Priprema se utrka autića na daljinsko upravljanje

poruka: 12
|
čitano: 2.970
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Priprema se utrka autića na daljinsko upravljanje ".
12 godina
offline
Priprema se utrka autića na daljinsko upravljanje

Samo se nek Tilke makne od izrade staza i sve ce biti u redu

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Priprema se utrka autića na daljinsko upravljanje

"Cilj cijelog projekta je popularizirati svemirske tehnologije i općenito STEAM područja edukacije, kao i inspirirati mlađe generacije u cijelom svijetu."

 

STEM je izdanak/mladica/peteljka ili kratica za ovo što sad prodaju pod obrazovanje (). STEAM je para (osim digitalnog servisa za distribuciju igara) i točno opisuje o čemu se tu radi: besposlen pop, pokrstivši sve kozliće, sad prodaje maglu. na mjesecu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Priprema se utrka autića na daljinsko upravlja
zar nije bili bolje da su tih 10 milijuna iskoristili recimo za montiranje malog teleskopa na Mjesecu normalno s montiranom kamerom...i onda sa Zemlje se promatra
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Priprema se utrka autića na daljinsko upravlja
Troše pare na gluposti, a u Karlovcu treba popraviti oltar.
6 godina
offline
Re: Priprema se utrka autića na daljinsko upravlja
kako se oltar kaže na hrvatskom
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Priprema se utrka autića na daljinsko upravlja
HCMAA kaže...
kako se oltar kaže na hrvatskom

 žrtvenik 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Priprema se utrka autića na daljinsko upravlja
znao sam...to je bilo provokatorsko pitanje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Priprema se utrka autića na daljinsko upravlja
HCMAA kaže...
znao sam...to je bilo provokatorsko pitanje

 i moj odgovor jednako. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Priprema se utrka autića na daljinsko upravljanje

 

Mislim da je glupo što šalju samo dva. Čitavu stvar ne bi bitno poskupilo da ih šalju npr. 4. Ako im samo jedan rikne ili zaglavi, utrke više nema.

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Priprema se utrka autića na daljinsko upravljanje

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Priprema se utrka autića na daljinsko upravlja
Ajar kaže...

"Cilj cijelog projekta je popularizirati svemirske tehnologije i općenito STEAM područja edukacije, kao i inspirirati mlađe generacije u cijelom svijetu."

 

STEM je izdanak/mladica/peteljka ili kratica za ovo što sad prodaju pod obrazovanje (). STEAM je para (osim digitalnog servisa za distribuciju igara) i točno opisuje o čemu se tu radi: besposlen pop, pokrstivši sve kozliće, sad prodaje maglu. na mjesecu. 

 

 Zapravo STEAM je novi naziv za zastarjeli STEM, slovo A označava Arts iliti digitalnu umjetnost aka grafiku na računalima. Dakle, naziv je doista točan.

15 godina
offline
Re: Priprema se utrka autića na daljinsko upravlja
makopos kaže...

 

 Zapravo STEAM je novi naziv za zastarjeli STEM, slovo A označava Arts iliti digitalnu umjetnost aka grafiku na računalima. Dakle, naziv je doista točan.

 onda je u rvata STERAM (dodaj i religiju, odn. vjerobauk). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice