PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati hardv

poruka: 9
|
čitano: 5.067
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati hardv".
11 godina
protjeran
offline
PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati hardv

HOLY SH*T samo zbog ove igre sam kupio konzolu i sad stize na PC FU**ING YEAH :D

 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati h
Bojim se da moj pc ovo nece moci tjerati ni priblizno dobro,a kamoli bolje od ps5, pa i nisam u nekoj ekstazi, iako super je da se i ovakve ps ekskluzive pocimaju prebacivati i na pc....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati hardv

Imam sve preporučene zahtjeve u svezi hardvera ispunjene (gtx 1060, amd ryzen 7 2700x, 16 gigi RAM-a, 1000GB NVM.2 SSD), stvar treba fercerati bez greške. Već će to kćera ( glavna kućna igraćica) ispitati kada se dođe do igrice

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati h
Pazi imam i ja....

Ali.ovdje.fali jako bitan detalj - za koju rezoluciju i koji fps su ovi zahtjevi.....

Jer.... 4k @60fps ovo preporucena konfa nece moci tjerati, nema sanse
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati h
Mislim da je smjesno raspravljati o SSDu kao preporucenom hrdverskom zahtjevu. Nebih vise bez SSDa nikako osim ako bas moram. Intel quad core 9400 sa 4GB RAMa i SSDom na sata2 (oko 250Mb) mi je otprilike 5-6 puta responzivniji od Lenova I3 8100, 4GB i novim Toshiba HDD 1TB koji imam na poslu. Jednostavno vrijeme pristupa i brzina uvelike nadmasuju HDD po svakom pitanju, pa cak i na sata2. Na oba su win 10, ali jednostavno nemjerljivo. SSD su danas pristupacni i jednostavno must have...
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati h
Sta je to hdd
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati h
učo kaže...

Imam sve preporučene zahtjeve u svezi hardvera ispunjene (gtx 1060, amd ryzen 7 2700x, 16 gigi RAM-a, 1000GB NVM.2 SSD), stvar treba fercerati bez greške. Već će to kćera ( glavna kućna igraćica) ispitati kada se dođe do igrice

 Dok ne promijenim monitor za veći i bolji, računam na FULL HD+ (1920*1200), kojeg imam - Samsung SyncMaster T240. Odličan monitor koji već oko 11-12 godina radi bez greške. Eventualno, može se u 4k igrati na TV-u (Philips PUS65 6162/12, 65 inčni stroj), ali nekako nikada nisam volio igrati na TV-u, za to mi je draži monitor.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 17:38 (učo).
8 godina
offline
PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati hardv

Evo stigla jos jedna sony ekskluziva na pc...

 

O samoj igri je vec dovoljno receno, jedni je hvale, drugi zale.....

 

Meni odlicna, no iznenadilo me kako je igra dobro optimizirana, na mojoj konfiguraciji radi savrseno u 1080p, kombinacija max i high postavki, 70-75fps, za sada jos nisam primjetio neki drop ispod 70fps-a, sto je na ovako "staroj" konfiguraciji jako jako dobro....

 

3840x2160 - daje 30 fps-ova sa max-high postavkama, jako dobrih 40-tak fps na medium, i 50-55fps na low postavkama, sto je poprilicno nevjerovatno za ovako staru graficku.

 

U usporedbi sa PS5, vrijeme ucitavanja igre je na strani PC-a, obicni 5400rpm HDD je ocigledno "brzi" od ultrabrzog i svemocnog PS5 ssd-a, u igri si doslovce za par sekundi, a ostala ucitavanja su barem duplo brza nego sto je slucaj na ps5, iako ni tamo to nije nesto predugo.... (ok, znam da nije isto, no cisto me strah bilo kako ce to raditi s sporog hdd-a)...

 

Sve u svemu, po meni, cista petica za port,iako sam je nedavno odigrao, ovo svakako igram jos jednom.

 

I jedan detaljcic koji mi je promaknuo na ps verziji, vjerovatno vecina zna za njega - igra je prevedena na hrvatski.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS ekskluziva Days Gone stiže na PC, poznati hardv

Malo off topic.

Spori HDD me spasi od malwarea. Naime, kliknem na stream utakmice a iskoči malware i hoće mi shebat Firefox (ne mogu zatvoriti tu stranicu, ne mogu ništa). Ali, Task Manager radi, zatvorim Firefox, ponovno ga pokrenem i dok se malware sajt pokušava učitati, kliknem na "x" i nestane to smeće koje blokira Firefox (i želi ga smuljati)... :D

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice