Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

poruka: 40
|
čitano: 7.591
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?".
16 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Cansee kaže...

Ne kužim baš poantu ovog posta, ti pričaš da je voda mokra i da se okrećemo oko Sunca. Ništa tu nije novo, normalno da je komplicirano imati djecu, danas bilo i bit će za 100 godina. I da to košta, pa naravski da je tako. 

 

 Onda možda ja nisam uvideo poentu tvog posta, jer mi je delovalo da zagovaraš tezu kako je sad to sve mnogo lakše i ljudi su naprosto lenji i sebični pa nemaju više dece. Jer ako je reći da je komplikovano, teško i skupo odgajati decu i pružiti im sve što je potrebno da bi u današnje vreme imala šanse u društvu za tebe isto što i reći da je voda mokra, onda nisam siguran šta si tačno hteo da kažeš sa "danas je najbolje doba za živjeti i imati obitelj, veliku ili malu. Samo se nama ne da, gledamo da nam bude što ugodnije u životu."

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
8 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Azmo kaže...
ante_etna kaže...
Azmo kaže...
Opet iste gluposti. Glupo pitanje da li je meni robot uništio vezu ili šta ja znam. Pa jel robot bio u tvoje ili moje vrijeme genije??? NE!!! Al dobro, tko razumije ljudsku prirodu razumije o čemu pričam. Tko ne, postavlja ovakva glupa pitanja kao malo prije. Pitajte se samo što biste vi učinili da vam je izbor savršen robot ili beskrajno odjebavanje od žena. To je izbor današnje generacije, a još jednostavniji buduće generacije.

Pa nisu svi beskrajno odjebavani od žena. Frajeri koji su ih imali desetke opet na kraju imaju (službeno) jedno/dvoje djece. Po tvojoj logici bi ih trebali imati trideset. Ista stvar "standard ovo ono".. zašto onda i privatnik/političar/nasljednik/lovaš s dva terenca, vilama na obali imaju jedno i pol do dvoje djece? Barem bi ih oni mogli imati petanest komada da ni jednome ništa ne fali. Što se tiče odjebavanja i danas ima bez robota rješenja za to. Za dobro lovu se uvijek nađe teta koja će te obasipati komplimentima punih 45 minuta. Ima i akcija za crni petak. Nema to veze s prokreacijom. 

OMG. Ti zbilja ne razumiješ ili se samo praviš? Nije star u lovi. Nije stvar u tome tko će koliko zbariti i imati žena ili djece. Stvar je u jednostavnosti, sigurnosti i dostupnosti. Robot eliminira nesigurnost prilaženja (muško, žensko nema veze), eliminira pomirenje s nesavršenošću (ne mora trpjeti mane od partnera jer će robot biti napravljen po željama naručitelja) i ispunjavat će sve maštarije i želje korisnika kakve god bile. To s pravim partnerom NIKAD nećeš imati. Dakle kako sam rekao, linija manjeg otpora i dobitak na svakom polju. A bez odgovornosti, truda, ulaganja u budućnost, odgajanja djece. Samo zadovoljenje svojih trenutnih potreba jer ti je sad ovaj tren baš super! To vodi u katastrofu. Valjda ne mogu biti jasniji od ovoga.

 Ja ne znam jesi ti lud il kaj. Pa ne trazis partnera u zivotu samo radi seksa.

 

Ak ne trazis zivotnog partnera onda ga neces nit imat sa robotom il bez robota.

Imas pocket pussy za kupit da se zadovoljis ak ti desnica nije dovoljna.

 

Kaj ces seks robota vodit u planine ili na putovanje po europi il vec gdje ... :D

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 20:17 (Santana).
7 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Santana kaže...

 Haha tak je od frenda deda reko za njegovog tatu (znaci deda za svog sina)
"meni ne treba pametan sin, meni treba radnik"  :D

Tak je i od ovog jednog frenda stari isto.

A ovaj se trgao na poljoprivredi ko životinja samo da ga ne razočara.

I tak jedan dan išo ovaj prvi put sam balirat, i sam utovaril, dofura on bale doma i kad su počeli bacat na sjenik sve i jedna se raspala 

A stari njemu: je*o ti bog mater nesposobnu, bolje da sam te izdrkal na maramicu i bacil u wc školjku, ti nisi za ništa nego za štalu kidati.

Sve mi bilo neugodno išta reći jer sam taman prolazil po cesti i čul, samo sam se suzdržaval od smijanja.

Ovaj na kraju puko ko kokica jer ga to pogodilo, danas je narkić.

A stari žešći duning-kruger pacijent.

 

Ah, te čari seoskog života...

 

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 21:04 (fer-de-lance).
9 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Ivan(4) kaže...
Cansee kaže...

Ne kužim baš poantu ovog posta, ti pričaš da je voda mokra i da se okrećemo oko Sunca. Ništa tu nije novo, normalno da je komplicirano imati djecu, danas bilo i bit će za 100 godina. I da to košta, pa naravski da je tako. 

 

 Onda možda ja nisam uvideo poentu tvog posta, jer mi je delovalo da zagovaraš tezu kako je sad to sve mnogo lakše i ljudi su naprosto lenji i sebični pa nemaju više dece. Jer ako je reći da je komplikovano, teško i skupo odgajati decu i pružiti im sve što je potrebno da bi u današnje vreme imala šanse u društvu za tebe isto što i reći da je voda mokra, onda nisam siguran šta si tačno hteo da kažeš sa "danas je najbolje doba za živjeti i imati obitelj, veliku ili malu. Samo se nama ne da, gledamo da nam bude što ugodnije u životu."

 

u rasponu ljudske povijesti je danas sigurno najsigurnije i objektivno najlakše imati djecu. Zato se i dogodio ogroman baby boom u zadnjih 80ak godina.

 

A ovo što govorim da ljudi to neće jer im se ne da, to je gotovo sigurno jedan od najvećih razloga, barem iz mog iskustva jer znam tonu ljudi koji imaju jedno ili nijedno dijete i nitko mi nikad nije rekao da neće imati djecu jer je velik trošak, a gotovo uvijek da ili uopće ne žele ili da im je jedno dosta.

16 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

Teže ili lakše, po mom mišljenju je danas daleko komplikovanije imati decu nego u nekom davnom vremenu koje si ti pomenuo. Prvo, u 17. veku se nisi mnogo razmišljao o tome hoćeš li imati decu ili ne - nije bilo kontracepcije, išla su dok ih je žena rađala i zdravo, dakle u startu jedna velika komplikacija manje, nema preteranog hoćeš-nećeš.

 

Drugo, odgajanje je bilo jednostavnije. Nema vrtića, nema škole, nema filozofije, nego tradicionalna podela rada i verovatno bar tri žene mlađe od 55 u domaćinstvu i neka od njih će ga već paziti da ne pogine dok malo ne poraste (što je vid pomoći koji sad obično nemaš, nego eventualno babe i dede, kad mogu i kad i koliko pristanu). Kad malo poraste, nema praćenja kako mu ide u školi, gledanja za šta ima sklonosti, vođenja na aktivnosti itd, nego mu se nađu zaduženja oko kuće i životinja koja može da obavlja i em je zauzet, em radi nešto korisno, em kroz to vremenom nauči sve što mu treba u životu. I onda napuni 15-17 i oženi se ili uda i za godinu dana već ima svoju decu, a u današnje vreme tad kreće pubertet, izlasci, iskušenja, srednja škola (dakle još su daleko od spremnih za staranje o sebi), fakultet...

 

Dakle, kao što rekoh, ostavljam tebi da li je teže ili lakše, ali je odgajanje deteta danas neuporedivo komplikovanije (plus dugotrajnije i, možda i jeste najmanje važno, ali je definitivno istinito, skuplje).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 22:25 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Nama treba novi džingis kan, da poprči što stigne, kako bi ostali mogli mirno i bez grižnje savjesti uživati u punjenju gumenih lutaka s čipom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

Čini mi se rođače

Da je standard pokvario ljude

Jedu govna i sanjare

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 2:49 (C64).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
picajzla0707 kaže...
Nama treba novi džingis kan, da poprči što stigne, kako bi ostali mogli mirno i bez grižnje savjesti uživati u punjenju gumenih lutaka s čipom

 

Ima nas 8 miljardi sa tendencijom daljnjeg rasta do 10 za manje od 30 godina. Ja mislim da je čovječanstvo "all good" što se toga tiče. 

14 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

a ionako, tek 3 od 100 mrčenja završi začećem, a od toga 1 se spontano pobaci unutar 3 tj. prije nego je i žena svjesna da je trudna...

 

svaki ekonomist će vam reći da je gledajući uloženo/dobiveno to ionako loš proces..

 

da ne govorimo da to pokriva samo heteroseksualne vaginalne odnose...

 

a gdje su sva druga  obličja gologuze zabave ?!?!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno

Source na brojke?

Jer ovo je malo sumnjivo, na 140 milja rođenih godišnje to bi ispalo cca. 7 milijardi akcija godišnje.

A ak računaš da je cca. 50% populacije svijeta u "pro-kreativnim" godinama, odokativno onda ispada 2 milijarde parova da ima prosječno po 3.5 akcija godišnje?

Taman da je i 90% svjetske populacije gay opet malo sumnjivo...

 

pan y agujas
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice