Produženje suradnje Ericssona Nikole Tesle i HT Mo

poruka: 5
|
čitano: 2.010
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Produženje suradnje Ericssona Nikole Tesle i HT Mo".
16 godina
offline
Produženje suradnje Ericssona Nikole Tesle i HT Mo

3G uhvatim svake prijestupne godine...a i prema ugovorima vidim da je pravo jaka suradnja. Jedino sto ce se unaprijediti ovdje je Vilimov dzep, "menaĐer godine"..i svi se grohotom nasmijase... 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Produženje suradnje Ericssona Nikole Tesle i HT Mo

Ne znam, ja sam u Tuzli i zadovoljan sam onim što Eronet (mobilna) nudi - signal uredan, brzina odlična, cijene tu i tamo s konkurentima. U fiksnoj mreži ne znam kakva je situacije jer ovaj dio ne pokrivaju. :)

Know your world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Produženje suradnje Ericssona Nikole Tesle i H
malak kaže...

3G uhvatim svake prijestupne godine...a i prema ugovorima vidim da je pravo jaka suradnja. Jedino sto ce se unaprijediti ovdje je Vilimov dzep, "menaĐer godine"..i svi se grohotom nasmijase... 

Ne znam gdje živiš, ali kod mene u selu (općina Kupres) koje broji ravno sedam (7) stanovnika ima puni 3G signal.

 

BTW... Nemoj misliti da sam spojen na gradsku baznu stanicu (grad je udaljen 30-ak km zračne linije) nego selo ima vlastitu.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
11 godina
neaktivan
offline
Produženje suradnje Ericssona Nikole Tesle i HT Mo

U Mostaru download 0.05Mbps, upload 0.1Mbps

Zadnjih mjesec dana najveća brzina koju sam izmjerio je 1Mbps

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Produženje suradnje Ericssona Nikole Tesle i H
U Tuzli mjerim cca. 25 Mbit/s down, odnosno oko 3 Mbit/s upstream. Vjerovatno rade nadogradnju mreže pa dolazi do problema.
Know your world.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice