Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

poruka: 30
|
čitano: 7.287
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi".
14 godina
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Jeste vi namjerno pogrijesili modele ako jeste onda vam anketa nema smisla i5--9600k i i7--9600K zar nebi trebao biti 9700k

AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
To sa slike je nešto kao M5 vs VW.. Nema baš neke logike
 
1 13 hvala 0
12 godina
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Anketa je trebalo biti ovakva: i5 8400 vs r5 2600

  i5 8600k/ 9600k vs r5 2600x 

  i7 8700k/9700k/9900k vs  r7 2700x             

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 18:52 (mislioc).
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
R5 2600 svakao pobjedjuje i bilo kojoj varijanti da su cijene imalo normalne od intela ti bi bilo 50/50%
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
Dex.pwn kaže...
To sa slike je nešto kao M5 vs VW.. Nema baš neke logike

 ako si vec napisao m5 onda si i kod VW mogao napisati koji model, nije valjda 1,4l ili ipak r400?lp

Intel Core™ i7 Forever
5 godina
neaktivan
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Pogledajte ispod ankete link, playbuzz.com što više klikate oni više zarađuju, tako jadno iskorištavat vlastite posjetitelje...

 

Tojest, dajte svoje glasove, pa da vidimo ima li iznenađenja

 

Da ima iznenađenja u vašem novčaniku.

 
8 2 hvala 0
16 godina
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

S obzirom na ozbiljnost ove ankete, ja čekam drugi dio Intel reakcija na nove 7nm Ryzen 3000 procove.

 

 

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
GoogleHydrant kaže...

Pogledajte ispod ankete link, playbuzz.com što više klikate oni više zarađuju, tako jadno iskorištavat vlastite posjetitelje...

 

Tojest, dajte svoje glasove, pa da vidimo ima li iznenađenja

 

Da ima iznenađenja u vašem novčaniku.

 Nikakvo iznenadjenje, bug.hr se pretvorio u index i zute medije, nista zanimljivo kakav dobar rewiev ili nesto slicno odavno nisam procitao tu, jedino zasto svaki dan posjecujem jos jeste forum a i to polako prelazi u dosadu jer "strucnjaka" na svakom cosku...

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
14 godina
odjavljen
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Ne razumijem smisao ankete, prvo, koja je namjena procesora? Drugo, u svakoj usporedbi Intelov model je drastično skuplji (30-100%), wtf? Naravno, Intelovi modeli su jači, ali ni približno koliko su skuplji.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
Profesor Jakov kaže...

Ne razumijem smisao ankete, prvo, koja je namjena procesora? Drugo, u svakoj usporedbi Intelov model je drastično skuplji (30-100%), wtf? Naravno, Intelovi modeli su jači, ali ni približno koliko su skuplji.

Bez preciziranja, to ti je isto kao da ja sad napišem da je Dinamo Zagreb prvak LP.

 

Pazi da te ne čuje SPINVFX, ekipa se zahebala pa je nadogradila Intel Xeone, točnije skočila je na Thredripper i Epyc koji su ispali znatno jefitniji ali eto 40% brži za njihove skupe CGI tričarije.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Zanimljivo da je u anketi i i5 9600K i i7 9600K!

5 godina
neaktivan
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
Profesor Jakov kaže...

Ne razumijem smisao ankete, prvo, koja je namjena procesora? Drugo, u svakoj usporedbi Intelov model je drastično skuplji (30-100%), wtf? Naravno, Intelovi modeli su jači, ali ni približno koliko su skuplji.

 Pa to rade čisto da mi luđaci klikamo ništa drugo, da su barem rekli da zarađuju na anketi pa rekao bi svaka čast barem ste iskreni, ali kada se stavljaju slike na članke bez izvora, ovo što čine više me ništa ne čudi. Ja sam rekao za playbuzz cisto da ljudi znaju cemu je rijec. Casopis, youtube i clanci im propadaju samo tako, samo cekam nekoga da otvori drugi forum iste tematike i amen.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
Čemu tdovi?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Čemu ovakvi naslovi? Je li vas kupio index ili 24sata?

Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
Kad sam napravio svoj kanal na YouTubeu shvatio sam kako je tesko doci do publike, ali jedno sam si obećao, da neću navlačili publiku clickbite naslovima videa (Necete vjerovati.... Ovo jos niste vidjeli.... itd). Zato mi nije jasno da Bug, koji vec ima publiku na ovakav nacin pokusava dobiti klikove i poglede. I to ajde da se radi o nekoj anketi nekog uglednog portala di je sudjelovalo milijun ljudi, stavite da sami glasamo. Nakon par dana ocekujem clanak: Necete vjerovati koji su rezultati ankete!!! :(
Moj PC  
16 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
Gogy7 kaže...
Kad sam napravio svoj kanal na YouTubeu shvatio sam kako je tesko doci do publike, ali jedno sam si obećao, da neću navlačili publiku clickbite naslovima videa (Necete vjerovati.... Ovo jos niste vidjeli.... itd). Zato mi nije jasno da Bug, koji vec ima publiku na ovakav nacin pokusava dobiti klikove i poglede. I to ajde da se radi o nekoj anketi nekog uglednog portala di je sudjelovalo milijun ljudi, stavite da sami glasamo. Nakon par dana ocekujem clanak: Necete vjerovati koji su rezultati ankete!!! :(

Bug casopis propada moraju online zaraditi lovu, ali ovo nije nacin. 

15 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
rambox kaže...
Profesor Jakov kaže...

Ne razumijem smisao ankete, prvo, koja je namjena procesora? Drugo, u svakoj usporedbi Intelov model je drastično skuplji (30-100%), wtf? Naravno, Intelovi modeli su jači, ali ni približno koliko su skuplji.

Bez preciziranja, to ti je isto kao da ja sad napišem da je Dinamo Zagreb prvak LP.

 

Pazi da te ne čuje SPINVFX, ekipa se zahebala pa je nadogradila Intel Xeone, točnije skočila je na Thredripper i Epyc koji su ispali znatno jefitniji ali eto 40% brži za njihove skupe CGI tričarije.

 

Izgleda da se ne radi o Intelu uopće.

 

Prije sadašnjih Epyca i Threadrippera su imali nekakve Xenone (2:05):

 

 

 

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 8:19 (lomba100).
14 godina
neaktivan
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

 Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

 

Ah bagro jadna.

Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Intel živi vječno!

 

 

bor4c - human geek, level 38, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
bor4c kaže...

Intel živi vječno!

 

 

 svi smo mi intel? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
Bug: "Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi."
Šojić: "Ja sam iznenađen i uvređen."
🤣🤣🤣🤣
*# @Frk #*/
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

 

 

Hm, AMD mi je u ovoj main config, a Intel u laptopu. 

Ali kada već navijamo, tu sam na strani Intela. Međutim, jedino rezultati testiranja mogu dati odgovore tko je bolji. 

Jedno je navijati za neki klub kojem treba da prođe u play-off euro natjecanja skoro pola stoljeća, a drugo je ne biti luzerski klub.

 

Tako je i sa ovim procesor ratovima.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

da imam para, uzo bi intela i složio vodeno da temperature budu normalne (ako govorimo za vrh vrhova)

pošto nemam para, biram ryzen jer je jeftiniji, više jezgri i lakše se ohladi

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
Dex.pwn kaže...
Čemu tdovi?

 M5 vs VW , bilo da je ovdje Intel M5, a AMD VW ili obrnuto, ni jedno ni drugo ne drzi vodu. Barem tako ja razmisljam.

 

Glupa je anketa, ove procesore ne mozes strapt u usporedbu jer cjenovno nisu isti. AMD nudi puno puno vise za ono sto platis i tocka. Ako 3XXX serija bude onakva kako sad leakovi govore brijem da se Intel slobodno moze prebacit u poljoprivredu ili neku proizvodnju craft piva jer su popusili gadno u segmentu cpu-a. Ako i velike tvrke pocnu masovno prelazit na EPYC i ostala rjesenja onda stvarno Intel treba povuc neke nove poteze jer ce se dogodit da AMD ima monopol, a to opet nece bit dobro po nas.

15 godina
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi
toninho kaže...
* * *

 * * *

 

(1) Glupa je anketa, ove procesore ne mozes strapt u usporedbu jer cjenovno nisu isti. AMD nudi puno puno vise za ono sto platis i tocka. Ako 3XXX serija bude onakva kako sad leakovi govore brijem da se Intel slobodno moze prebacit u poljoprivredu ili neku proizvodnju craft piva jer su popusili gadno u segmentu cpu-a. Ako i velike tvrke pocnu masovno prelazit na EPYC i ostala rjesenja onda stvarno Intel treba povuc neke nove poteze (2) jer ce se dogodit da AMD ima monopol, a to opet nece bit dobro po nas.

(1) "Glupa", je malo nedefinisan pojam. Blesava ili cirkus anketa možda bi bolje odgovaralo. Trebali su jednostavno napisati Intel vs. AMD da se malo ppozabave a koliko sam vidio puno je tu klikova unutar kratkog vremenskog perioda. Ja iskreno nisam ni pogledao u procesore nego sam eto naravno priklonjen Intelu.

 

(2). AMD da ima monopol?!?! Smatram te ozbiljnim forumašem nakon 8 godina staža ali radi nekih drugih evo par kratkih informacija si Wikipedie:

 

Intel je gigant sa preko 107.000 ljudi zaposleno i sa Net Income od američkih 9.6 Biliona (naših: Milijardi) dolara. Sa vlastitim FAB-ovima i dobrim odnosima sa partnerskim firmama tipa Microsoft (poznati WIntel savez), Lenovo, HP, Dell isl.
AMD je tu sitna pekarica iza ugla jedva da ima 9.000 zaposlenih. I ima Net Income i je tu nekih sićušnih 43 miliona.

Vrijednost Intela je preko 123 Milijarde USD-a sa ukupnim kapitalom od preko 69 Milijarde američkih dollara. AMD-a... da ne radim C/P pročitaj sam.

Ako će tko zaraditi brdo love, neka sada do kraja Februara kupi dionice AMD-a i na ljeto ih preproda po trostruko većoj vrijednosti.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Pa to i ja kažem.. Hajde da je AMD vs Intel, ali Ryzen(AMDova "marka") vs Intel(kompanija) mi je pre glupo...

5 godina
neaktivan
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Glupa je anketa s razlogom, ubačena je anketa da se zarađuje, a da mi debili pišemo ovdje raspravljajuči kako što zašto. Sve im propada, pa je ovo i sponzoriranje links reklama jedina zarada. Živio bug warez! Download, download, download i ode lova od časopisa..

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 13:13 (GoogleHydrant).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Kad smo već kod ankete, što je bilo s anketom "GODIŠNJE NAGRADE 2018- Čitatelji biraju"

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Uzea bi AMD zbog pristupacne cijene....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rezultati ove ankete mogli bi vas iznenaditi

Spin bait... 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice