PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati hardv

poruka: 7
|
čitano: 1.451
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati hardv".
8 godina

HOLY SH*T samo zbog ove igre sam kupio konzolu i sad stize na PC FU**ING YEAH :D

1 1 hvala 0
5 godina
Re: PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati h
Bojim se da moj pc ovo nece moci tjerati ni priblizno dobro,a kamoli bolje od ps5, pa i nisam u nekoj ekstazi, iako super je da se i ovakve ps ekskluzive pocimaju prebacivati i na pc....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Imam sve preporučene zahtjeve u svezi hardvera ispunjene (gtx 1060, amd ryzen 7 2700x, 16 gigi RAM-a, 1000GB NVM.2 SSD), stvar treba fercerati bez greške. Već će to kćera ( glavna kućna igraćica) ispitati kada se dođe do igrice

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Pazi imam i ja....

Ali.ovdje.fali jako bitan detalj - za koju rezoluciju i koji fps su ovi zahtjevi.....

Jer.... 4k @60fps ovo preporucena konfa nece moci tjerati, nema sanse
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Mislim da je smjesno raspravljati o SSDu kao preporucenom hrdverskom zahtjevu. Nebih vise bez SSDa nikako osim ako bas moram. Intel quad core 9400 sa 4GB RAMa i SSDom na sata2 (oko 250Mb) mi je otprilike 5-6 puta responzivniji od Lenova I3 8100, 4GB i novim Toshiba HDD 1TB koji imam na poslu. Jednostavno vrijeme pristupa i brzina uvelike nadmasuju HDD po svakom pitanju, pa cak i na sata2. Na oba su win 10, ali jednostavno nemjerljivo. SSD su danas pristupacni i jednostavno must have...
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
Sta je to hdd

2 0 hvala 0
11 godina
učo kaže...

Imam sve preporučene zahtjeve u svezi hardvera ispunjene (gtx 1060, amd ryzen 7 2700x, 16 gigi RAM-a, 1000GB NVM.2 SSD), stvar treba fercerati bez greške. Već će to kćera ( glavna kućna igraćica) ispitati kada se dođe do igrice

Dok ne promijenim monitor za veći i bolji, računam na FULL HD+ (1920*1200), kojeg imam - Samsung SyncMaster T240. Odličan monitor koji već oko 11-12 godina radi bez greške. Eventualno, može se u 4k igrati na TV-u (Philips PUS65 6162/12, 65 inčni stroj), ali nekako nikada nisam volio igrati na TV-u, za to mi je draži monitor.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 17:38 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice