Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilometar

poruka: 9
|
čitano: 4.166
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilometar".
10 godina
offline
Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilometar

trcanje lol izgleda kao da dekapitirani noj hoda unatraske (sprdam se dok jos mogu)

a i tempo je vise za dzogiranje ako i to. i u svakom trenutku ima kontakt s podlogom.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilom
Zašto pišete da je trčao kad nije trčao nego hodao? Ispada da samo prepisujete bez razmišljanja.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilom
Za nas ljude to izgleda hod...ali za robote to je trčanje...znači robote moramo promatrati očima robota
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilometar

Soon...

To Each His Own.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilometar

zna se što je hod (u svakom trenutku jedna noga ima dodir s tlom), a što trčanje. No hod je puno lakši, možda robot i ne može trčati, iako se to spominje videu. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilom
Sigurno je koristio couch to 5k aplikaciju
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilom
jozef kaže...

zna se što je hod (u svakom trenutku jedna noga ima dodir s tlom), a što trčanje. No hod je puno lakši, možda robot i ne može trčati, iako se to spominje videu. 

 točno.. hod-trčanje.. postoji i disciplina brzog hodanja gdje je to konkretni kriterij (noga na tlu..) dok za četveronošce koristimo riječ galop-trk..

-robot je prehodao nešto u nekom vremenu.. bigdeal?

 

-jadno.. tj već postoje stabilniji-brži, odnosno 'ovo' padne u zavoju je katastrofa..

-snaga chipa-računala je problem? ili strojno učenje? ili autonomija baterije? .. a svrha? Jel cilj robota autonomija, ai, preći neki put ili što?

 

edit: + prazna cesta, mogli su tad jednako u studiju, savršeno ravna-čista, nema ni kamenčića, nema rupa.. koliko bi tad bilo padova, no nema ničeg na cesti... mada ima neki ai i strojno učenje? što ući?

-može li se dignuti bez pomoći? ako ne, što s autonomijom tj tad je 53minute nevažno, jer tad neće nikamo stići..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2021 18:16 (ihush).
13 godina
offline
Re: Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilom
Meh, samo cekam da kinezi nakon Boston dynamicsa pokazu nesto ala terminator sa zivom municijom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prvi robot koji je samostalno pretrčao 5 kilometar

pet kilometara?! 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice