Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR

poruka: 21
|
čitano: 5.478
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR ".
6 godina
offline
Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR

Umjesto da pokažu na nove značajke i mogućnosti tih uređaja s TIM uređajima oni koriste umjetničke slike. Logika 0 bodova.

 
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR

tolko o tome da su fotografije sa mobitela skoro iste kvalitete kao i sa profi dslr ili mirrorless mašina.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR

za ne povjerovati koji su to komentari na temu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
love2ml86 kaže...

Umjesto da pokažu na nove značajke i mogućnosti tih uređaja s TIM uređajima oni koriste umjetničke slike. Logika 0 bodova.

 Rade isto što rade i svi drugi, samo su više pod povećalom. Ako će za reklamu stavljati sampleove baš snimljene mobitelom to će im biti antireklama jer će fotografije na reklamama drugih proizvođača izgledati bolje, jer su lažirane. Jwdino žalosno u cijeloj priči je to što nisu angažirali nekoga da snimi fotografije baš za tu reklamnu kampanju već stavljaju stare fotografije koje svaka šuša može naći na internetu. To je već stvar mentaliteta.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
love2ml86 kaže...

Umjesto da pokažu na nove značajke i mogućnosti tih uređaja s TIM uređajima oni koriste umjetničke slike. Logika 0 bodova.

 Vjerojatno je problem u tome da se Nove Značajke i Mogućnosti ne mogu prikazati na tim uređajima.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
Nije to stvar mentaliteta.
To je stvar marketinga.
Stvar je jednostavne matematike.
Za originalne slike će čuti 1 milijun ljudi.
Za lažirane “teasere” će čuti 10 milijuna ljudi.
I 10 milijuna ljudi će pričati o novom mobitelu i biti zaintrigirani kakve u stvari novi mobitel radi slike.
I zato će Huawei biti proizvođač mobitela No.1 u 2019 godini.
I zaslužuju to.
BTW, koristim Apple proizvode, JFTRecord.
14 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
@ desert... tako je govorio i Goebels. Laz je laz. Još kad cujem malog amerikanca: "...mnoge uzbudljive..." uf.
5 godina
protjeran
offline
Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR

Sto ne pisete o traileru za lol awaken i ostale game kompanije? Tu bi trebalu uzeti 1000 Tb prostora koliko bi vijesti napisali, iako to nije vijest i nista nije cudno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
Sve pet.
Ali tako funkcionira ljudska psiha i marketing to iskorištava...
Onaj je prodavao teoriju o nadčovjeku, a ovi prodaju mobitele...
Ionako smo programirani od rođenja 😜
8 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
Desertfox6666:

Sumnjam da će itko iskeširati 5-6 k kuna zato da bi vidio kakve slike radi mobitel čije slike se nisu usudili staviti u reklamu.
Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
Već sam objasnio zašto ih nisu stavili. Zato jer bi, u usporedbi s reklamama drugih proizvođača, ispalio da imaju lošiju kameru. Zamisli da npr. Jar u reklamu za dertegent za posuđe stavi kako se stvarno pere zagoreno posuđe. Ispalo bi da su svi drugi detergenti bolji jer s Jarom moraš teljati dok ostali uklanjaju prljavštinu ko čarobnim štapićem.

A vjerovao ili ne, postoje ljudi koji plate 2-3 puta višu cijenu za kameru goru od Huaweija.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
???
Zašto bi kupio mobitel da bi ga isprobao pobogu??
10 godina
neaktivan
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
Točno.
Osnove marketinga.
Plus the benefit of the “bad” publicity.
11 godina
offline
Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR

Nema loše reklame. Svaka reklama je dobra, a ona lažna je najbolja jer se o njoj najviše priča.

 

Otprilike kao mi sad.

42
 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
BlueMax:

Photoshop radi čuda, izbor kadra itd. Ovo je samo istočnjački mentalitet, u trgovini je dopušteno sve...
Ja rekoh
6 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
BlueMax kaže...
Već sam objasnio zašto ih nisu stavili. Zato jer bi, u usporedbi s reklamama drugih proizvođača, ispalio da imaju lošiju kameru. Zamisli da npr. Jar u reklamu za dertegent za posuđe stavi kako se stvarno pere zagoreno posuđe. Ispalo bi da su svi drugi detergenti bolji jer s Jarom moraš teljati dok ostali uklanjaju prljavštinu ko čarobnim štapićem.

A vjerovao ili ne, postoje ljudi koji plate 2-3 puta višu cijenu za kameru goru od Huaweija.

 Dva ili tri puta za goru kameru plate, koji to uređaj košta duplo nego najskuplji Huawei?

12 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
love2ml86 kaže...
BlueMax kaže...
Već sam objasnio zašto ih nisu stavili. Zato jer bi, u usporedbi s reklamama drugih proizvođača, ispalio da imaju lošiju kameru. Zamisli da npr. Jar u reklamu za dertegent za posuđe stavi kako se stvarno pere zagoreno posuđe. Ispalo bi da su svi drugi detergenti bolji jer s Jarom moraš teljati dok ostali uklanjaju prljavštinu ko čarobnim štapićem.

A vjerovao ili ne, postoje ljudi koji plate 2-3 puta višu cijenu za kameru goru od Huaweija.

 Dva ili tri puta za goru kameru plate, koji to uređaj košta duplo nego najskuplji Huawei?

 Je li u tema najskuplji Huawei ili Huawei P serije za koji je ova reklama?

15 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
BlueMax kaže...
* * *

 Rade isto što rade i svi drugi, samo su više pod povećalom. Ako će za reklamu stavljati sampleove baš snimljene mobitelom to će im biti antireklama jer će fotografije na reklamama drugih proizvođača izgledati bolje, jer su lažirane. Jwdino žalosno u cijeloj priči je to što nisu angažirali nekoga da snimi fotografije baš za tu reklamnu kampanju već stavljaju stare fotografije koje svaka šuša može naći na internetu. To je već stvar mentaliteta.

Ja se sjećam kataloga još iz bivše nam države, Iskrini televizori krajem 80-tih a iz njih iskače skijaš a skije van televizora. Ono čovjek bi pomislio da se vratio iz budućnosti.

 

Malo oftopica ali kada vidim reklame za detedžent za posuđe kako jednim potezom spužve obrišu masnoću staru iz Černobila i to se sjaji lim, vjerojatno bolje nego i kada je nov pa sa njega skinuta folija - meni se kosa na glavi digne. Ne znam kako netko se ne sjeti pa tuži ih i zaradi sebi novaca za mirovinu.

 

Ne opravdavam potez Huaweia ali su barem finu ispriku dali, za razliku od Samsunga koji (ono što se zna) baš krade, podmićuje ili šta već.

 

Vremena se mijenjaju, godine lete, nekome se smrklo a nekome svanulo, a kome - vidjet ćemo u narednoj epizodi.

5 godina
offline
Re: Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" D
Envy kaže...
....

 

Malo oftopica ali kada vidim reklame za detedžent za posuđe kako jednim potezom spužve obrišu masnoću staru iz Černobila i to se sjaji lim, vjerojatno bolje nego i kada je nov pa sa njega skinuta folija - meni se kosa na glavi digne. Ne znam kako netko se ne sjeti pa tuži ih i zaradi sebi novaca za mirovinu.

 

....

 I onda za 3 mjeseca naprave duplo bolji ;)

8 godina
offline
Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR

Uskoro će se i to popraviti.

Već vidim usluge PR agencija: "namještamo vam EXIF metadata po želji, kao izvor slike pisat će uređaj koji poželite".
U stvari, te valjda i prijavljuju konkurenciju koja to još nije ubrala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Reakcija Huaweia na prozivke oko "posuđenih" DSLR

exif je lako editirati.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice