Putin pozvao SAD na suradnju i obustavu cyber napa

poruka: 6
|
čitano: 3.188
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Putin pozvao SAD na suradnju i obustavu cyber napa".
15 godina
neaktivan
offline
Putin pozvao SAD na suradnju i obustavu cyber napa

Ako predlažeš prekid napada znači li to da priznaješ da napadi postoje?

 

Malo je glupo očekivati da će Trump koji je od toga profitirao pristati na moratorij. Osim ako je sve PR predstava da se pokaže kako ovaj put nema pomoći.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Putin pozvao SAD na suradnju i obustavu cyber

-čitaš i tumačiš kako želiš.. odnosno tako možeš tumačiti 'priznanje' (da napadi postoje) ali možeš i klasičnu političku igru, sporazume tj staviti sve na papir i imati pravila, jer usa je ta koja drapa papire-sporazume jer je velesila, jer može (trgovinski i sl.), kao što ne pristaje npr na nadležnost međurnarodnog suda za zločine i sl. ... ili, kako to možeš čitati, ako usa ne želi pristati.. itd.

-tako će npr trumpek upravo time možda mahati kao dokazom što već želi dokazati, kao što je chamberlain mahao praznim papirom.. odnosno sporazuma s nacistima kojim im daje što žele, kojim su osigurali mir, koji je godinu kasnije postao rat.. upravo tim resursima koje je dobio pripajanjem čeških tvornica oružja.

-velesile se igraju papirologijom.. ništa više, tj svi to rade, to im je i obveza kao kod nas npr sova-ostali ćukovi i netopiri, dok je cyber samo dio svega tj medij. Obična propaganda svih, koja se po potrebi tumači kako kome odgovara .. npr sad rat armenija-azarbeđan.. dvije strane suprotnih 'istina'.

 

-ali, uz bitnu razliku, ujko sem posjeduje the internet, sve ključne dijelove, kontrolira čvorove globalno, licence-patente i vidimo što se desi npr hauweiju kad poželi sankcije... može li to netko drugi, mi, njemačka, .. rusija-kina-indija..? samo ujko a tad je i pravda na njegovoj strani neovisno o činjenicama naprosto ima jaču toljagu i time pravo-pravdu dok je istina nešto za romantičnu književnost i etičare, ne za političare i supersile.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Putin pozvao SAD na suradnju i obustavu cyber napa

Meni je vijest da Putin ima Twitter account! Nisam znao da povlači po američkim "socijalnim platformama". Šta nema yandex (Яндекс) neku svoju alternativu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Putin pozvao SAD na suradnju i obustavu cyber
Mislim da je Kremlju osnovni interes bio koristiti medjunarodno dostupnu i citljivu platformu...
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Putin pozvao SAD na suradnju i obustavu cyber napa

uvijek aktualno: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Putin pozvao SAD na suradnju i obustavu cyber
znači ako Trump ponovno pobjedi on će optužiti ruske hackere da su krivi za njegovu pobjedu

jel ovo scenarij za monthy pyton...ili je ovo hebena stvarnost... više stvarno ne možeš biti siguran
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice