Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u "vru

poruka: 274
|
čitano: 44.433
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u "vru".
11 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Ajmo prestat biti licemjerni. Uz sve postojeće probleme ne treba nam još jedan, još manje nam treba navođenje starih problema kao izliku za vlastitu pohlepu.
Te fore sa 'mama, ali i drugi su dobili jedinicu' smo valjda ostavili u školi. Nije ni tad bila posebno uspješna, danas još manje.
I nisi tu toliki problem mali majneri, nego ovi veliki koji čine valjda 90% problema. Ali zapitaj se što je s tobom kad opravdavaš uništavanje jezera i sva ostala sranja samo zato jer sebi ne želiš priznat da si pohlepni pizdun kojeg boli kujac za okoliš i druge sve dok mu lova kaplje bez muke.
12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Friday kaže...

Ne smijes nista protiv kripta reci jer odmah ce se sletiti ekipa i reci ti da si ljubomoran sto nisi kupio kad je bilo vrijeme...

 

 

Pa pljuvanje po kriptu je pljuvanje protiv financijske slobode/neovisnosti o poslodavcima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 0:43 (Cryogenic).
11 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Daj molim te nemoj. Naravno, svi ćemo majnati, nitko više neće raditi i sve će biti super.
Stvarno je vrijeme da kreneš s pitanjima sam sebi
12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
picajzla0707 kaže...
Ajmo prestat biti licemjerni. Uz sve postojeće probleme ne treba nam još jedan, još manje nam treba navođenje starih problema kao izliku za vlastitu pohlepu.
Te fore sa 'mama, ali i drugi su dobili jedinicu' smo valjda ostavili u školi. Nije ni tad bila posebno uspješna, danas još manje.
I nisi tu toliki problem mali majneri, nego ovi veliki koji čine valjda 90% problema. Ali zapitaj se što je s tobom kad opravdavaš uništavanje jezera i sva ostala sranja samo zato jer sebi ne želiš priznat da si pohlepni pizdun kojeg boli kujac za okoliš i druge sve dok mu lova kaplje bez muke.

 Nigjde ja nisam napisao da ja opravdavam uništavanje jezera! Nemoj riječi stavljat ljudima u usta! Znači ja sam pohlepan jer ne želim raditi za pohlepnog poslodavca koji iskorištava radnike i želim biti financijski stabilan i neovisan o poštenim poslodavcima? Vidim kolko pohlepnog poslodavca boli ona stvar za radnike. Kolko naftnu industriju boli za okoliš. Facebook, Google, Youtube kompanije sa milion servera (isto strujica) boli za okoliš eto tolko i mene boli. Nadji mi minera kojem lova kaplje bez muke, mineri su uložili neki novac u miniranje ili nisu? Dobili su sve gratis? Možda krvavo zaradili za opremu? Kolko imaš godina braco?

12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
picajzla0707 kaže...
Daj molim te nemoj. Naravno, svi ćemo majnati, nitko više neće raditi i sve će biti super.
Stvarno je vrijeme da kreneš s pitanjima sam sebi

 Meni je vrijeme da ja sebi postavljam pitanja jer ne radim vise sa poslodavcima, nisam okružen govnima od poslodavaca i kolega? I imam stabilna primanja od majninga? I eto meni je vrijeme, ok, pitam se jesam li dobro odlučio, jesi Igore, dobro si odlučio što si krenuo u majning, ajme zdravog li razuma majko mila.

11 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Propovijedaš o 'oslobađanju' od zločestih poslodavaca majnanjem i mene pitaš za godine?! Nazdravlje
12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
picajzla0707 kaže...
Propovijedaš o 'oslobađanju' od zločestih poslodavaca majnanjem i mene pitaš za godine?! Nazdravlje

Naravno bilo šta napisat samo da se napiše, dal ima veze išta u toj rečenici isto nebitno, samo da se odgovori bilo šta. Samo ti pozdravi sutra ujutro u 8h svog dobrog poslodavca, a ja cu fino spavat do 10h, pogledat kolko sam zaradio, počešat se po jajima i sjetit se tebe. Enjoy.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 1:06 (Cryogenic).
5 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
HCMAA kaže...
Kriptovalutu su izmišljen upravo da nas obične smrtnike zaštiti od pohlepnih institucija raznih vrsta

Kriptovalutama mali čovjek ima moć

 Jest ti zaboravio staviti smajli ili to ozbiljno mislis? A ko stiti tog malog covjeka od pohlepnih vlasnika mjenjacnica walleta ili kako se to vec zove? Malo malo osvane vijest popaso neko BTC ;) 

15 godina
offline
Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u "vru

25.000 aviona je bilo parkirano 2020. zbog COVID-a i njihov utjecaj je bio globalno praktički beznačajan na klimu, a sad mislimo da će neki utjecaj izvršiti jedno lokalno jezerce :-)

 

Ok, za par lokalnih ribara  mijenja se njihov način života, no prilagoditi će se...možda postanu turistički vodiči ili nešto slično...ili će se cijeli kraj početi turistički razvijati ako će voda postati topla kao u bazenima

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
1 2 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Friday kaže...

Ne smijes nista protiv kripta reci jer odmah ce se sletiti ekipa i reci ti da si ljubomoran sto nisi kupio kad je bilo vrijeme...

 Moraju i neradnici nekako zaraditi za kruh.

3 godine
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
https://twitter.com/level39/status/1412624791052472324?s=21

pisu se clanci bez da se zna bilo sto o temi o kojoj se pise, sve samo da se pokusa stvoriti kriva slika o BTC
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
mAa+_ kaže...
Friday kaže...

Ne smijes nista protiv kripta reci jer odmah ce se sletiti ekipa i reci ti da si ljubomoran sto nisi kupio kad je bilo vrijeme...

 Moraju i neradnici nekako zaraditi za kruh.

 Ti isto pozdravi svog poslodavca i javi kako ti isplačuje plaču, jedan dio na tekući a drugi dio neoporezivo da imaš manju penziju, bolje mu se namjesti da te jos bolje guzi, dok ja češem muda i mislim na vas radnike. Mining neradnici su isto zaradili za majning opremu, kao što i netko zaradi za otvorit neki biznis gdje ljudi dalje rade za njega, ali samo su mineri neradnici, nevjerojatno. Ljubomoru ovdje možeš nožem rezat.

 

https://www.24sata.hr/news/sjekirom-mu-unistio-audi-jer-mjesecima-nije-dobio-placu-772252  evo još jednog anđela od poslodavca.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 9:22 (Cryogenic).
2 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Cryogenic kaže...
mAa+_ kaže...
Friday kaže...

Ne smijes nista protiv kripta reci jer odmah ce se sletiti ekipa i reci ti da si ljubomoran sto nisi kupio kad je bilo vrijeme...

 Moraju i neradnici nekako zaraditi za kruh.

 Ti isto pozdravi svog poslodavca i javi kako ti isplačuje plaču, jedan dio na tekući a drugi dio neoporezivo da imaš manju penziju, bolje mu se namjesti da te jos bolje guzi, dok ja češem muda i mislim na vas radnike. Mining neradnici su isto zaradili za majning opremu, kao što i netko zaradi za otvorit neki biznis gdje ljudi dalje rade za njega, ali samo su mineri neradnici, nevjerojatno. Ljubomoru ovdje možeš nožem rezat.

 Hvala što brineš kolega no dobivam sve na račun, čak i bonuse. nisam znao da mining ide u staž,

 a oprema koja se kupuje na diners i amex na 36 rata tek mora biti isplaćena.

 Ti to shvačaš kao ljubomoru, ja vas kao neradnike i niškoristi.

 nema pobjednika u ovom ratu.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
pravi_covijek kaže...

  Pa mislio sam vise na postarijeg cangrizavca koji u svemu nalazi nesto negativno. 

Nego, nisi komentirao na temi o hrvatskom Musku? Cuvas se kartona?

 

Pa ja od starta pljujem po kriptu. Ne po kriptu kao konceptu nego po kriptu u formi u kakvoj je sada. A s obzirom na ostale okolnosti (kao u ovom clanku) zapravo zasluzuje i vecu pljuvacinu.

Cijela Tesla/Rimac/whatever prica mi je izuzetno nezanimljiva jer elektricna vozila me zbog svojih trenutnih karakteristika ne privlace ni najmanje. Kartona se ne bojim, bas naprotiv

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Cryogenic kaže...

 

 

Pa pljuvanje po kriptu je pljuvanje protiv financijske slobode/neovisnosti o poslodavcima.

 

Kolega ja ne vidim nista lose u tome sto radim. Posao mi je izuzetno zanimljiv, poslodavac mi je odlican, radim od kuce ili u vrhunski opremljenom uredu. Okruzen sam sa jako pametnim ljudima i radim za vrlo nelose novce. Stvarno ne vidim gdje je moja sloboda zakinuta ili narusena?

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Cryogenic kaže...
Ljubomoru ovdje možeš nožem rezat.

 

 

Evo pocelo se pricati o ljubomori.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u "vru

Kraj svih eko poreza i nameta meni je čudno da se ovako nešto može dogoditi. Mislim da u priči ima još nešto. Možda ta elektrana može ucjenjivati lokalnu zajednicu jer su jedini dobavljač struje i bez njih bi se dogodio kolaps. U protivnom im local county/municipality naplati globu u bitkoinima, dnevno onoliko koliko se procjeni da mogu izmajnat. Učini im se majnanje neisplativim i problem nestaje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Friday kaže...

Kolega ja ne vidim nista lose u tome sto radim. Posao mi je izuzetno zanimljiv, poslodavac mi je odlican, radim od kuce ili u vrhunski opremljenom uredu. Okruzen sam sa jako pametnim ljudima i radim za vrlo nelose novce. Stvarno ne vidim gdje je moja sloboda zakinuta ili narusena?

 sloboda ti je narušena jer ne možeš sutra dati otkaz i kupiti majning rigove, za razliku od majnera koji mogu bez problema prodati opremu u trenu i odmah pronaći posao poput tvog... oh, wait! 

12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Friday kaže...
Cryogenic kaže...

 

 

Pa pljuvanje po kriptu je pljuvanje protiv financijske slobode/neovisnosti o poslodavcima.

 

Kolega ja ne vidim nista lose u tome sto radim. Posao mi je izuzetno zanimljiv, poslodavac mi je odlican, radim od kuce ili u vrhunski opremljenom uredu. Okruzen sam sa jako pametnim ljudima i radim za vrlo nelose novce. Stvarno ne vidim gdje je moja sloboda zakinuta ili narusena?

 Čim si već napisao da radiš za drugog, to sve govori, ali bože dragi ako neko voli raditi za drugog neka radi, netko otvara svoje biznise da ne radi za drugog i da bude svoj šef, netko nema ambicija da sam bude svoj šef, netko ima, netko nije sposoban itd.

2 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u

Čemu ljutnja ja se malo i zajebavam. Zašto se ovdje ljudi stalno ljute jedni na druge.

Malo zeke peke u ovim tmurnim vremenima treba. ;)

2 godine
online
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Cryogenic kaže...

 Ti isto pozdravi svog poslodavca i javi kako ti isplačuje plaču, jedan dio na tekući a drugi dio neoporezivo da imaš manju penziju, bolje mu se namjesti da te jos bolje guzi, dok ja češem muda i mislim na vas radnike. Mining neradnici su isto zaradili za majning opremu, kao što i netko zaradi za otvorit neki biznis gdje ljudi dalje rade za njega, ali samo su mineri neradnici, nevjerojatno. Ljubomoru ovdje možeš nožem rezat.

 

 a što ćeš ti kada uđeš u pozne godine ?

ne plaćaš doprinose za mirovinsko, zdravstveno ti je osigurala država ako si se odmah nakon srednje prijavio na biro.

 

imaš npr. 30 god i nemaš dana staža.

majnaš 5 godina i ti se misliš za pet godina obogatiti majnanjem da več u 40-oj nećeš morati ništa raditi.

 

nisam još čuo da se je netko toliko obogati majnanjem osim velikih invenstitora koji su već u startu bili "ekipa milijun €+"

 

ne očekuješ mogući krah criptovaluta, a ti na socijalu pomoć i opet na teret državi, kojoj ćeš j. majku jer se ne brine o nezaposlenima..

@ihush--nema imuniteta bez imuniteta, preboljevanja, neovisno jel prirodno-virus ili cijepivo koje izazove reakciju kao virus. Tako da jedino imunitetom stječeš imunitet-antitijela, ne cijepljenjem
12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
jozef kaže...
Friday kaže...

Kolega ja ne vidim nista lose u tome sto radim. Posao mi je izuzetno zanimljiv, poslodavac mi je odlican, radim od kuce ili u vrhunski opremljenom uredu. Okruzen sam sa jako pametnim ljudima i radim za vrlo nelose novce. Stvarno ne vidim gdje je moja sloboda zakinuta ili narusena?

 sloboda ti je narušena jer ne možeš sutra dati otkaz i kupiti majning rigove, za razliku od majnera koji mogu bez problema prodati opremu u trenu i odmah pronaći posao poput tvog... oh, wait! 

 Ja bez problema sutra prodam rig i zaposlim se braco, ja sam dao otkaz na placu od 2000 eura i radio od kuće, a samo sam naručivao robu, zaradio 150 000 kn u tri godine, ulozio u stan koji iznajmljujem i u rig, nije sve u novcima braco, da je placa bila 3000 eura, opet bi dao otkaz jer poslodavci u hrvatskoj ne cijene  radnika, Friday ima irskog poslodavca (valjda irskog) ne hrvatskog, velika razlika. Uzet Friday'a za primjer je 1:10 000.  Sami znate kakva je situacija u hr u odnosima poslodavac-radnik, kako poslodavci izbjegavaju poreze na štetu penzije radnika itd.  Ja neznam tko nebi bio svoj šef, Friday ima dobar posao i sve i stranog poslodavca, ali nemože bit svoj gazda. Velika razlika.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 10:39 (Cryogenic).
12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Zaporožac kaže...
Cryogenic kaže...

 Ti isto pozdravi svog poslodavca i javi kako ti isplačuje plaču, jedan dio na tekući a drugi dio neoporezivo da imaš manju penziju, bolje mu se namjesti da te jos bolje guzi, dok ja češem muda i mislim na vas radnike. Mining neradnici su isto zaradili za majning opremu, kao što i netko zaradi za otvorit neki biznis gdje ljudi dalje rade za njega, ali samo su mineri neradnici, nevjerojatno. Ljubomoru ovdje možeš nožem rezat.

 

 a što ćeš ti kada uđeš u pozne godine ?

ne plaćaš doprinose za mirovinsko, zdravstveno ti je osigurala država ako si se odmah nakon srednje prijavio na biro.

 

imaš npr. 30 god i nemaš dana staža.

majnaš 5 godina i ti se misliš za pet godina obogatiti majnanjem da več u 40-oj nećeš morati ništa raditi.

 

nisam još čuo da se je netko toliko obogati majnanjem osim velikih invenstitora koji su već u startu bili "ekipa milijun €+"

 

ne očekuješ mogući krah criptovaluta, a ti na socijalu pomoć i opet na teret državi, kojoj ćeš j. majku jer se ne brine o nezaposlenima..

 Ma kako ti znas moje financijsko stanje, moju imovinu sa tolkom sigurnošću šta će se sve desiti? Na temelju neznanja piše proljeve, pun si predrasuda i špekulacija. Ja imam stan koji iznajmljujem i imam rig sa kojim zaradjujem, kojeg širim polako i kad dođe vrijeme sve ću prijaviti i plačati si staž i socijalno, naravno da ništa nije sigurno, ali ti sigurno nisi kompetentan govoriti hoće li biti krah kriptovaluta ili ne, nitko nezna, dok ide ide, također kako niti jedan posao nije garantiran 100%? Ili je?

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 10:38 (Cryogenic).
2 godine
online
Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u "vru

Plaaaaćaj porez.. da i nama bude dobro.

Dok god ne plaćaš porez na profit u ilegali si.

@ihush--nema imuniteta bez imuniteta, preboljevanja, neovisno jel prirodno-virus ili cijepivo koje izazove reakciju kao virus. Tako da jedino imunitetom stječeš imunitet-antitijela, ne cijepljenjem
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Cryogenic kaže...

 Friday ima dobar posao i sve i stranog poslodavcam, ali nemože bit svoj gazda. Velika razlika.

 

Velika razlika u cemu? Ti mislis da kad si vlasnik firme da navlacis kozicu po cijele dane i samo gledas kako ti stanje na racunu raste? Ili je razlika u tome da bih umjesto sadasnjih X eura godisnje zaradjivao X*10 eura? Ili sta?

Ja imam izuzetnu fleksibilnost na poslu - radim kad mi se radi i koliko mi se radi. Ustajem se ujutro oko 9:15, dorucak, caj... onda tek posao. Popodne ako mi se spava - legnem spavati. Ti mislis da ljudi koji imaju svoje firme mogu tako? Pa imam ja nekolicinu frendova koji imaju svoje firme. Kolicina posla i stresa je enormna. Meni se cini da ti pojma nemas kako to sve skupa funkcionira jer posjedovanje riga te ne cini poduzetnikom. Ni izbliza...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
mAa+_ kaže...

 Hvala što brineš kolega no dobivam sve na račun, čak i bonuse. nisam znao da mining ide u staž,

 a oprema koja se kupuje na diners i amex na 36 rata tek mora biti isplaćena.

 Ti to shvačaš kao ljubomoru, ja vas kao neradnike i niškoristi.

 nema pobjednika u ovom ratu.

 Ja sam sve ulozio svojom zaradjenom lovom, nikakvi krediti, ali nevjerojatno kako si ti bolje upučen od mene u moje raspolaganje novcima, naravno da postoji ROI opreme, ali trenutno ne postoji bolji biznis gdje možeš imat 10% od uložene love mjesečno, nit jedna banka ti neće dat takve kamate, niti jedan biznis nemožeš pokrenut da imaš odma 10% uložene love mjesečno, neznam u kojem biznisu kojeg otvoriš ne postoji vrijeme "return of investment"? Možda je bolje cijeli život radit za stan od 500 000 kn i dat ga u najam za 2500 kn ili imat odma 5000 kn mjesečno na ulog od 50-60 000 kn, koja lova će ti se prije vratit? Što svojoj djeci nebi netko osigurao više novaca ako može?  Tako da ti slobodno nas sposobne shvačaj neradnicima a ti dalje budi nesposoban i nemoj bit svoj šef i radi za drugoga ako ti odgovara. 

12 godina
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Friday kaže...
Cryogenic kaže...

 Friday ima dobar posao i sve i stranog poslodavcam, ali nemože bit svoj gazda. Velika razlika.

 

Velika razlika u cemu? Ti mislis da kad si vlasnik firme da navlacis kozicu po cijele dane i samo gledas kako ti stanje na racunu raste? Ili je razlika u tome da bih umjesto sadasnjih X eura godisnje zaradjivao X*10 eura? Ili sta?

Ja imam izuzetnu fleksibilnost na poslu - radim kad mi se radi i koliko mi se radi. Ustajem se ujutro oko 9:15, dorucak, caj... onda tek posao. Popodne ako mi se spava - legnem spavati. Ti mislis da ljudi koji imaju svoje firme mogu tako? Pa imam ja nekolicinu frendova koji imaju svoje firme. Kolicina posla i stresa je enormna. Meni se cini da ti pojma nemas kako to sve skupa funkcionira jer posjedovanje riga te ne cini poduzetnikom. Ni izbliza...

 Ovisi koja firma, ima vlasnika koji navlace kozicu, ima vlasnika koji ne navlace kozicu i sami rade u svojoj firmi, ima svega. Činjenica je da ti moraš raditi za drugoga i nemožeš biti svoj gazda bilo na način na koji piše ili na neki drugi način. Bilo kakav prihod novaca koji SAM zarađuješ od bilo koje grane biznisa bez poslodavaca/šefa te čini poduzetnikom i šefom. Zar je bitno na koji način ljudi legalno dolaze do novaca? Očito vama koji morate raditi za druge je, i nemožete biti sami svoji gazde jer niste očito sposobni. Jbg'a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 10:56 (Cryogenic).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Cryogenic kaže...

 Ovisi koja firma, ima vlasnika koji navlace kozicu, ima vlasnika koji ne navlace kozicu i sami rade u svojoj firmi, ima svega. Činjenica je da ti moraš raditi za drugoga i nemožeš biti svoj gazda bilo na način na koji piše ili na neki drugi način. Bilo kakav prihod novaca koji SAM zarađuješ od bilo koje grane biznisa bez poslodavaca/šefa te čini poduzetnikom i šefom. Zar je bitno na koji način ljudi legalno dolaze do novaca? Očito vama koji morate raditi za druge je, i nemožete biti sami svoji gazde jer niste očito sposobni. Jbg'a.

 

1. I dalje nisi objasnio u mom konkretnom slucaju u cemu je VELIKA razlika sto nisam "svoj gazda"

2. To sto nemam svoju firmu je tebi znak da ocito nisam sposoban? To je isto kao da ja tebi kazem da to sto nemas djece (hipotetski) je zato sto nisi sposoban. Ili ako imas troje djece - nisi sposoban imati cetvero. Ti neciju odluku da ucini stvar A umjesto B, C, D ili E obrazlazes time da osoba nije sposobna uciniti nista osim A?

 

Meni se cini da ti imas kosmar u glavi i iako imas otprilike neke obrise u glavi onoga sto bi htio reci - nikako ti to ne polazi za rukom. I ne samo to, zapravo uopce nisi sposoban sagledati siru sliku odnosno situciju iz drugog aspekta.

Jbg'a...

Freak Show Inc.
3 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u

Pa kad ti je tako super u životu zašto stalo kme kme na kripto valute? Kako to točno negativno utječe na tvoj život da si tako frustriran zbog kripta? Nemoj mi reći da je cijena grafičke problem...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 11:13 (user2206).
3 godine
offline
Re: Rudarenje bitcoina pretvara američko jezero u
Majnanje je štetno za okoliš i čim prije se uvedu drastična ograničenja na kriptovalute koje se odlanjaju na majnanje tim bolje. Tebe to veseli i osigurava ti neku zaradu. Super. Al da je štetno za okoliš -štetno je. I to je bit ove teme. Nema tu ali, ili, i i ostalih. Majnanje šteti okolišu. Točka.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice