Rastaju se Bill i Melinda Gates

poruka: 34
|
čitano: 8.387
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rastaju se Bill i Melinda Gates".
12 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

prvo pandemija pa onda ovo

sta je sljedece

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Ajmo, di su antivakseri, ravnozemljaši, 5-6G čipirani.... i svi ostali šta im je Gejtc uništia život. Što je najgore još uvik nitko nije skužio zašto samo on želi porobit svjet a tek je 4 najbogatiji, šta onda ova prva tri oče napravit mile ti matere :)

 

Nazad na temu, žena će ga sj... sada, neće bit bidan ni među prvih 20 najbogatijih kad mu pokupi pare, iako šta znaš, evo otkad se Bezos rastavio bome posta najbogatiji a do tada jado jedva preživljava sa nekom sićom.

Moj PC  
19 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates

bas cudna godina, jos bu i chelseai osvojil ligu prvaka

16 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
Ku*a neće da se cijepi!
 
24 1 hvala 0
15 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Teoreticari zavjera ce imat heben tjedan

 
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
Bug 24 sata
 
26 0 hvala 0
15 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

samo tri godine pred penzijom dogodio im se x0000124. odgađali su proljetno ažuriranje pa eto im ga na sad. ode melinda na linux. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 3:58 (Ajar).
Moj PC  
20 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
Ovo su vijesti za vecernji, ne znam zbog cega bug ide u zutilo?
Moj PC  
9 5 hvala 0
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Ovo samo ide u prilog cinjenici da brak i zajednicki zivot u danasnje vrijeme vise nije potreban i sve manje ljudi je stalo da se isti odrzi.

Opcenito su ljudi shvatili da mogu normalno funkcionirati i bez braka i to je to. Svijet se mijenja.

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Sada će teoretičari zavjere razviti novu teoriju kako ustvari razlog rastave je to što Melinda nije mogla više trpjeti njegovo forsanje na čipiranju ljudi smanjivanju ljudske populacije.Žena je jednostavno odlučila da to više neće trpjeti!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
3 2 hvala 0
10 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Dok sa vidio naslov odmah mi je došao onaj zvuk kad su se Windows 95 gasili 

Nadglednik dina
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
Chico12 kaže...
Ovo su vijesti za vecernji, ne znam zbog cega bug ide u zutilo?

 Baš me zanima hoće li biti više komentara u ovoj temi ili u recenziji novog Fractalovog napajanja i IBM-ovog promoviranja odgovornog korištenja AI-ja, zajedno. To su zadnje dvije teme, jedna hardware, druga software, koje su najbliže tematici za koju su informatičari zainteresirani, pa da vidimo kakva je publika.

 

Za sada je rezultat (bez ove poruke):

 

Gatesovi bračni problemi - 10

Fractal+AI           -  0

14 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
BlueMax kaže...
Chico12 kaže...
Ovo su vijesti za vecernji, ne znam zbog cega bug ide u zutilo?

 Baš me zanima hoće li biti više komentara u ovoj temi ili u recenziji novog Fractalovog napajanja i IBM-ovog promoviranja odgovornog korištenja AI-ja, zajedno. To su zadnje dvije teme, jedna hardware, druga software, koje su najbliže tematici za koju su informatičari zainteresirani, pa da vidimo kakva je publika.

 

Za sada je rezultat (bez ove poruke):

 

Gatesovi bračni problemi - 10

Fractal+AI           -  0

Ah!

Ne bih želio biti kritičar samo poradi kritike al' meni osobno gore spomenute "rezenzije" to baš i nisu tj. bar nisu na nivou za koji mislim da bi dotični časopis i "institucija" trebao gajiti (a gajio je, nekada).

 

Evo na primjer ovo je način i metodologija kako bi trebao izgledati test jednoga napajanja, a da bi to onda publika koja dolazi u krdima na ove pašnjake vjerujem sa užitkom čitala, proučavala i lamentirala o istome!

 

Ovako, gore navedene recenzije nisu ništa drugo dolji malo bolji i bogatiji reklamni pamfletić.

 

Opet istinu govoreći, ovako je lakše, a osim toga, čemu  ?!

8 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
Jehonan kaže...
BlueMax kaže...
Chico12 kaže...
Ovo su vijesti za vecernji, ne znam zbog cega bug ide u zutilo?

 

Ah!

Ne bih želio biti kritičar samo poradi kritike al' meni osobno gore spomenute "rezenzije" to baš i nisu tj. bar nisu na nivou za koji mislim da bi dotični časopis i "institucija" trebao gajiti (a gajio je, nekada).

 

Evo na primjer ovo je način i metodologija kako bi trebao izgledati test jednoga napajanja, a da bi to onda publika koja dolazi u krdima na ove pašnjake vjerujem sa užitkom čitala, proučavala i lamentirala o istome!

 

Ovako, gore navedene recenzije nisu ništa drugo dolji malo bolji i bogatiji reklamni pamfletić.

 

Opet istinu govoreći, ovako je lakše, a osim toga, čemu  ?!

 Kolega svaka vam je na mjestu. 

Uopće nema veze koliko ima komentara na kojem članku, poanta je da članak o razvodu nema nikakve veze za onim što bi ovaj časopis trebao biti i predstavljati i nema šta tu tražiti. Za takve stvari imamo 24 sata, Gloriju i ostala izdanja za intelektualno uskraćene.

15 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

billy opet želi na prvo mjesto.. (bez žene je to višestruko lakše).

-brak? danas samo porezna olakšica za obične ljude, dok za velike-milijardere-kompanije odavno postoji zaobilaznica (fondovi..), tj ekipa s vrha ljestvice je istovremeno ekipa ujkosemovih frontmena u globalnom biznisu osim što je tu zalutao modni pajac-eu.. tj eu ujki treba za modu-turizam i sl. ostalo je zapadnije.

 

koje osobe/kompanije su u pitanju? centar današnje moći, ms-billy je dobio 'sigurnost' uz prikupljanje podataka, nešto kao ozna, odnosno klasično posotji par paralelnih odjela koji rade isto kao face, ajfon itd.. brezos-amazon je dobio distribuciju, robovsku radnu snagu, dronove pa sve do masovnog cijepljenja (još samo da smisle kako..) dok musk sijedi i puši travu, smješka se.. (i to je to) pri čemu igrom fondova jednostavno skoči pri vrhu liste, recimo da je on na dvoru paž-klaun, netko zabavan, frontmen dok igre s raketama ili nasom idu dalje pa tako sad eu treba plaćati zaštitu od asteroida, novac, porez, koji ide .. ujki, jer što god se radi bigboss dobije dio, klasična hijerarija-lanac.

-zašto se billy rastaje?.. ne zbog poreza-novca, ima oboje, nego što se 'sigurnosne agencije' od doba hoovera oslanjaju na osobe bez žene-obitelji, preferirano geyevi, kao i crkva-celibat.. tj ili radi za sebe ili za ujku, kad ima obitelj radi za sebe, kad nema .. crkva je to otkrila odavno, ujko nedavno tj prošlog stoljeća ali je do današnjih dana the-brak bio the-institucija nužna za biz, više nije.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

oprostit ću im i ovo, ali mi je sve teže padaju članci bez i mrvice promišljanja o sadržaju. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Rekli su mi da je ovo IT portal. 

Nisam očekivao Gloriju i Story ovdje,

mislio sam da se ovakve gluposti čitaju samo

na svim boljim kioscima Tiska. 

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

zanimljivo kako se IT čistunci nisu bunili kad su bile predstavljane high tech silikonske lutke za ........  hmmmm druženje ?!?

 

one su bile intelektualno nadražujuće, mnijem...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

"Koliko je poznato bračni par nije potpisao predbračni ugovor"

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Jebote šta ste se uzasrali! Ja ne bi imao ništa protiv neke nude cosplay duplerice u svakom broju Bug-a.

Živimo u vrijeme brze razmjene informacija i časopis/portal treba učiniti zanimljivim. Detaljne recenzije hardwarea i softwarea objavljuju se na mali milijun portala i da Bug krene tim putem onda bi se svi žalili kako je portal pun onoga što su već pročitali negdje drugo. Bug sa svojim ograničenim tržištem nije zanimljiv velikim igračima i jednostavno nema šanse da materijal dobiju tako brzo kao Tom's, Anand, GN i slični. Osim toga to su portali koji nemaju uteg časopisa dok u Bugu moraju razmišljati o tome da ako sve stave na portaj, ko će kupiti časopis? Znači jedino što izdvaja Bug iz mora drugih su lokalne teme, teme iz raznih područja znanosti s adekvatnim autorima, nekakva "obiteljska atmosfera" na portalu i jezik razumljiv u par državica.

Gatesovi bračni problemi su vrhunsko štivo za većinu Hrvata kojima se lako poistovijetiti s Billom jer imaju doma svoju verziju Melinde. Sam taj osječaj "kužim kako mu je, i meni je isto, kamo sreće da se nikad nisam..." A u konačnici taj zaključak "meni i Billu Gatesu je isto" i nije tako loš. Popravi dan. 

 

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Kako su djeca odrasla, a oko novca će se i sami dogovoriti, nama stoci stinog zuba ostaje samo nadati se da će zemlje trećeg svijeta iz brakorazvodne parnice dobiti pravo na korištenje patenata cjepiva.

 

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
to je obmana...trik...varka...kao u stanju je chipirati 7 milijardi ljudotina ali ne i vlastitu ženu...to su se on i ona dogovorili... ustvari njena ideja je oko chipiranja...a ne njegova.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

možda ga je pokušala isključiti na spavanju   ''ukini'ga ko ga ***''

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 13:20 (warhammer).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Navodno ju je ulovio kako koristi macbook.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Rastaju se Bill i Melinda Gates

 

 

- Half Life 3 confirmed

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
Covik sada slobodan da radi sto hoce... Kad covik pomisli malo bolje, milijarderima je samo kamen oko vrata ako su ozenjeni.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

Dogovorili su se da će oboje zadržati skrbništvo nad 600 milijuna čipiranih osoba

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Rastaju se Bill i Melinda Gates

To je to!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rastaju se Bill i Melinda Gates
...
And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
8 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice