Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih iPhon

poruka: 15
|
čitano: 4.295
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih iPhon".
14 godina
offline
Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih iPhon

moze li ruznije od ovoga? ja mislim da ne... ovo netko ko da je iz zaje**cije radio! 

 
19 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
Grbetina za kamere straga i ogroman notch sprijeda. Jedini mogući komentar na ovo je:
HAHAHAHAHAHAHA
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
Jbmti, sad sam skužio zašto im je Ivica otišao. On je potpisivao dizajn, a zapravo je dizajnirala unuka predsjednika uprave. Ko nebi popizdio...pa nije ni u parama sve.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih iPhon

Najgore od svega je sto bez obzira koliko odvratno ovo izgleda, ostali proizvodaci ce kopirati iz nekog razloga

Moj PC  
16 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
Ko da je bitno kak kamere stoje, glavno da daju dobru fotku. Notch je druga prica, uzima ti prostor od ekrana a ne daje nikakvu funkcionalnost
 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih iPhon

Ponovno su nadmašili sami sebe.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih iPhon

Odlazak Johny Ive-a se osjeti puno prije nego što sam mislio....

It s just cornflakes...
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih iPhon

To će biti navlakuša model. Ako ne želiš grbe i notch onda moraš iskeširati $2000 za flagship.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
"Novi izgled prekidaca za utisavanje" 🤣🤣🤣🤣🤣
Pa ja od sramote nebi to spominjo uopce (ni u Bug-u, kamoli od jabucara)... jesu mozda promjenili redosljed pinova na konektoru punjaca da se pohvale i s tim?....
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
jocommb kaže...
"Novi izgled prekidaca za utisavanje" 🤣🤣🤣🤣🤣
Pa ja od sramote nebi to spominjo uopce (ni u Bug-u, kamoli od jabucara)... jesu mozda promjenili redosljed pinova na konektoru punjaca da se pohvale i s tim?....

 Pa ako mogu kao prvu stavku za novi ios staviti novi wallpaper mogu i ovo. Oko ovog su izgubili 5 minuta barem....

15 godina
offline
Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih iPhon

nema ružno veze. nije načinjen za natjecanje u ljepoti, nego natjecanje u skupoći. i tu će rokati na najjače a možda i rulati nadmoćno

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
Na putu prema dolje.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
KingNothing kaže...

Najgore od svega je sto bez obzira koliko odvratno ovo izgleda, ostali proizvodaci ce kopirati iz nekog razloga

Najgore od svega je sto je gotovo identican dizajn vec potvrden za Pixel 4. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
Zadnji dobar design je bio 6/7/8, sve ovo poslije mi se kao korisniku iPhonea nimalo ne dopada. X/XS još nekako izgleda, ali ovo je sve gore i gore
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Renderi potvrdili konačni oblik ovogodišnjih i
KingNothing kaže...

Najgore od svega je sto bez obzira koliko odvratno ovo izgleda, ostali proizvodaci ce kopirati iz nekog razloga

 A zamisli da ga Kinezi NE kopiraju!! Onda tek znaš kakvo su ruglo napravili :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice