Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija na 50

poruka: 7
|
čitano: 3.263
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija na 50".
12 godina
offline
Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija na 50

"podršku za brzine od 100 W"

Kaj je nova jedinica za brzinu W ?

Ako su brojke o efikasnosti i temperaturi istinite to bi mogla biti prilično zgodna tehnologija (konačno) punjenja baterija.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija na 50

Vidim osmijeh na licu baterija koje će to podnositi.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija na 50

Možda umjesto baterije upotrijebiti kondenzator, puni se za sekundu . Ništa od grafenskih elektroda i sličnih najava koje se najavljuju godinama. Ovo za brzim punjačima je brute force.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija n
uss kaže...

Možda umjesto baterije upotrijebiti kondenzator, puni se za sekundu . Ništa od grafenskih elektroda i sličnih najava koje se najavljuju godinama. Ovo za brzim punjačima je brute force.

 imam aku odvijač koji se potpuno napuni za 1 minutu, nešto sa kondenzatorima makar ne znam kako točno funkcionira.

7 godina
online
Re: Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija n

Da, ima ih, samo je to jako mali kapacitet, brzo se isprazni.

Ali opet, kad pogledaš omjer trajanje punjenja/kapacitet, dedinitivno rastura u odnosu na baterije.

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
Re: Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija n
Zar temperatura nije smrtni neprijatelj baterijama... što ne kažu koliko to smanjuje broj ciklusa...imam ipad 4 kupljen na zadnji dan 2013...baterija ima 10000mA...punim sa strujom od 1000mA...i nakon 6 godina ne primjećujemo nikakve probleme kod baterije...pod punim opterećenjem traje točno 10 sati...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Quick Charge 5: Podrška za 100W+ i baterija n
HCMAA kaže...
Zar temperatura nije smrtni neprijatelj baterijama... što ne kažu koliko to smanjuje broj ciklusa...imam ipad 4 kupljen na zadnji dan 2013...baterija ima 10000mAh...punim sa strujom od 1000mA...i nakon 6 godina ne primjećujemo nikakve probleme kod baterije...pod punim opterećenjem traje točno 10 sati...

Temperatura je problem samo ako je preniska ili previsoka, a najveći broj ciklusa litijska baterija izdrži ako se puni na zapravo dosta visokoj temperaturi.

A tvoja je zapravo do sad imala jako malo punjenja, tak da ništa čudno da drži ko prvog dana, meni je isto tak na mobitelu (4100 mAh, u prosjeku manje od jednog punjenja dnevno već tri godine, drži skoro ko nova).

Zato ljudi s pravom i prigovaraju na male baterije u rastrošnim mobitelima, jer prosječni moderni korisnik kolje mobitel i po desetak sati dnevno, pa ga mora punit dvaput barem, baterije brzo odu u vječna lovišta...

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice