Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

poruka: 133
|
čitano: 22.981
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?".
7 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Teško da će RDR2 izaći za PC, kad ni prvi dio (još) nije izašao.

Možda Rockstar izbaci neki bundle odjednom, ali stvarno mislim da su šanse astronomski male.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

ma nebu RDR2 izaso za PC, nemojte PC-jašima budit nadu, neka oni samo broje svoje FPS-ove i neka patu...    

Moj PC  
1 4 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
toxic kaže...

Nikaj odustao sam od kupnje ps4... jednostavno mi se trenutno to ne isplati.. iskreno na xbox one X to izgleda dost bolje i nema fps dropova

na obicnom ps4 i xbox one s jucer kad sam gledao video pocelo mi se povracat i to da budem iskren ozbiljno mi se pocelo povracat.. izgleda da bi se trebao priviknuti na taj gameplay...

 

no ajmo sad da vidim kaj igrat

imam Zeldu na switchu ili da opicim po Originsu na pc-u ?

 

Eto glasanje pa mi pomognite sto da prodem prvo dok cekam da ovo dode na PC ;)

 Prodaj SVE !!!

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Glavas_ZG kaže...
toxic kaže...

Nikaj odustao sam od kupnje ps4... jednostavno mi se trenutno to ne isplati.. iskreno na xbox one X to izgleda dost bolje i nema fps dropova

na obicnom ps4 i xbox one s jucer kad sam gledao video pocelo mi se povracat i to da budem iskren ozbiljno mi se pocelo povracat.. izgleda da bi se trebao priviknuti na taj gameplay...

 

no ajmo sad da vidim kaj igrat

imam Zeldu na switchu ili da opicim po Originsu na pc-u ?

 

Eto glasanje pa mi pomognite sto da prodem prvo dok cekam da ovo dode na PC ;)

 Prodaj SVE !!!

Taman posla pogotovo kada dolazi igra koju niti jedna druga konzola nece vidjeti osim Switcha i nebih se cudio da bude jedna od najprodavanijih igri u povijesti.

8 godina
odjavljen
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Pa pitao si sta da prodas

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Glavas_ZG kaže...

Pa pitao si sta da prodas

 ne.. nego sta da prođem... od ponuđenih igri... citaj

8 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Je, tako je.
Imaš toliko toga da ne znam kad sve mozes koristit, pa mi je samo doslo da ti napisem da prodas to sve.
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Fejlo R2D2 na konzolama...čujem HDR puca sve u 16 skupa sa grafikom u 25 fps-ova...ajde taman popeglaju bugove i naprave igru kako spada do pc verzije...tko se zadnji smije?...Exclusive... by Linea 

IIII
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 23:48 (ZGamer).
Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
ZGamer kaže...

Fejlo R2D2 na konzolama...čujem HDR puca sve u 16 skupa sa grafikom u 25 fps-ova...ajde taman popeglaju bugove i naprave igru kako spada do pc verzije...tko se zadnji smije?...Exclusive... by Linea 

 Di si točno bogati to “čuo” Aj neizmisljaj neg sanjaj još jedno dvije tri godine rdr2 na PC ahah sinko moj ništa od toga nebude najmanje dvije tri godine dotle mi konzola master raceri ima da vas PC “gamere” pregazimo po broju odličnih igara ko plitak potok.

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

Svrati ti sinko još koji put ovamo...

 

...jel igraš igru ili pratiš Pc razvoj iste...

IIII
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Igram igru naravno bez ikakvih dropova i sve šljaka kako treba a usput navratim ovdje na forum a posto je tema rdr2 na PC za koju godinu onda dođem da vidim šta sad izmišljate i se*uckate.

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Jedini koji izmislja si ti. Ekipa u rdr2 temi na veliko prica o katastrofalnom "hdr-u" u tom naslovu i mrljanju na "4k", sto se tice dropova to je cinjenicno stanje, jedan df napravio profesionalnu analizu i potvrdio dropove, a tvoji kolege koji nisu toliko butthurt takoder potvrduju isto.

P.S. Prije neg kaj pocnes sa tipicnim konzolaskim proljevima cisto za info da sam ja jedan od onih kome je totalno svejedno dal ce igra izaci na pc ili nece.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
ZGamer kaže...

Svrati ti sinko još koji put ovamo...

 

...jel igraš igru ili pratiš Pc razvoj iste...

war3_tft kaže...
Jedini koji izmislja si ti. Ekipa u rdr2 temi na veliko prica o katastrofalnom "hdr-u" u tom naslovu i mrljanju na "4k", sto se tice dropova to je cinjenicno stanje, jedan df napravio profesionalnu analizu i potvrdio dropove, a tvoji kolege koji nisu toliko butthurt takoder potvrduju isto.

P.S. Prije neg kaj pocnes sa tipicnim konzolaskim proljevima cisto za info da sam ja jedan od onih kome je totalno svejedno dal ce igra izaci na pc ili nece.

 Vas dva se raspravljate sa momkom koji je 2003 godište, jeste svijesni toga.

 Dečko živi kod roditelja i dobio je PS4 slim za krizmu i sad je baja, pustite ga da hara forumum, kad mu prođu prištići i nađe curu smirit će se.

8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

NE IZMIŠLJAJTE! Šta i ko piše ovdje bolje ja znam neg vi tkz. pc mutikaše pa čak i ovdje na BUG forumu samo jedan ili dva,tri tipa kojima smeta svaka dlačica nešto kao komentiraju te nije dobar "hdr" (moš misli jako bitno mišljenje hahaha)..... onda još jedan mutikaša koji je očito iz vaše "branše" isto mu nešto nepaše.

Igra dobiva sve moguće vrhunske pohvale na svim reviewsima, a čuj naravno da ima problema sitnih ajte vi PC "mudraci" navedite jednu bar jednu igru koja je izišla bilo kad  na pc ili konzolama a da nije imala malo bug-ova ili problemčića u početku naravno znate i sami pc mudraci da takve neme nit će je bit uskoro!

Na IGN , metacriticu, gamesradaru, gamespotu i ostalim eminentinm mjestima igra je dobila čiste 10/10 ili 100 samo ste vi PC master raceri zasrali na metacriticu sve sa svojim ljubomornim nulama.

Koliko bolestan moraš bit da ovakoj THE IGRETINI lupiš 0   he he

Ajte vi polako čistite od prašine te vaše pc kanturine i sanjajte o nečem ovakvom tamo do 2020-21 bye bye loseri :p

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Glavas_ZG kaže...

 Vas dva se raspravljate sa momkom koji je 2003 godište, jeste svijesni toga.

 Dečko živi kod roditelja i dobio je PS4 slim za krizmu i sad je baja, pustite ga da hara forumum, kad mu prođu prištići i nađe curu smirit će se.

 Pise mu 1973. godiste u profilu tak da nije bas decko, al po nacinu pisanja vjerujem da jos uvijek zivi kod roditelja. 

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Ti koji su dali 0 jer nije izašla za PC su debili i trolovi a oni nisu svi tamo na Metacriticu koji su dali tu ocjenu, ne izmišljaj. Ima tu ljudi kojima se neke stvari ne sviđaju u samoj igri, vjerovali ili ne nekima očito nije savršenstvo od igre.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

 

 

hahahahahahah 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 8:27 (Seki001).
Moj PC  
0 4 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

NE IZMIŠLJAJTE! Šta i ko piše ovdje bolje ja znam neg vi tkz. pc mutikaše pa čak i ovdje na BUG forumu samo jedan ili dva,tri tipa kojima smeta svaka dlačica nešto kao komentiraju te nije dobar "hdr" (moš misli jako bitno mišljenje hahaha)..... onda još jedan mutikaša koji je očito iz vaše "branše" isto mu nešto nepaše.

Igra dobiva sve moguće vrhunske pohvale na svim reviewsima, a čuj naravno da ima problema sitnih ajte vi PC "mudraci" navedite jednu bar jednu igru koja je izišla bilo kad  na pc ili konzolama a da nije imala malo bug-ova ili problemčića u početku naravno znate i sami pc mudraci da takve neme nit će je bit uskoro!

Na IGN , metacriticu, gamesradaru, gamespotu i ostalim eminentinm mjestima igra je dobila čiste 10/10 ili 100 samo ste vi PC master raceri zasrali na metacriticu sve sa svojim ljubomornim nulama.

Koliko bolestan moraš bit da ovakoj THE IGRETINI lupiš 0   he he

Ajte vi polako čistite od prašine te vaše pc kanturine i sanjajte o nečem ovakvom tamo do 2020-21 bye bye loseri :p

 Jel se ti zajebavas ili si stvarno glup ko stup?

Da ne bi bilo da ti se smijemo a ti samo imas stravican smisao za humor.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 8:29 (sexytoiletpaper).
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Daj odrasti, ako si zbilja 73' godište onda si jako tužna osoba.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Lik umjesto da igra on ovdje nabacuje fore curica od 5 godina  

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Ja igram RDR2 nebrigaj ti za mene hahahahha vi to možete samo sanjat ili kupit konzolicu kao svak normalan ili čekat tamo ko dudeki do 2020-21 ili 22  hahahahahahahah 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 6 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na

 A koliko ti moras biti bolestan,da branis igru kao vlastiti zivot i smatrat je sastavom zivota(ovisnost)...I to ekipu,koju boli racku dal ces je ti popljuvat ili pohvaliti...Ti si dao svoje pare i njih dalje ne zanima druze...Radje si RL brani ovom mjerom,nego ovdje izljev emocija prema pixelima.😊

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Endymon kaže...

 A koliko ti moras biti bolestan,da branis igru kao vlastiti zivot i smatrat je sastavom zivota(ovisnost)...I to ekipu,koju boli racku dal ces je ti popljuvat ili pohvaliti...Ti si dao svoje pare i njih dalje ne zanima druze...Radje si RL brani ovom mjerom,nego ovdje izljev emocija prema pixelima.😊

Blago rečeno.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
6 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
war3_tft kaže...

P.S. Prije neg kaj pocnes sa tipicnim konzolaskim proljevima cisto za info da sam ja jedan od onih kome je totalno svejedno dal ce igra izaci na pc ili nece.

 Pratiš i sudjeluješ u dvije RDR2 teme. Ali ti je svejedno hoće li na PC ili neće. Lažeš sebe, lažeš nas. Tipično za forumaša bez manira i sa zloglasnom reputacijom koja te prati.

 Dalje, općenito nevolim ikakva master race sranja, trenutno uživam u PCu, PS3, XBOX 360 i čekam PS5 od koga očekujem backwards kompatibilnost sa PS4 igrama. I tada udarim po svim ovim ekskluzivama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 8:50 (Paolo Maldini).
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Seki001 kaže...

Ja igram RDR2 nebrigaj ti za mene hahahahha vi to možete samo sanjat ili kupit konzolicu kao svak normalan ili čekat tamo ko dudeki do 2020-21 ili 22  hahahahahahahah 

 Lepi, ajde da te poducim nesto.

Reci "Konzola Master Rejs" je poprilicno glupo kada na PCu mozes birati hoce li ti kabel misa svjetliti i hoces li ruku povuci pola metra da bi se nisan pomako malo ili pola centimetra da napravis vise krugova nego sto je RDR2 prodao primjeraka. PS4 i XBOX imaju svoje prednosti, primarno su u tome da je mutiplayer bez varanja. Tu i tamo koja ekskluziva i to je to. Igre izgledaju losije nego na kompu. Ne mozes mijenjati opcije, ne mozes mijenjati rezoluciju ekrana, sve se vrti na max 60fpsa ili 30 na 4k.

Imam i PS4 i PC i kupiti cu RDR2 kada dode na popust jer je igrica sigurno dobra. Tebi bih pak predlozio da odes na lijecenje cim prije jer ti je glava zapela negdje u osnovnoj skoli.

8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

Ja brijem ipak da će ovi pc master rejseri otić na psihijatriju neg ja al ok to je i za očekivat s obzirom na ovoliku razinu kmečanja po forumima.

Raznim.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
Paolo Maldini kaže...

 Pratiš i sudjeluješ u dvije RDR2 teme. Ali ti je svejedno hoće li na PC ili neće. Lažeš sebe, lažeš nas. Tipično za forumaša bez manira i sa zloglasnom reputacijom koja te prati.

 

 Pa iskreno zanimalo me o cemu se radi, lijepo izgleda i nekome tko voli takav zanr je igra sigurno super, jedino je steta u cijeloj prici sto konzola toliko uskracuje sve skupa. 

 

Tipicno za jednog nebitnog kompleksasa da ce krivo interpretirati stvari.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 9:05 (war3_tft).
15 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

poznato je da se za AAA igru na PCu treba malo vise potruditi.

 

 

Isto tako trenutno je bez MPa, tako da bi zasjala na PCu samo iz neke znatizelje gamera buduci da nije nikada izasla na PC i nakon nekoliko reviewa bi se vjerojatno cekalo da izadje na akciji.

 

Tako da misli da je logican potez da ne izadje odmah na PC, bar dok ne izadje MP dio, koji je za PC igru veoma vazan.

 

P.s. prcanje pc populacije ukazuje na ocaj konzolaske populacije.Znamo mi da ste napumpani sto ste dobili *navodno dobru igru. I mi vam cestitamo

 

*Navodno je zato sto reviewi na internetu dolazu opet od konzolaske populacije uglavnom te se ne smatra relevantnim sa nase strane.Thats life

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na
sexytoiletpaper kaže...
 Ne mozes mijenjati opcije, ne mozes mijenjati rezoluciju ekrana, sve se vrti na max 60fpsa ili 30 na 4k.

 

 Dolaskom PRO-a donekle možeš mijenjati i opcije i rezoluciju. A ovo da se sve vrti na max 60 fps je i dalje nedosanjani san za plejku. Sve bitno  je uglavnom na 30 fps-a. God of War, Spiderman, Horizon, Red dead.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2 iduće godine stiže i na PC?

30fps na konzoli nije isto kao 30fps kao na PC-iju!!! 

 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice