Radite li od doma?

poruka: 34
|
čitano: 8.984
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Radite li od doma?".
15 godina
offline
Re: Radite li od doma?
Visak kaže...
Mandor kaže...

 To da sve rade po zakonu je odvažna tvrdnja. Ne moraju računovođe biti upoznati sa svime, mogu pogriješiti, a mogu i krivo protumačiti zakon, a mogu protumačiti zakon, a da se sudac ne složi s tim tumačenjem.

 Ok, krivo sam se izrazio, firma se jako trudi raditi po zakonu, a sve suspektne situacije se temeljito provjeravaju u poreznoj, nije računovođa taj koji donosi odluke na svoju ruku.

 

Ovdje se radi o izvanrednoj situaciji, jer se ni po drugim pitanjima ne primjenjuje zakon o radu na izdvojenom mjestu (zaštita na radu), pa pretpostavljam da je država zažmirila. Zato nam i najavljuju da po povratku u normalu nećemo dobivati prijevoz, jer će se primjenjivati taj zakon.

 Aha, da, to ti vjerujem da Vlada ne poštuje zakone :-D, to ej normalno za Hrvatsku.

Naši su nam odmah ukinuli prijevoz. Isplačuju dan po dan ako baš dolaziš u firmu.

Super, drago mi je za tebe da tvoji nisu takvi. Ipak bih volio vidjeti konkretnu uputu vlade/porezne, jer možda moji nisu ni znali da mogu tako, nego istumačili da se vjerojatno ne smije.

14 godina
neaktivan
offline
Radite li od doma?

Ne radim ni na poslu, a kamoli doma...

 
7 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Radite li od doma?

Evo obavijest....od sutra se ukida rad od kuće...barem u "naše preduzeće"

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Radite li od doma?

Od 3/20 radim od doma uz izuzetak odlaženja u ured svega možda 10 puta do sada zbog sastanaka i drugih neodgodivih stvari. U početku do 6mj nisu plaćali prijevoz ali nakon toga se uredno isplaćuje. Sva oprema na raspologanju šta treba, nekoliko puta uplatili Wolt bonove da se počastimo. Polako se ekipa vraća u ured, kontrolirano za sada.  Bavimo se IT supportom.

 

Dosta ljudi se čak ni neda nazad jer im je dobro raditi od kuće.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice