Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)nadz

poruka: 9
|
čitano: 7.934
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)nadz".
16 godina
offline
Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)nadz

Opsežan opis i mogućnosti, no ipak 90€?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)nadz

u tim kamerama ima nešto mutno: i u najbezveznije telefone se ugrađuju bolje kamere (veće razlučivosti/mogućnosti) ili čak jesu odavno (npr. sony-ericsson je imao 5MP prije pitajboga koliko) a u ovo ne. koji će ti q "nadzorna" kamera ako se iz njezine snimke ne može razlučiti slon od kokoši? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)

Zaboravljaš na pohranu video snimki. Koja korist od 20MP kamere..... tko će pohraniti 15-30 dana snimke takve kamere na server ili snimač.

Ajde ako možda imaš jednu kameru, ali  100-tinjak takvih kamera.

 

Ja u firmi imam 10 HCVR-a, svaki po 16 kamera. Kamere snimaju 720p, 10 fps, svaki snimač ima 2 HDD-a od 8TB, 16TB po snimaču.

To mi je dovoljno za 3-4 tjedna playbacka. 

 

Sad zamisli da imam kamere koje snimaju rezulciju kakvu bi ti htio, gdje bi to pohranio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 19:43 (Drakhar).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)
Koliki je bitrate?
8 godina
offline
Re: Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)
Ajar kaže...

u tim kamerama ima nešto mutno: i u najbezveznije telefone se ugrađuju bolje kamere (veće razlučivosti/mogućnosti) ili čak jesu odavno (npr. sony-ericsson je imao 5MP prije pitajboga koliko) a u ovo ne. koji će ti q "nadzorna" kamera ako se iz njezine snimke ne može razlučiti slon od kokoši? 

 Iznenadio bi se što se vidi i koliko dobro na 3mpx nadzornoj kameri. Rezolucija nije najbitnija, veličina leće, night vision tehnologija (starvis...) i sam čip igraju ogromnu ulogu. Dobar dio mobitela "umjetno" diže rezoluciju pa tih 20mpx je ustvari možda 12 pravih.

 

20mpx kamera ti omogućuje da sa jednog kraja stadiona na drugi možeš prebrojati zube navijaču. Probaj to sa mobitelom...

 

I kao što je netko naveo, storage. 32 kamere, 3 i 5mpx, snimaju samo po motionu u jednom trgovačkom centru. Za 30 dana snimaka treba 16TB storagea. Najveći setup koji ja znam ima 256 kamera u 5mpx rezoluciji. Niti ne znam koliko ima storagea, vjerojatno preko 250TB.

 

Bitrate, također. Zaboravi gledanje 20mpx rezolucije preko mobilne app, koliko je to prometa?

 

Doma imam par 3mpx AHD kamera, uredno se prepoznaje i lice i tablice auta u dvorištu.

15 godina
offline
Re: Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)
Znaci s aliexpress kupio na akciji model 410 , specifikacije gotovo identice ovoj, cijena 30$
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)nadz

Nije ništa mutno s time. Imao u rukama reolink argus pro i stvarno super stvar i vjerujem da im je i ova dobra.

720p je bilo ili možda čak full hd na 30 fps-a i stvarno se dalo razlučiti što se treba.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)
pošalješ snimku onima iz CSI s TV-a...njima je dosta i 640*480 da vide registraciju na 200 metara(koja čini 100 dio te rezolucije)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Reolink RLC-510A - Povoljni i sposobni (video)
Pixel kaže...
Znaci s aliexpress kupio na akciji model 410 , specifikacije gotovo identice ovoj, cijena 30$

 Ima li ta kamera mogućnost motion/vechlie detectiona?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice