Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

poruka: 46
|
čitano: 8.555
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj".
10 godina
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

2.7 zvijezdice je i previše. Trebalo bi biti -5 zvijezdica.

Nadglednik dina
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost

Točno to.

Imaju ljudi praf.

Da koristim Face i ja bi im stisnul 1 zvjezdu.

5 godina
protjeran
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Problem je lako rješiv: ukineš komentare (I ocjenjivanje). Nešto kao BUG na tekstove Rimcu.
Pis on ju :P
Moj PC  
28 0 hvala 1
14 godina
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

Ma lako za Facebook, on je jedan od njih par istih, meni samo u čitavoj ovoj medijskoj travestiji kao nije jasno kako to da dojučerašnji ponajbolji prijatelji židovske nacije, dakle ljuti antifašisti i ljevičari postadoše najveći osuđivači iste?!

 

Zbilja, čudno je to, kao!

 
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Jehonan kaže...

Ma lako za Facebook, on je jedan od njih par istih, meni samo u čitavoj ovoj medijskoj travestiji kao nije jasno kako to da dojučerašnji ponajbolji prijatelji židovske nacije, dakle ljuti antifašisti i ljevičari postadoše najveći osuđivači iste?!

 

Zbilja, čudno je to, kao!

 O čemu ti pričaš, neka nova revizija povijesti?

Jugoslavija je uvijek bila na Palestinskoj strani, protiv Izraela, a slično je bilo i u istočnom bloku.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

Elegantna subverzija. Sviđa mi se.

Samo nisam dobio informaciju je li motivacija opravdana? Šta je to facebook cenzurirao? Ak' je poziv na nasilje, onda se stvarno nisu držali EULA-e.
Otvorilo bi mi nove vidike kad bi dobio neki ogledni primjerak teksta koji je na twitteru prošao, a na facebooku nije.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

Čim vidim recenzije poput "rasistička aplikacija" znam da je riječ o nekoj woke/cancel-culture glupariji. Sljedeći korak su vjerovatno recenzije tipa "rasistički mobitel" ili "rasistički monitor".

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Visak kaže...
Jehonan kaže...

Ma lako za Facebook, on je jedan od njih par istih, meni samo u čitavoj ovoj medijskoj travestiji kao nije jasno kako to da dojučerašnji ponajbolji prijatelji židovske nacije, dakle ljuti antifašisti i ljevičari postadoše najveći osuđivači iste?!

 

Zbilja, čudno je to, kao!

 O čemu ti pričaš, neka nova revizija povijesti?

Jugoslavija je uvijek bila na Palestinskoj strani, protiv Izraela, a slično je bilo i u istočnom bloku.

u nekim glavama očito još uvijek sve počinje i završava sa Jugoslavijom!

 

O čemu ti pričaš, o kojoj "reviziji povijesti" za Boga miloga?!

 

Ja niti jednom riječju nisam spomenuo Jugoslaviju!

 

Dakle svašta?

 

Štob' se reklo:"prosto ne mogu da verujem!".

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 14:39 (Jehonan).
5 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
BroccDaRock kaže...

Čim vidim recenzije poput "rasistička aplikacija" znam da je riječ o nekoj woke/cancel-culture glupariji. Sljedeći korak su vjerovatno recenzije tipa "rasistički mobitel" ili "rasistički monitor".

 Pa ako je mobitel crn, a ti si bjelac, onda je to rasistički. Zar nisi ništa naučio na studiju Crnačke povijesti?

 

Live long and prosper.
6 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Jehonan kaže...
Visak kaže...
Jehonan kaže...

Ma lako za Facebook, on je jedan od njih par istih, meni samo u čitavoj ovoj medijskoj travestiji kao nije jasno kako to da dojučerašnji ponajbolji prijatelji židovske nacije, dakle ljuti antifašisti i ljevičari postadoše najveći osuđivači iste?!

 

Zbilja, čudno je to, kao!

 O čemu ti pričaš, neka nova revizija povijesti?

Jugoslavija je uvijek bila na Palestinskoj strani, protiv Izraela, a slično je bilo i u istočnom bloku.

u nekim glavama očito još uvijek sve počinje i završava sa Jugoslavijom!

 

O čemu ti pričaš, o kojoj "reviziji povijesti" za Boga miloga?!

 

Ja niti jednom riječju nisam spomenuo Jugoslaviju!

 

Dakle svašta?

 

Štob' se reklo:"prosto ne mogu da verujem!".

 Zašto su ljudi nekada vjerovali da je jedini lijek protiv histerije zene vadenje maternice, a protiv vjestice - utopiti ju? Jer se kolicina i kvaliteta informacija promijenila. Onaj tko ne mijenja misljenje kada je predocen novim dokazima je fantastican dokaz da su ljudi potekli od majmuna.

Ono sto Izrael radi Palestincima je manje ekstremna varijanta onoga sto je Nacisticka Njemacka radila Zidovima. Ideja Izraela sama po sebi, ideja etnicke drzave, je problematicna i ne moze ne povuci paralele, ponovno, ideji Arijevaca i Njemacke za Njemce.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Jehonan kaže...
Visak kaže...
Jehonan kaže...

Ma lako za Facebook, on je jedan od njih par istih, meni samo u čitavoj ovoj medijskoj travestiji kao nije jasno kako to da dojučerašnji ponajbolji prijatelji židovske nacije, dakle ljuti antifašisti i ljevičari postadoše najveći osuđivači iste?!

 

Zbilja, čudno je to, kao!

 O čemu ti pričaš, neka nova revizija povijesti?

Jugoslavija je uvijek bila na Palestinskoj strani, protiv Izraela, a slično je bilo i u istočnom bloku.

u nekim glavama očito još uvijek sve počinje i završava sa Jugoslavijom!

 

O čemu ti pričaš, o kojoj "reviziji povijesti" za Boga miloga?!

 

Ja niti jednom riječju nisam spomenuo Jugoslaviju!

 

Dakle svašta?

 

Štob' se reklo:"prosto ne mogu da verujem!".

 Pričaš o ljevičarima i antifašistima, a Jugoslaviju su vodili takvi. Znači to je primjer da si u krivu. To što ti dobiješ napadaj i bacaš se na pod kada se spomene Jugoslavija je tvoj problem.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
3 godine
protjeran
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost

Pa nisu ljevičari i antifašisti postojali samo u Jugoslaviji. Ni meni nije jasno odakle si izvukao Jugu u ovom svemu. A činjenica je da je većina zapadnjaka koji se smatraju ljevičarima kontra Izraela i naklonjenja Palestini (što je ok) ili čak Hamasu (što pak nije ok).

edit: ovo dolje si fakat dobro napisao

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 15:44 (user2206).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
sexytoiletpaper kaže...

Ono sto Izrael radi Palestincima je manje ekstremna varijanta onoga sto je Nacisticka Njemacka radila Zidovima. Ideja Izraela sama po sebi, ideja etnicke drzave, je problematicna i ne moze ne povuci paralele, ponovno, ideji Arijevaca i Njemacke za Njemce.

 Izrael radi Palestincima upravo ono što bi Palestinci radili Izraelcima, kada bi samo mogli. Svi Arapi su javno rekli da žele uništenje Izraela i po tome se uopće ne razlikuju. I jedni i drugi se bore za životni prostor. 1948. je Palestina podijeljene i da su Palestinci prihvatili podjelu imali bi svoju državu već 70 godina i normalno bi živjeli. No nisu to prihvatili, pa sada nemaju ništa, a životni prostor ima je drastično manji nego po granicama iz 1948..

 

U obje države na vlasti su desničari koji se održavaju na vlasti stalnim izazivanjem sukoba. Trenutno je Netanjahu u velikim problemima da ostane na vlasti, pa je malo provocirao, a Hamas, također desničarski, prihvatio i raketirao Izrael i tako je sve krenulo.

 

Postojao je sporazum iz Osla, koji su potpisali, gle čuda, ljevičarski PLO i ljevičar Yitzak Rabin, kojim se sve mogao riješiti, a onda su Izraelski desničari ubili Rabina i nastavili sve po starom. Sjetite se Piranskog zaljeva, Janše i Sanadera, i kako se stvar uvijek zaoštrila prije izbora. Nekima mir naprosto ne odgovara, jer se održavaju na vlasti pomoću straha od drugih. Vidi samo Škorinu kampanju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
protjeran
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
@jJehonan

Lupim glupost i ostanem živ. Tako tipično za desničarskog "mislioca".

Čudno je to kako su ustašoidi uvijek na strani židova, osim kad ih treba u spalionicu potrpati.
Pis on ju :P
15 godina
neaktivan
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
user2206 kaže...

Pa nisu ljevičari i antifašisti postojali samo u Jugoslaviji. Ni meni nije jasno odakle si izvukao Jugu u ovom svemu. A činjenica je da je većina zapadnjaka koji se smatraju ljevičarima kotra Izraela i naklonjenja Palestini (što je ok) ili čak Hamasu (što pak nije ok).

 A tko je rekao da su postojali samo u Jugoslaviji? Naveo sam Jugoslaviju i istočni blok, no svima izgleda padne mrak na oči kada se Juga spomene u bilo kojem kontekstu, pa ne pročitaju rečenicu do kraja.

 

Tip je tvrdio da su ljevičari povjesno simpatizirali Izrael, dao sam mu primejre koji dokazuju suprotno. Kakve veze ima koju sam državu uzeo kao primjer? Je li bila ljevičarska i antifašistička? Je? Onda je dobar primjer. Dajte odrastite.

 

Pusa svima i sretan vam Dan mladosti!

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

Hvala na obavjesti, idem i sam to napraviti, usput ću isto i You tubeu, još jednoj cenzuiranoj platformi...

scientia est potentia
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Visak kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ono sto Izrael radi Palestincima je manje ekstremna varijanta onoga sto je Nacisticka Njemacka radila Zidovima. Ideja Izraela sama po sebi, ideja etnicke drzave, je problematicna i ne moze ne povuci paralele, ponovno, ideji Arijevaca i Njemacke za Njemce.

 Izrael radi Palestincima upravo ono što bi Palestinci radili Izraelcima, kada bi samo mogli. Svi Arapi su javno rekli da žele uništenje Izraela i po tome se uopće ne razlikuju. I jedni i drugi se bore za životni prostor. 1948. je Palestina podijeljene i da su Palestinci prihvatili podjelu imali bi svoju državu već 70 godina i normalno bi živjeli. No nisu to prihvatili, pa sada nemaju ništa, a životni prostor ima je drastično manji nego po granicama iz 1948..

 

U obje države na vlasti su desničari koji se održavaju na vlasti stalnim izazivanjem sukoba. Trenutno je Netanjahu u velikim problemima da ostane na vlasti, pa je malo provocirao, a Hamas, također desničarski, prihvatio i raketirao Izrael i tako je sve krenulo.

 

Postojao je sporazum iz Osla, koji su potpisali, gle čuda, ljevičarski PLO i ljevičar Yitzak Rabin, kojim se sve mogao riješiti, a onda su Izraelski desničari ubili Rabina i nastavili sve po starom. Sjetite se Piranskog zaljeva, Janše i Sanadera, i kako se stvar uvijek zaoštrila prije izbora. Nekima mir naprosto ne odgovara, jer se održavaju na vlasti pomoću straha od drugih. Vidi samo Škorinu kampanju.

 pišeš kao obično gluposti tebi su ljevičari spasitelji svijeta a desničari i crkva ti je kriva za sve probleme ovog svijeta,nekad sam žalio te arape i  bio na njihovoj strani ali sam svojedobno odrastao i i uvidio da su oni uglavnom islamski radikalisti

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
15 godina
neaktivan
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
blackalbum kaže...

 pišeš kao obično gluposti tebi su ljevičari spasitelji svijeta a desničari i crkva ti je kriva za sve probleme ovog svijeta,nekad sam žalio te arape i  bio na njihovoj strani ali sam svojedobno odrastao i i uvidio da su oni uglavnom islamski radikalisti

 Tako je jer činjenice na to ukazuju. Naveo sam ti lijepi primjer gdje se ljevičari dogovore da okončaju rat, a onda desničari ubiju jednog od njih i nastave ga. No kad nemaš protuarguimente jedino ti preostaje vrijeđanje.

 

Ti islamski radikalisti koji se tebi ne sviđaju su islamski desničari pod utjecajem islamske crkve, upravi oni koji su kako kažeš meni krivi za sve probleme ovog svijeta. Ono što ne shvaćaš je da si ti isti kao oni samo su nacija i vjera različite, a ja oko toga ne pravim razlike. Postoje dobri ljudi u svakom narodu, a postoje i ti desničarski ekstremisti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Lebensraum i aparthejd....
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Lebensraum i aparthejd....
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

 

Ostavite državu Izrael na miru. Ostavite Židove na miru. Da postoje toliko dobri ljudi, kršćani kako si ljudi vole tepati, ne bi nikada Židovi stvarali državu u Svetoj zemlji, nego bi mirno živjeli, npr u Evropi.

Antisemitizam je glavni grijeh kršćanske Evrope. 

 

Netko te želi zbrisati sa lica Zemlje, a ti ne smiješ braniti. Da, ma mojne.

Kada ti opasnost vreba za vratom, tebi, tvoj djeci, ženi, imovini, prestaneš filozofirati i kupiš si revolver.

 

Poslije bačenog kamena ka meni prestaje svaka potreba za pričom.

Vaši očevi i vaše majke.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 21:32 (PzKpfw).
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
PzKpfw kaže...

 

Ostavite državu Izrael na miru. Ostavite Židove na miru. Da postoje toliko dobri ljudi, kršćani kako si ljudi vole tepati, ne bi nikada Židovi stvarali državu u Svetoj zemlji, nego bi mirno živjeli, npr u Evropi.

Antisemitizam je glavni grijeh kršćanske Evrope. 

 

Netko te želi zbrisati sa lica Zemlje, a ti ne smiješ braniti. Da, ma mojne.

Kada ti opasnost vreba za vratom, tebi, tvoj djeci, ženi, imovini, prestaneš filozofirati i kupiš si revolver.

 

Poslije bačenog kamena ka meni prestaje svaka potreba za pričom.

Vaši očevi i vaše majke.

 Mozda su tvoji starci, djedovi bili nacisti. Moji sigurno nisu, tako da se ostavi glupih prica. 

14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
@Antiseptik

Kako ti kažeš majstore!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 22:26 (Jehonan).
15 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
sexytoiletpaper kaže...
Jehonan kaže...
Visak kaže...
Jehonan kaže...

Ma lako za Facebook, on je jedan od njih par istih, meni samo u čitavoj ovoj medijskoj travestiji kao nije jasno kako to da dojučerašnji ponajbolji prijatelji židovske nacije, dakle ljuti antifašisti i ljevičari postadoše najveći osuđivači iste?!

 

Zbilja, čudno je to, kao!

 O čemu ti pričaš, neka nova revizija povijesti?

Jugoslavija je uvijek bila na Palestinskoj strani, protiv Izraela, a slično je bilo i u istočnom bloku.

u nekim glavama očito još uvijek sve počinje i završava sa Jugoslavijom!

 

O čemu ti pričaš, o kojoj "reviziji povijesti" za Boga miloga?!

 

Ja niti jednom riječju nisam spomenuo Jugoslaviju!

 

Dakle svašta?

 

Štob' se reklo:"prosto ne mogu da verujem!".

 Zašto su ljudi nekada vjerovali da je jedini lijek protiv histerije zene vadenje maternice, a protiv vjestice - utopiti ju? Jer se kolicina i kvaliteta informacija promijenila. Onaj tko ne mijenja misljenje kada je predocen novim dokazima je fantastican dokaz da su ljudi potekli od majmuna.

Ono sto Izrael radi Palestincima je manje ekstremna varijanta onoga sto je Nacisticka Njemacka radila Zidovima. Ideja Izraela sama po sebi, ideja etnicke drzave, je problematicna i ne moze ne povuci paralele, ponovno, ideji Arijevaca i Njemacke za Njemce.

 Je, to je manje ekstremno, Njemci su sve Židove htjeli pobiti, Palestinci bi sve Židove htjeli pobiti, to je isto, a Židovi bi protjerali Palestince, to je manje ekstremno, dakle imamo ekstremne Njemce, ekstremne Palestince i manje ekstremna Židove. 

 

15 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
pravi_covijek kaže...
PzKpfw kaže...

 

Ostavite državu Izrael na miru. Ostavite Židove na miru. Da postoje toliko dobri ljudi, kršćani kako si ljudi vole tepati, ne bi nikada Židovi stvarali državu u Svetoj zemlji, nego bi mirno živjeli, npr u Evropi.

Antisemitizam je glavni grijeh kršćanske Evrope. 

 

Netko te želi zbrisati sa lica Zemlje, a ti ne smiješ braniti. Da, ma mojne.

Kada ti opasnost vreba za vratom, tebi, tvoj djeci, ženi, imovini, prestaneš filozofirati i kupiš si revolver.

 

Poslije bačenog kamena ka meni prestaje svaka potreba za pričom.

Vaši očevi i vaše majke.

 Mozda su tvoji starci, djedovi bili nacisti. Moji sigurno nisu, tako da se ostavi glupih prica. 

 Priča je možda glupa, ali je točna, Izrael je nastao zato što su ih u Evropi Njemci htjeli pobiti, a ostali su nevino navijali. Sad bi ih Palestinci pobili da mogu, a žrtve su sam zato što su nesposobni. 

10 godina
offline
Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ostavlj

 

U državi Izrael živi najmanje milijun Arapa. Svi miroljubivi mogu živjeti zajedno sa Židovima, ali ne smije se dozvoliti terorizam.

Teroristi koriste civile kao živi štit, gdje se skriju iza njih, te onda tobože IDF radi zločine. 

Većina Palestinaca je zavedena od sa strane svojih vođa, kao što su Hrvati bili zavedeni početkom 90-ih.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
PzKpfw kaže...

 

 

Kada ti opasnost vreba za vratom, tebi, tvoj djeci, ženi, imovini, prestaneš filozofirati i kupiš si revolver.

 Umjesto da si kupe ajfon i također stave jednu zvjezdicu.

 

....

 

Meni je fascinantno kako uvijek ista ekipa popRatnika izmigolji u svakoj ovakvoj trolšitovskoj temi pa se onda bije imaginarna bitka protiv imaginarnih neprijatelja.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
10 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Pustite da priroda i evolucija naprave svoje. Cemu mjesanje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
Visak kaže...
blackalbum kaže...

 pišeš kao obično gluposti tebi su ljevičari spasitelji svijeta a desničari i crkva ti je kriva za sve probleme ovog svijeta,nekad sam žalio te arape i  bio na njihovoj strani ali sam svojedobno odrastao i i uvidio da su oni uglavnom islamski radikalisti

 Tako je jer činjenice na to ukazuju. Naveo sam ti lijepi primjer gdje se ljevičari dogovore da okončaju rat, a onda desničari ubiju jednog od njih i nastave ga. No kad nemaš protuarguimente jedino ti preostaje vrijeđanje.

 

Ti islamski radikalisti koji se tebi ne sviđaju su islamski desničari pod utjecajem islamske crkve, upravi oni koji su kako kažeš meni krivi za sve probleme ovog svijeta. Ono što ne shvaćaš je da si ti isti kao oni samo su nacija i vjera različite, a ja oko toga ne pravim razlike. Postoje dobri ljudi u svakom narodu, a postoje i ti desničarski ekstremisti.

Ma vidi ovako.

 

Kao prvo, no ovom "forumu" bi definitivno valjalo uvesti pravilo da svatko prije pristupanja istome u zasebnoj rubrici koja bi valjda trebala biti vrhunac profilacije jedne osobe (bar na ovome forumu) stoji što je on, dakle jel' on ljuti desničar ili ljevičar, druge nema?!

 

Dakle, ovo što ti radiš meni, kao i tvoje cijenjene kolege, a vidim da znate jako dobro što radite jel' u biti ne radite ništa inventivno već idete starim prokušanim ljevičarskim aka BLM metodama gdje napadate ljude na najnižoj razini, čekate njihov nervozni odgovor te tada imate orkestrirane napade u obliku čoporativnog zgražanja, opće nevjerice i snebivanja je pristojno rečeno porazno i za svaku osudu!

 

Opet htjedo reći ovo, ja nisam niti ljuti ljevičar nit' desničar! Ne pada mi na pamet svrstati se u bilo koju od navedenih grupa jel' su iste napravile toliko zla, a sve kao u najboljoj namjeri koja im je opet jako dobro poslužila kao ideološki il' "nacionalistički" plašt u kojega su se zakrabuljili te u ime toga pobili milijune ljudi, a sve iz vlastitih interesa i to bez iznimke!

 

Da budem dio toga?! Ne pada mi na pamet, a i genealogija mi govori NE! Isto kao niti jedne poltičke stranke, akcije, pokreta.

 

Također, ono što ti meni osobno podlo inputiraš da kako ja ne shvaćam da su ljudi u biti svi isti bez obzira na naciju i vjeru, a nakon toga podmuklo i podlo me svrstavaš u grupu nekog "nedobrog" desničarskog ekstremista je upravo to što sam gore naveo! Klasični obrambeni postupak ekstremne ljevice!

 

Također ono što meni osobno ide na živce kada čitam neke od izjava na ovome forumu te zbog čega si dopuštam uvlačiti se u ovakve beskorisne i nepotrebne rasprave je to što se iz njih može iščitati očita mržnja prema svemu što ima i natruhu imena Hrvatska! Još ako postoji i mala šansa da je to nešto potencijalno pozitivno, odmah kreće svojevrsno natjecanje tko će to "nešto" čim prije izvrgnuti ruglu, omalovažiti, popljuvati! E to je ono što je meni porazno i za osudu jer opet, vidi vraga, gotovo svi Vi koji ste se sami svrstali u "slobodarski" lijevi spektar se gotovo odreda slažete sa navedenim izjavama!

 

Naravno, u isto vrijeme kada vam se netko usudi nešto suprotno reći, istog trena biva "kolektivno" proglašen ekstremnim desničarom, ustašom, klerofašistom, nacistom, revizionistom, kockoglavim katotalibanom, ...

 

Vidiš obrazac?!

 

Eto, to bi bilo to!

 

U svakom slučaju, nije vrijedno izgubljenoga vremena jer ništa promijeniti neće, dokazano kroz "revizionističku" povijest.

5 godina
protjeran
offline
Re: Propalestinski aktivisti napadaju Facebook ost
@Jehonan

Ma, bravo!
Evo ti (omražena!) zvijezda na blentavu jadikovku.
Pis on ju :P
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice