Red Dead Redemption 2 u prvom vikendu ostvario zar

poruka: 35
|
čitano: 10.284
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Red Dead Redemption 2 u prvom vikendu ostvario zar".
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2 u prvom vikendu ostvario
mblataric kaže...

 

Barracuda727 kaže...

Da skoro sam zaboravio napisat kakvi su dojmovi s igrom vezano za stabilnost i ostalo,da li se rusi tj da li je fps kolko tolko stabilan( zanima me za PS4 Pro), planiram nabaviti al kroz koji tjedan pa me zanima kolko je optimizirana/neoptimizirana, dal moze itko dati koji komentar....hvala

 

Igram na 4K, srušila se nije ni jednom ....

 

Svaka čast na kvalitetnom i realnom komentaru, mene osobno je zapanjila količina mržnje koja je usmjerena prema igri od nekih forumaša ovdje (po drugim temama), ispada da su oni koji igraju oduševljeni, a oni koji ne igraju napadaju i srozavaju kolko god mogu, mislim što mi stvarno nije jasno. ja osobno nemam što tražiti na temi PUBG jer to ne igram, a da ne pričam o tome da dolazim tamo pljuvati po onima koji je igraju.

 

Svaka igra od Rockstara koju sam ja igrao, me oduševila, uvijek sam uživao, ali sad sam totalno opčinjen, igrao sam dosad 12-13 sati, meni osobno je ovo najbolja igra koju sam ikad igrao. a igrao sam stvarno dobrih. znam da je to "bold statement" ali kod mene je to jednostavno tako, možda i zato što sam zagriženi ljubitelj špageti i klasičnih vesterna.

 

Tolika posvećenost detaljima u igri, taj živi svijet, ma fenomenalno. Igra je malo sporija nego što smo naviknuli, ali to je jednostavno realno i to toliko dobro izgleda, ja znam da se to ne može svima svidjeti i to je normalno

 

osobno sam primarno PC gamer, iako sam se redovito prebacivao po potrebi na konzole, sad ima toliko odličnih ekskluziva da sam morao uzeti PS4 pro, i u rdr2 mi je framerate vrlo stabilan, i baš uživam. volio bi i da izađe i za PC, sigurno ću i tamo odigrati, nema šanse da ću ovo prelaziti samo jednom

6 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2 u prvom vikendu ostvario zar

Navedeni iznos je PRIHOD, a ne ZARADA (2 vrlo razlicite stvari). Po Venturebeatu samo na marketing ide oko $300M, a 7 godina developmenta sa par tisuca ljudi? Nagadanja su oko $400-600M, al svakako ne sumnjam da ce zaraditi dosta jer ce se prodavati godinama... Probao nisam, cekam da dode na PC. :D

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 23:48 (Boris the bulletdodger).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2 u prvom vikendu ostvario
Koja je razlika između zarade i prihoda?
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 u prvom vikendu ostvario
Dex.pwn kaže...
Koja je razlika između zarade i prihoda?

ozbiljno ne znaš?

zarada je razlika između prihoda i rashoda

 

primjerice, kafić napravi 2.000 kuna prihoda dnevno, dakle sve ono što naplatiš gostima

od toga moraš odbiti nabavnu cijenu cuge, porez, raznorazne namete, plaću konobaru, struju, vodu i sve ostale troškove, a koliko ti ostane to je zarada

13 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2 u prvom vikendu ostvario
Barracuda727 kaže...
Jos me zanima na kolko si stavio HDR Calibration jer vidim da neki spustaju sa 150 na 100, ako moze pojasnjenje,hvala

 

Isključio sam HDR kompletno, naprosto ne radi dobro, nešto su septljali. 

S jedne strane šteta, ali s druge, igra u SDR izgleda fenomenalno, pa ćeš za 5 minuta zaboravit na HDR boljke. 

Sad je bio update, moram baš probat jel ima kakvih promjena. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 8:59 (mblataric).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice