Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

poruka: 64
|
čitano: 12.752
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za".
15 godina
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

Odlicna igra na PS4 i jebena grafika.

 

Po svemu sudeci ako nije direktan port, biti ce brutalno iskustvo na 4k.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
Hexfire kaže...
nebulosa kaže...

Ajde EA ali nemoj Ubisoft, oni imaju vrhunske igre.

Valjda su si ovi plejka mani-uzeli tipkovnicu i mis za RDR2. Koliko sam pratio naslove, meni su RDR i God of War, i mozda Bayoneta, jedine igre zbog kojih mi je zao sto nemam plejku

Eh, da nam je jos GoW za PC

 Bayonetu imaš na PC-u. GoW se u teoriji može igrati preko PS Now streaming usluge, ali ne znam radi li dovoljno dobro. 

 pa hajmo reći da radi, može se preći igra nije problem ako imaš želudac za 720p

4 godine
neaktivan
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
nebulosa kaže...

Ajde EA ali nemoj Ubisoft, oni imaju vrhunske igre.

 

 Vic godine.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
ArielRobben kaže...
nebulosa kaže...

Ajde EA ali nemoj Ubisoft, oni imaju vrhunske igre.

 

 Vic godine.

Tako je. Assassins Creed, Far Cry, Prince of Persia, Splinter Cell, to su sve smeca od igara.

Vic si ti

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 15:44 (nebulosa).
4 godine
neaktivan
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

Sve novo sto su izbacili zadnjih godina je hrpa bugovitog i neoptimiziranog smeca nakrcanog mikrotransakcijama.

 

Far Cry 3 je uz eventualno Ghost Recon Wildlands jedino kaj je valjalo zadnjih xy godina, ostatak njihove AAA branse je nahajpani copy paste crap koji naveliko krade od drugih igara slicnih zanrova.

Moj PC  
2 2 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

a sta sa rockstarom ? sta od njih valja osim max payne za pc ?

od kad rade gta jos nisu uspijeli dobar gameplay napravit, auti skrecu ko da ih neko spagom sastrana na trzaj poteze...a ni tps lik s kojim igras nije puno bolji

po meni je ubisoft bolji od rockstara, nek se kopiraju ako se kopiraju, barem imaju sta kopirat, gameplay im je vecinom odlican

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 16:05 (nebulosa).
 
0 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
ArielRobben kaže...

Sve novo sto su izbacili zadnjih godina je hrpa bugovitog i neoptimiziranog smeca nakrcanog mikrotransakcijama.

 

Far Cry 3 je uz eventualno Ghost Recon Wildlands jedino kaj je valjalo zadnjih xy godina, ostatak njihove AAA branse je nahajpani copy paste crap koji naveliko krade od drugih igara slicnih zanrova.

 Assassins Creed Odyssey i Origins su fantastične igre. Anno 1800 je isto tako odlična, i Watch Dogs 2 je dobio super ocjene. Division 2 je isto tako super publici, jedna od bolje napravljenih sequel igara zadnjih godina. Ubisoft zadnjih godina radi odlične igre, daleko bolje nego EA. Ne znam koja je Ubisoft igra izašla u zadnje vrijeme, a da je popljuvana.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

Tko želi simulacija jahanja na PC jedva će čekati :D. Baš recimo nadas Cinematik mode + x, napravim sebi i ženi sendviće pojedemo prosufram malo, eto ga na lokaciju.

Odradim što trebam cinematik mode + x usisam prizemlje eto ga na lokaciji. Evo ga opet sam ga pustio da jaše i idem u trgovinu. Eto to je igra. 

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
JozoBozo121 kaže...
ArielRobben kaže...

Sve novo sto su izbacili zadnjih godina je hrpa bugovitog i neoptimiziranog smeca nakrcanog mikrotransakcijama.

 

Far Cry 3 je uz eventualno Ghost Recon Wildlands jedino kaj je valjalo zadnjih xy godina, ostatak njihove AAA branse je nahajpani copy paste crap koji naveliko krade od drugih igara slicnih zanrova.

 Assassins Creed Odyssey i Origins su fantastične igre. Anno 1800 je isto tako odlična, i Watch Dogs 2 je dobio super ocjene. Division 2 je isto tako super publici, jedna od bolje napravljenih sequel igara zadnjih godina. Ubisoft zadnjih godina radi odlične igre, daleko bolje nego EA. Ne znam koja je Ubisoft igra izašla u zadnje vrijeme, a da je popljuvana.

 istina, ALI igre su im nakrcane odvratnim mikrotransakcijama, posebice zadnjih par igara

12 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
nebulosa kaže...

Ajde EA ali nemoj Ubisoft, oni imaju vrhunske igre.

Valjda su si ovi plejka mani-uzeli tipkovnicu i mis za RDR2. Koliko sam pratio naslove, meni su RDR i God of War, i mozda Bayoneta, jedine igre zbog kojih mi je zao sto nemam plejku

Eh, da nam je jos GoW za PC

 Koliko je RDR2 promašena igra na konzoli toliko bi GoW bio promašen bez kontrolera. Iskreno se nadam da će PS5 biti koncipiran tako da se igre za koje paše kontroler igraju s kontrolerom a one za koje treba miš da budu napravljene za miša tj. da će miš na PS-u postati standard. Ovako pate obje platforme. Igre se prvenstveno prave za konzole (kontroler) iako je kontroler sto puta lošije rješenje od miša i onda se takve portaju na PC pa nisu pogodne ni za miša. Iako sam imao sve PS-ove do sad i dalje stojim iza toga da su konzole najgora stvar koja se dogodila gaming industriji (iako je njima bitan samo novac pa su im konzole najbolja stvar).

5 godina
protjeran
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

5.11. je datum- zanimaju me samo system req nis drugo

Ofc preorder  od 9-tog ovog mj moguce, na rockstar launcheru.a od 23 na ostalim epic. Navodno steam nece ni imati preorder cak ce igra tamo izaci kasnije,eto ti suck it  Gabe 

Bravo Rockstar,napokon Wild west ludarija i na pc-u

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 8:29 (HCgamingCRO).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
HCgamingCRO kaže...

5.11. je datum- zanimaju me samo system req nis drugo

Ofc preorder  od 9-tog ovog mj moguce, na rockstar launcheru.a od 23 na ostalim epic,steam.

Bravo Rockstar,napokon Wild west ludarija i na pc-u

Tko očekuje da će ovo biti GTA: Wild West, jako će se razočarati.

 

Odigrat ću je valjda još jednom, očekujem nešto kvalitetnije iskustvo pošto su kontrole bile veoma loše. Napucavanje pogotovo, a to nije ni do konzole, jer jedan Uncharted to izvede sasvim solidno. No meni osobno to nije bio nekakav mega-hit kakav se očekivao od Rockstara. 

5 godina
protjeran
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption

Ali nisam uopce igrao pa neznam kuzis..malo sam gledao gejmpleje ali opet..jedino se bojim kazem System req-a, sumnjam da ce moj rig uhvatiti stabilnih 60 na ultra,ni gta5 nije mi stabilnih.

16 godina
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

Poštujem svačije mišljenje ali reći da je RDR2 loša ili dosadna igra mi je totalno promašeno...

 

Igra ima odličnu priču koju je super voice actana, sjajan soundtrack s nekoliko odličnih pjesama, ima hrpa sadržaja i misija izvan glavne radnje, a ako ne volis puno jahati postoji fast travel kočija (i ja sam ju koristio u par navrata).

Kontrole su takve kakve su jer se igre sa gamepadom.

 

RDR serijal je meni osobno puno bolji od GTA zbog veće ozbiljnosti i pomalo filmskog ugođaja.

 

 

Kao manu bih naveo već svima poznat i pomalo zastarjeli GTA sustav misija gdje nema puno imerzivnosti i igra te vodi za ruku.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

Zivimo u vremenima kad su sranja kao Fortnite masovno voljena, tesko da ce mlade generacije koje vole sve instant i jednostavno voljet igru u kojoj treba 10 minuta jahat do necega pa actually radit nesto u misiji osim razaranja svega oko sebe i lootanja.

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
Dodinho kaže...

Poštujem svačije mišljenje ali reći da je RDR2 loša ili dosadna igra mi je totalno promašeno... 

 

 Kako možeš reći da poštuješ svaćije mišljenje kada u nastavku rećenice ne poštuješ? Malo sam sebe negiraš.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
HCgamingCRO kaže...

Ali nisam uopce igrao pa neznam kuzis..malo sam gledao gejmpleje ali opet..jedino se bojim kazem System req-a, sumnjam da ce moj rig uhvatiti stabilnih 60 na ultra,ni gta5 nije mi stabilnih.

 Malo mi je teško prihvatiti da Vega 64 ne može gurati 1080p na stabilnih 60fps-a. Pogotovo kad je jedan TechPowerUp napravio recenziju i dobili su oko 150fps-a na 1080p, doduše na Very High, ali ne može razlika opet biti 100fps-a.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 10:14 (JozoBozo121).
9 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
JozoBozo121 kaže...
HCgamingCRO kaže...

Ali nisam uopce igrao pa neznam kuzis..malo sam gledao gejmpleje ali opet..jedino se bojim kazem System req-a, sumnjam da ce moj rig uhvatiti stabilnih 60 na ultra,ni gta5 nije mi stabilnih.

 Malo mi je teško prihvatiti da Vega 64 ne može gurati 1080p na stabilnih 60fps-a. Pogotovo kad je jedan TechPowerUp napravio recenziju i dobili su oko 150fps-a na 1080p, doduše na Very High, ali ne može razlika opet biti 100fps-a.

 Ma lupa gluposti ili ne zna da ne smije AA staviti na max premda je to u gta "problem" i pojede hrpetinu frejmova bespotrebno.

 

Evo jedan primjeri ljudi ne znaju pa maxaju sve živo a ne znaju da MSAA ubija preformanse kad je stavljen na x8 a svi misle imam jak komp roknut ću sve na najjače ali MSAA prepolovi preformanse, sve ostalo može biti easy na ultra.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 11:27 (BeLLicus).
16 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
Gajotres kaže...
Dodinho kaže...

Poštujem svačije mišljenje ali reći da je RDR2 loša ili dosadna igra mi je totalno promašeno... 

 

 Kako možeš reći da poštuješ svaćije mišljenje kada u nastavku rećenice ne poštuješ? Malo sam sebe negiraš.

Nije nepoštivanje ako kažem da netko ima po meni promašen argument. Nisam nikoga vrijeđao, svađao se niti nametao svoje argumente.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
Dodinho kaže...

Poštujem svačije mišljenje ali reći da je RDR2 loša ili dosadna igra mi je totalno promašeno...

 

Igra ima odličnu priču koju je super voice actana, sjajan soundtrack s nekoliko odličnih pjesama, ima hrpa sadržaja i misija izvan glavne radnje, a ako ne volis puno jahati postoji fast travel kočija (i ja sam ju koristio u par navrata).

Kontrole su takve kakve su jer se igre sa gamepadom.

 

RDR serijal je meni osobno puno bolji od GTA zbog veće ozbiljnosti i pomalo filmskog ugođaja.

 

 

Kao manu bih naveo već svima poznat i pomalo zastarjeli GTA sustav misija gdje nema puno imerzivnosti i igra te vodi za ruku.

Ne znam dal je ovo išlo mene ali...

 

Nisam rekao da je loša i/ili dosadna igra. Više manje sve kaj si napisao stoji. No za fast travel se ne slažem, ako koristiš fast travel propuštaš priliku za mnoge 'random encountere', kaj je po meni glup dizajn od strane Rockstara.

Priča je ok, ništa posebno, ali način na koji je ispričana je odličan. Voice acting je super, soundtrack isto, makar se po meni premalo koriste glazbene podloge.

 

No ono glavno, gameplay, je veoma mlak. Razvodnjen, kretanje lika tromo, previše zamornih i dosadnih gameplay mehanika. Čekao sam taj RDR2 ko ozebli sunce (ali nebi rekao da sam imao prevelika očekivanja), a na kraju sam, nenadano, puno više uživao u nekim drugim SP naslovima.

16 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
Promster kaže...
Dodinho kaže...

 Ma nije direktno nebi nego općenito što vidim da je kritika jahanje, pucanje i slično, ali opet slažem se i sa dijelom mana koje si ti naveo

 

Glavna boljka igre je ta dosta zastarjela mehanika misija u igri koja korijene vuče još od GTA 3 i nije se puno mijenjala.

 

Meni osobno su priča i likovi vrhunski i prevagnuli su nad svim tim manama koje igra ima.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

Kad čitaš o RDR 2 na ovom forumu, u bilo kojoj temi, rekao bi čovjek da je neka ispodprosječna igra. Al ajde, možda bolje za vas koji još niste igrali jer će te ostati oduševljeni nakon što odigrate igru, a ovdje ste čitali o njoj i ljudi vas uvjeravali da je igra smeće.

 

Jedna od najboljih open world igara ikad. Bez ikakve rasprave.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
BeLLicus kaže...
JozoBozo121 kaže...
HCgamingCRO kaže...

Ali nisam uopce igrao pa neznam kuzis..malo sam gledao gejmpleje ali opet..jedino se bojim kazem System req-a, sumnjam da ce moj rig uhvatiti stabilnih 60 na ultra,ni gta5 nije mi stabilnih.

 Malo mi je teško prihvatiti da Vega 64 ne može gurati 1080p na stabilnih 60fps-a. Pogotovo kad je jedan TechPowerUp napravio recenziju i dobili su oko 150fps-a na 1080p, doduše na Very High, ali ne može razlika opet biti 100fps-a.

 Ma lupa gluposti ili ne zna da ne smije AA staviti na max premda je to u gta "problem" i pojede hrpetinu frejmova bespotrebno.

 

Evo jedan primjeri ljudi ne znaju pa maxaju sve živo a ne znaju da MSAA ubija preformanse kad je stavljen na x8 a svi misle imam jak komp roknut ću sve na najjače ali MSAA prepolovi preformanse, sve ostalo može biti easy na ultra.

 

 Pa nije sam AA u pitanju. Ima i trava u igri veliki performance hit izmedju high i very high a razlika doslovno neprimjetna.

8X aa nemoram ni razmisljati upaliti jel onda sam na 45 frejmova ako je sve ostalo na max, a ni sa dsr-om vise srece kada upscale-am isto ogroman performance hit i sa iskljucenim AA onda.

dobijes easy 60 plus u 1080p al onda AA maks na 4x i trava na medium/high ali se osjete najveci dropovi u divljini gdje ima najvise zelenila, ako nemam po cijeloj mapi stabilni fps(gjde po downtownu imam preko 90 solidnih) onda nemozemo bas pricati o avg fpsu-mozda da ali odvojite grad/divljinu pa ces vidjeti da nisam jedini.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 12:13 (HCgamingCRO).
9 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
antimadridista kaže...

Kad čitaš o RDR 2 na ovom forumu, u bilo kojoj temi, rekao bi čovjek da je neka ispodprosječna igra. Al ajde, možda bolje za vas koji još niste igrali jer će te ostati oduševljeni nakon što odigrate igru, a ovdje ste čitali o njoj i ljudi vas uvjeravali da je igra smeće.

 

Jedna od najboljih open world igara ikad. Bez ikakve rasprave.

 Ma uopće ne doživljavam šta netko piše, 100 ljudi 100 ćudi i razmišljanja, najgore što si netko može napraviti da posluša nekoga tko kaže ovo mi nije bilo dobro i da netko to prihvati i zbog toga ne odigra igru, hvala Bogu imam svoje mišljenje igru ću sam odigrati i donjeti svoje mišljenje o njoj i to savjetujem svima. Pročitao sam recenzije kad je igra izašla i to ne one kvazi recenzije nego objektivne, i igra rastura u gotovo svim segmentima i obilježena je kao jedna od najbolje ocjenjenih igara ovog desetljeća. Kad uzmeš da će kontrole na PC biti neusporedivo bolje, uz superiorniju grafiku koja je samo šlag na tortu na RDR2 ide onda samo preorder ništa drugo. Rockstar je na ovoj igri radio 5 godina i ovo im je tek druga next gen igra i njih cijenim kao i CDPR ne štancaju 12 igara godišnje sa hrpetinom mikrotransakcija u singleplayeru, vi koji ste odigrali to na ps4 slide showu u 30 fpsa i kontrolirali lika držeći palčić na analogu odigrajte ovo na pcu kako spada vjerovatno će vam iskustvo biti jedni 100x bolje 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 12:26 (BeLLicus).
13 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...

Kad čitaš o RDR 2 na ovom forumu, u bilo kojoj temi, rekao bi čovjek da je neka ispodprosječna igra. Al ajde, možda bolje za vas koji još niste igrali jer će te ostati oduševljeni nakon što odigrate igru, a ovdje ste čitali o njoj i ljudi vas uvjeravali da je igra smeće.

 

Jedna od najboljih open world igara ikad. Bez ikakve rasprave.

 Ma uopće ne doživljavam šta netko piše, 100 ljudi 100 ćudi i razmišljanja, najgore što si netko može napraviti da posluša nekoga tko kaže ovo mi nije bilo dobro i da netko to prihvati i zbog toga ne odigra igru, hvala Bogu imam svoje mišljenje igru ću sam odigrati i donjeti svoje mišljenje o njoj i to savjetujem svima. Pročitao sam recenzije kad je igra izašla i to ne one kvazi recenzije nego objektivne, i igra rastura u gotovo svim segmentima i obilježena je kao jedna od najbolje ocjenjenih igara ovog desetljeća. Kad uzmeš da će kontrole na PC biti neusporedivo bolje, uz superiorniju grafiku koja je samo šlag na tortu na RDR2 ide onda samo preorder ništa drugo. Rockstar je na ovoj igri radio 5 godina i ovo im je tek druga next gen igra i njih cijenim kao i CDPR ne štancaju 12 igara godišnje sa hrpetinom mikrotransakcija u singleplayeru, vi koji ste odigrali to na ps4 slide showu u 30 fpsa i kontrolirali lika držeći palčić na analogu odigrajte ovo na pcu kako spada vjerovatno će vam iskustvo biti jedni 100x bolje 

Ne rastura u gotovo svim segmentima, i definitivno ne zaslužuje 97 kojih drži na Metacriticu, no to ne znači da je igra smeće. Ja vam savjetujem da rađe uzmete riječi običnih ljudi koji su to odigrali i daju objektivne dojmove, nego razno raznim 'novinarima' i sličnom šljamu upitnog morala. 97 je ocjena za igru koja je gotovo savršena, RDR 2 nije ni blizu tome.

 

Ovo za slideshow i analog/palčić se ni ne isplati komentirati, već ste mi smiješni vi die-hard PC master race likovi.

13 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption

 Nije uopće zahtjevno za PC kako sam mislio da bi moglo, super. 

 

https://www.guru3d.com/news-story/red-dead-redemption-2-pc-system-requirements.html

13 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
BeLLicus kaže...
vi koji ste odigrali to na ps4 slide showu u 30 fpsa i kontrolirali lika držeći palčić na analogu odigrajte ovo na pcu kako spada vjerovatno će vam iskustvo biti jedni 100x bolje 

 BeLLicus Ne lupetaj gluposti kakav slide show jesi ti uopće igrao RDR2 na PS4 da znaš da tako izgleda obožavam takve pametnjakoviće (neznalice) kao što si ti.

RDR2 je ok igra i velikoj većini će se svidjeti, ali nije nikakvo remek djelo. Više sam očekivao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2019 21:52 (hummer0).
12 godina
offline
Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption 2 za

Ja ću je torrentirati i dati joj šansu na PC-ju. Ne pada mi na pamet dvaput plaćati istu igru.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
hummer0 kaže...
BeLLicus kaže...
vi koji ste odigrali to na ps4 slide showu u 30 fpsa i kontrolirali lika držeći palčić na analogu odigrajte ovo na pcu kako spada vjerovatno će vam iskustvo biti jedni 100x bolje 

 BeLLicus Ne lupetaj gluposti kakav slide show jesi ti uopće igrao RDR2 na PS4 da znaš da tako izgleda obožavam takve pametnjakoviće (neznalice) kao što si ti.

RDR2 je ok igra i velikoj većini će se svidjeti, ali nije nikakvo remek djelo. Više sam očekivao.

 Vidio kod frenda, slideshow, štekavo pada u gradovima na 20 frejmova nebi poželio nikome da igra u tako kaotičnom iskustvu, još nišanjenje sa gljivicom fuj. To je moje osobno mišljenje a ti odlepršaj od mene jer ja imam pravo izrazit svoje mišljenje a ti mene zbog toga nećeš nazivati neznalicom isto kao što ni ja tebe neću jer ti je bilo super igrati na ps4. 

11 godina
offline
Re: Rockstar službeno najavio Red Dead Redemption
Pucačka igra s gljivom... mogao sam posuditi od kolege plejku i odigrati to, ali jednostavno nisam htio, jebeš godinu dana čekanja kad to možeš odigrati kako spada.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice