Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

poruka: 8
|
čitano: 4.464
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti".
10 godina
offline
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Pari kao ZX Spektrum nekada..

Pih..

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktno
boatenga kaže...

Pari kao ZX Spektrum nekada..

Pih..

 Upravo na to i ja pomislio

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Ha mislim ... OK ... ali to sada već pomalo dolazi u rang Chromebooka (instaliraš linux OS na njega) i nekih ultra jeftinih prijenosnika, koji su praktičniji i vjerojatno ugodniji za korištenje.

Prije sa svojom konfiguracijom stvarno nisu imali nikakvu konkurenciju i to je razlog njegove planetarne popularnosti. IMHO Ne vjerujem da će biti jako popularno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Meni je bas zgodan i mozda si nabavim jednog

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ha mislim ... OK ... ali to sada već pomalo dolazi u rang Chromebooka (instaliraš linux OS na njega) i nekih ultra jeftinih prijenosnika, koji su praktičniji i vjerojatno ugodniji za korištenje.

Prije sa svojom konfiguracijom stvarno nisu imali nikakvu konkurenciju i to je razlog njegove planetarne popularnosti. IMHO Ne vjerujem da će biti jako popularno.

 Fora je proizvod, ali i dalje nude 4 Model B koji ide do 8GB rama...ne vidim problem

12 godina
offline
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Aaa, s lijevom rukom drži miša!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Dok god ne bude radilo hardversko dekodiranje videa, i podrška za 4K video, ne vidim neku perspektivu. Imam verziju sa 4GB, sve radi, osim YT koji šteka i baš se vidi da ne može zamjeniti punokrvni računar. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktno
gavranpero kaže...

Dok god ne bude radilo hardversko dekodiranje videa, i podrška za 4K video, ne vidim neku perspektivu. Imam verziju sa 4GB, sve radi, osim YT koji šteka i baš se vidi da ne može zamjeniti punokrvni računar. 

 Bok. 

 

jeki probao s ovim? https://lemariva.com/blog/2020/08/raspberry-pi-4-video-acceleration-decode-chromium

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice