ekran s obzirom na vidno polje. 

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 3:12 (overhaul).
15 godina
offline
Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stresa –

očito je jednostavnije zajebavati krave nego ukloniti uzrok stresa. kao u nas u privatnim firmama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
Ajar kaže...

očito je jednostavnije zajebavati krave nego ukloniti uzrok stresa. kao u nas u privatnim firmama. 

 nemoj tako s predsjednicom, njoj treba vr jer nije lako oko sebe promatrati tugu i jad... ovako bar može uživati u obećanim švicarskim pašnjacima a i proizvodnja gluposti će se sigurno povećati

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 10:10 (Louis Pluto).
4 godine
protjeran
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
Bez obzira koliko je Kolinda (ne)iteligentna i koliko nije uradila, barem nije nanjela onoliko šteta kao izdajnik, lažni Haaški svjedok i lažov Mesić (aka Idriz Ujdurović) - čak dva puta biran za predsjednika koja žalost!!! Tako loš kao on ne može biti niti jedan kandidat. Budimo iskreni, nije joj ni glavna konkurencija nešto....Škoro katastrofa još gora baljezga gluposti i predsjednik s (užasno lošim) karakterom Milanović.
 
0 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres

To je nama naša borba dala...
Juniore Đakića, Koradea, Culeja i ostalih budala.

 

(ne)iteligentna

nanjela

Možda bi nastavnicima doista trebalo drastićno prosjećno povečanje plaća...  (dijakritici by Šprem)
Ja bi im stavio kontra terapiju, sa vakom VR okolinom - što nas čeka dok ih vode vaki žuti i iteligentni sindikalisti.

4 godine
protjeran
offline
Re: Rusi dali VR uređaje sa svrhom smanjenja stres
Nisam autor i otipkam na brzinu na mobitelu, pa ponekad i ne pročitam. Slovo manje više, jel se izgubilo značenje zbog toga? Nešto nisi razumio lektore? Čija borba, gdje si se to ti borio i koliko dugo?
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice