Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

poruka: 353
|
čitano: 98.154
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s".
12 godina
online
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Horatio_Hornblower kaže...

Izvrstan poslovni prijedlog ukrades 000 000 000 necega jer navodno se njegoavog starog tereti za 350 000 000 a to je uvjek jedno par puta manje od stvarnih vrijednosti napravis neki obrt koji vrti politicku maglu preko opet ko zna kojih konekcija i za 10 godina izades cist ugledan i respektabilan poduzetnik. Zaposljava ljude to stoji ali prima i poticaje i prakticki sise drzavni proracun jer dobiva namjestene dvorce kampuse i slicno a s druge strane koliko se tu love opere na takvim projektima moze 10000 ljudi imat prosjecnu placu nekoliko godina...

Neka hvala ja cu rade bit jalan jer mu nisam na platnoj listi da jesam valjda bi i ja sutio i vikao kako je krimac najbolji...

 Zapošljava i HŽ hehe.

 

Uspješan lopov = neoprana rulja (koju je on pokrao) te voli, viču "ON je KRAO al je NaMa DaO."

 

Ukradi fetu salame, pređi preko crvenog (ko ona baba) rulja te razapinje.

 

Ova zemlja je raj za kriminalce i malverzacije. Doslovno se urušava zdravstvo koje je u postotku-skupoći po glavi 3 ili 4 u Europi, a uslugom među zadnjima, ali tatin sin nema problema sa multimilijunskim poticajima.

 

Najsmješniji mi je Matija Babić (alfa licemjer). Kao sere protiv uhljeba, poticaja, HDZ-a, a Rimac mu je super. Kao divi se kako se bradonji da nositi sa HR birokracijom jerbo bi ziher u Danskoj bolje prošao lol.

 

Najljepša zemlja, najgluplji i najpohlepniji ljudi bez imalo osjećaja za državu i budućnost svoje djece. 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2021 16:26 (DarthMarkus).
11 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Nigdje di drzava kumuje nemamo nikakvu perspektivu ili nedaj boze napredak... Prvo je za vidit brodogradnju koja italijanima donosi miljarde drugo su celicane i opcenito industrija. Mi se sad busamo ajti industrijom kod koje je najjaci operativac dojce telekom... Toliko o svim raspravama i perspektivi ove drzave... Valjda su skandinavci glupii pa im je sektor automatizacije i prozvodnje jedno 5 put jaci od ikakvog ajtija jer to danas sve ide outsource u jeftine drzave... A bome ako netko proizvodi specijalizirani softwer to su skandinavci i neces tu vidit tutorial na hidi s you tuba... Ali to nije neki softwer za konzum i inu nego za 50 mw dizel generatore automatska postrojena i slicno... Ovi nasi tipa rimac to je sve smjesno za iole ozbiljniju drzavu... Smjesno je kad se pogleda sve istocne drzave komunistickog bloka (osim bugarske) ali da nama nema turizma nikakvi rimac unicorni i picke materine nas ne bi spasile da ne budemo  dno dna europe

Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

I da se na dovezem na pr placeni proljev svih ljubitelja i stovatelja izgubljenog bradatog tesle u prostoru i vremenu

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2271347

Ps jedan dobar komentar svaka slucajnost sa ovom slucajnom drzavom je nenamjerna i zlobna isinuacija jugocetnickih zomboida koji mrze sve rvacko i zele da nam novi prezidente bude kerum a premjer ivica todoric.

"Porezni obveznici, znaci mi svi, placamo drzavi. Znaci drzavni proracun su nasi novci. Kada nema dovoljno novaca, drzava se zaduzuje sto je kod nase i previse. Pomanjkanje novaca iz drzavnog proracuna se vecinom dogadja zbog prevelike potrosnje te kod nas ucestale kradje. Znaci, kradja novaca iz drzavnog proracuna je kradja novaca poreznih obveznika. E sad malo pogledaj, tata Rimac koji nesmije iz Bosne doci u rvacku nazad, odakle je namakao sve te novce i iz kojeg izvora. Dokle god ljude ne zanima odakle ih i tko krade, do tada ce nam drzava bit i dalje u rasulu. A bolje nismo ni zasluzili"

Moj PC  
3 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
previše se vi tu razbacujete brojkama.,Onaj tamo ukro 300, ovaj 100, onaj 10. Čovjek bi pomislio da živimo u lombardiji ili u nekoj drugoj bogatoj pokrajini, ane u rvackoj.Ovo što spominjete tu nema nikakve krađe, to su pogodovanja, mita,manipulacije,dodjele itd.Zemlje ima kolko hoćete i svakim danom je sve praznija
 
1 2 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Kume moj mi i jesmo bili lombardija dok nisu dosli ovi hostapleri i pokrali sve sto se moglo ukrast... Dovoljno je vidit potez od zadra do splita prije a zatim taj potez vidi danas i jedino sto ces primjetit su apartmani i da skoro svaka kuca ima pomorca... Prije nije bilo vila i lulsuznih gradevina a u pomorce su isli oni najgljuplji sto im se nije dalo radit nista na kopnu... Ja samo mogu rec da sam zivio u malom komadu raja di je visom politikom i pohlepnoscu lokalnih politicara sve devastirano osim kuca za odmor... Sad jesu te kuce za odmor i pansioni buducnost ne bih ti znao rec ali meni se cini da ne...

Dali je buducnost nazalost u jugu rh igdi prisutna? Mislim da tesko i da ce mladi sve vise i vise odlazit ca iz provincije eventualno u glavni grad jer boze moj sve je u glavnom gradu (ovaj rally je najbolji primjer silovanja drzave da nam glavni grad bude i glavna turisticka meka jer umjesto like i gorskog kotara ili dubrovnika i zaleda rally se odrzava usred nicega iako imas u rh najmanje 10 boljih i turistickijih lokacija)... Ali ajde ionako macehinski odnosno drzave prema provicijama nije nista novo i nije to zacudujuce. Najgori su na kraju lokalni uhljebi jer njima sve pase iako im lokalna zajednica propada...

Moj PC  
5 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Rimac najveća sramota ove države

Moj PC  
3 1 hvala 1
14 godina
online
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
med kaže...
previše se vi tu razbacujete brojkama.,Onaj tamo ukro 300, ovaj 100, onaj 10. Čovjek bi pomislio da živimo u lombardiji ili u nekoj drugoj bogatoj pokrajini, ane u rvackoj.Ovo što spominjete tu nema nikakve krađe, to su pogodovanja, mita,manipulacije,dodjele itd.Zemlje ima kolko hoćete i svakim danom je sve praznija

 Evo bas to. Gdje oni vide sve te miljarde pokradene love u ovoj sirotinjskoj državi pojma nemam. U Splitu jadnici si kvadrat stana pišljivih 3000€ jedva mogu priuštiti. I sad nešto još forsiraju da drzava da zemljište da se rade POS stanovi?? Umjesto da daju to zemljište rimcu pa da konačno nešto netko za jug države učini. Čovjek več godinama nudi da oplemeni i grad i okolinu i zauzvrat ništa ne traži! Apsolutno ništa! A što grad i županija? Ništa. To pusto zemljište samo propada i sad ti jalnici pametuju kako bi trebali raditi POS stanove? Kako ti jalnici misle plačati te kredite i stanarine ako nema nekog poput rimca da ih zaposli?? Oni misle na državnoj sisi bit do kada? Umjesto da konačno shvate da bez rada nema ničeg. I to je ono što rimac iz dana u dan dokazje. Mukotrpnim radom pokušava spasiti ovu bijednu državu a oni mu žele naplatiti priključak na struju. Čovjek donosi investicije, prespektivu, prosperitet i što sve ne. Troši svoj genijalan um. Za koga? Za što? A ovi jalnici će učinit sve samo da ga upropaste...

 

Čitam komentare i stvarno mi nije jasno što se u ovoj državi dešava. Kako ti jalnici ne vide da država u suradnji sa europom svaki dan nudi poticaje, nagrade, infrastrukturu i sve ostalo samo da se pojavi netko da uzme? Pa nema dana da neki portal ne prenosi kako država, županija itd. traži nekog samo da uzme. Ali ne. Najlakše je biti jalan i niti se prijaviti. Pa tko vam je jalnici kriv što se vi niste prijavili? Žale se kako je mjesto u SPINIT-u preskupo? 3000 kn mjesečno preskupo? Oni bi javno da se bilo kome da besplatno? A teško je bilo prijavit se i grad plača sve. To ti jalnici prešute. I onda se žale da su natječaji namješteni. A da se probaju prijaviti? To bi zahtjevalo rad, a to ne žele. I tako mislimo naprijed? 

 

evo i dokaza da nebi bilo da izmišljam!

 

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/obala/dejan-grepo-plasirao-it-ideju-na-trziste-1093530

https://www.dalmacija.hr/natjecaji/artmid/1769/articleid/30875/rasti-uz-growit-uz-natjecaj-splitsko-dalmatinske-zupanije-razvij-svoj-it-projekt

https://www.dalmacija.hr/natjecaji/artmid/1769/articleid/30870/natjecaj-za-poticanje-it-poduzetnistva-na-podrucju-splitsko-dalmatinske-zupanije-u-2021-godini

https://www.dalmacija.hr/natjecaji/artmid/1769/articleid/30842/javni-poziv-za-podnosenje-zahtjeva-za-bespovratna-sredstva-iz-programa-%e2%80%9eistrazivanje-razvoj-i-inovacije%e2%80%9c-za-2021-godinu

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.4.2021 18:06 (konjRR).
4 godine
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Radnička fronta o Rimcu i kampusu: To je još jedna tajkunsko-HDZ-ovska muljaža 

 

https://hr.n1info.com/vijesti/radnicka-fronta-o-rimcu-i-kampusu-to-je-jos-jedna-tajkunsko-hdz-ovska-muljaza/

 

Radnička fronta prozvala Matu Rimca zbog projekta kampusa: Iza mladog ‘vizionara‘ zapravo stoji njegov otac, tajkun. Radi se o još jednoj HDZ-ovskoj muljaži

 

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/radnicka-fronta-prozvala-matu-rimca-zbog-projekta-kampusa-iza-mladog-vizionara-zapravo-stoji-njegov-otac-tajkun-radi-se-o-jos-jednoj-hdz-ovskoj-muljazi-1092939

 

RIMAC AUTOMOBILI - TAJKUNI, POGODOVANJE I KORUPCIJA

 

https://radnickafronta.hr/1512-rimac-automobili-tajkuni,-pogodovanje-i-korupcija

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 18:33 (Dr. Alien).
 
3 5 hvala 1
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Dr. Alien kaže...

Radnička fronta o Rimcu i kampusu: To je još jedna tajkunsko-HDZ-ovska muljaža 

 

https://hr.n1info.com/vijesti/radnicka-fronta-o-rimcu-i-kampusu-to-je-jos-jedna-tajkunsko-hdz-ovska-muljaza/

 

Radnička fronta prozvala Matu Rimca zbog projekta kampusa: Iza mladog ‘vizionara‘ zapravo stoji njegov otac, tajkun. Radi se o još jednoj HDZ-ovskoj muljaži

 

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/radnicka-fronta-prozvala-matu-rimca-zbog-projekta-kampusa-iza-mladog-vizionara-zapravo-stoji-njegov-otac-tajkun-radi-se-o-jos-jednoj-hdz-ovskoj-muljazi-1092939

 

RIMAC AUTOMOBILI - TAJKUNI, POGODOVANJE I KORUPCIJA

 

https://radnickafronta.hr/1512-rimac-automobili-tajkuni,-pogodovanje-i-korupcija

Radnička fronta je najveća muljaža u ovoj državi.

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Filox kaže...

Radnička fronta je najveća muljaža u ovoj državi.

 Upravo tako. Ti su veća opasnost od svih tajkuna zajedno.

Nadglednik dina
4 godine
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Razvaljujete s argumentima.

 
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Navodno je prodao vec 896 komada, samo ih treba proizvesti.

Ocekuje se da ce preko 1000 primjeraka biti proizvedeno cak prije nego sto izadje Star Citizen!!!

Cak i prije nego sto se napravi Concept_Tree!!!

Ljudi moji jeli to moguce? Kakva sreca!!!
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
5 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...
Cak i prije nego sto se napravi Concept_Tree!!!

 Concept_Tree?

 

Hoće li Hrvatska nakon pametne klupe dobiti i pametno stablo?

 

Nisam genij kao spomenuti, ali mislim da nije loša ideja osmisliti neko pametno stablo koje preko solarne energije razvija hlad i kisik?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Di ste sad misevi, hateri?

Jesu hateri sada zadovoljni, Rimac ima nesto konkretno iz serijske proizvodnje?

 

Oooops...3....2...1

- Psiho246
Moj PC  
7 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Psiho246 kaže...

Di ste sad misevi, hateri?

Jesu hateri sada zadovoljni, Rimac ima nesto konkretno iz serijske proizvodnje?

 

Oooops...3....2...1

 Brzo prije nego zaključaju i ovu temu.

 

Rimac Nevera!

 

Vrhunsko ime za vrhunski proizvod. Made in Croatia!

 

Live long and prosper.
14 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Nevera - Newera - NewEra

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

znači kreće isporuka onima sa početka ove teme? ajde. 😁

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
3 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
neka pati koga smeta. Ajjmmooooo!
 
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ce opet da zakljucaju i bace kljuc.

 

Stici ce vas bozja praaaavdaaaAAAAA za ovakve stvari.

 

Sada to mogu napokon i otpjevati, puk'o mi zub.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Mogel mu je bar dati rvacko ime, tipa Jure, Sime, Tomislav, Franjo, a ne serbska tipa Nevera, Stojanka, Jovana, Fatima i kaj vec ne.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Jel prima bitcoine? Ostavim mu jedan za frizuru.

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Dr.Feel kaže...

Jel prima bitcoine? Ostavim mu jedan za frizuru.

 ne prima, ali autić majna dok je parkiran.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Lako je prodat takav autič, pogotovo ljudima koji imaju love ko blata.Fino izgleda, pogotovo ovaj plava boja je ubitačna za mene kao ljubitelja plavih nijansi.

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Navodno se za ime biralo između Bura i Nevera. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Gdje su ovi koji su govorili da auto ne postoji? Baš me zanima o čemu će sad laprdati.

Nadglednik dina
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Entry Point kaže...

Gdje su ovi koji su govorili da auto ne postoji? Baš me zanima o čemu će sad laprdati.

Njegovo postojanje je okvirno nebitno, i da ga nema nikome ništa tu je kvaka.Da izgleda vrlo atraktivno, a dalje je globalno bitan kao potopljeni mlinski kamen. 

 

Nevera je igračka za elitu ili egomanijake, u odnosu na več odavnoj najpopularnija/najpouzdanija vozila koje imaju veze sa strujom i baterijama.

 

https://www.greencarreports.com/news/1127969_toyota-has-sold-more-than-15-million-hybrids-globally

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 16:31 (rambox).
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Mustinjo kaže...

Navodno se za ime biralo između Bura i Nevera. 

 Bar znaš što je zapravo "Nevera" za razliku od nekih po raznim portalima sto misle da je "Nevera" zapravo "Nevjera" i vec govore zašto je dao Srpsko ime :) - dakle bitno da se pljuje.

 

Nevera je iznenadno lose vrijeme/oluja itd...

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 16:44 (toxic).
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

To ti dolazi od Never(a), nikad prva klasa, nikad nece napravit 150 primjeraka itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
2 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Entry Point kaže...

Gdje su ovi koji su govorili da auto ne postoji? Baš me zanima o čemu će sad laprdati.

 čekamo da ga netko konačno kupi i napravi pošten unboxing i review. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
10 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Isto kao i c1,2,4354657

 

Ako do kraja godine krene isporuka pravog auta s homologacijom onda svaka čast.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice