Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o

poruka: 20
|
čitano: 9.418
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o".
15 godina
offline
Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o

prigovor: premalo znakova. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o

prigovori će i nadalje biti riješavani OVDJE 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
13 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
Od sada će nam moći odbijati prigovore i online....cvjetamo kao društvo, ovo treba staviti uz bok Pelješkom mostu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o

Ovo ce imati smisla kao i Luletov prigovor ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
I šta će mi ostaviti papirić u mail da nisam bio online pa mi nisu mogli uručit odgovor na prigovor?
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o

Slao sam u Kinu neke neispravne komponente, vrijednost robe oko 2500kn, ljudi moji oni su nesposobni i bezobrazni da boli! Cekao tri mjeseca da bi mi rekli da uopce ni ne znaju di je posiljka..ja reko pa kako ne znate? Kazu oni jednom kad posljika napusti Hrvatsku mi vise ne znamo gdje je. Nakon toga se zalio, u roku par dana vratili posljiku nazad (sto znaci da nije ni bila poslana) i jos mi pokusali naplatiti povrat robe 200kn (a oko 500kn sam platio posiljku za Kinu). Rekao sam im da si to ostave i pokrenuo postupak, ali dzabe, ne vrijedi. Popu*io 2500kn narucene robe, 500kn slanja, i tonu zivaca na prigovore i objasnjavanja. 

 

Savjet: ako bilo sto kome saljete a da nije pismo ili nesto vece u Hrvatskoj, a pogotovo nedje van Hrvatske, izbjegavajte te kriminalce u sirokom luku! 

 
4 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o

Nikakve koristi od toga, njima je korisnička podrška ogromna nepoznanica.

 

Pošaljem im mail sa tracking kodom kako bi provjerili gdje je paket.

Prođe 15 dana, paket je u međuvremenu završio u Tajlandu i zatim krenuo nazad pošiljatelju.

Prođe još 15 dana, od HP odgovora ništa, pošiljatelj u međuvremenu ponovno pošalje paket.

Prođe još 7 dana, paket mi stiže i preuzimam ga na pošti.

Prođe još 5 dana, iz pošte stiže e-mail:

"poštovani dana tog i tog preuzeli ste paket, vaš HP".

 

E pa HP hvala vam na tome, ne znam što bi s paketom da mi niste nakon 40 dana odgovorili na upit i javili gdje je. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
Ajar kaže...

prigovor: premalo znakova. 

Prigovor se odbija, pa nisi 10% znakova "potrošio", znači da je više nego dovoljno 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
10 godina
offline
Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o

10.6. naručim tenisice sa Bazzara, dostava 2-3 radna dana, HP preuzeo drugi dan i od tad status isti, "pošiljka je zaprimljena". Zovem 17.6. Poštu, vele vidimo da je paket preuzet, i da stoji. Reko to vidim i ja. Kaže ženska nazovite Bazzar pošto su oni pošiljatelji. 

 

Nazovem Bazzar, ženska naravno frustrirana jer HP prebacuje na njih al veli da će im pisat pritužbu. Prođe dan, ništa. Zovem u petak opet, vele ne znaju di je zapelo. Status na trackingu isti. 

 

Danas ujutro, subota, provjerim tracking, status isti, 11.6. Šaljem oko 8 mail Bazzaru da otkazujem narudžbu, nek se oni svađaju sa Poštom. U 9:10 zove poštar da je na adresi na poslu di sam stavio dostavu da ima paket za mene a ja doma. 

 

Sreća pa je i taj poštar bio ok i dofurao mi je do Antunovića pošto vozi Stenjevec/Jankomir pa sam uspio tenisice dobit danas. 

 

E sad, premale su mi pa moram slat nazad 

 

Neću HP-om jbg 

 

Prekjučer naručim kazetu iz dučana u Slatini, dostava drugi dan do 11 sati, 53kn i debili to proslijede na krivu adresu nekam u Trnje. Ja naručim na Jankomir a paket završio u Trnju i opet je dostavljač bio ok pa sam ga zamolio da ode do Centra pa je sestra preuzela. 

 

Evo, moja dva iskustva u razmaku par dana. 

 

Overseas i HP su u banani. GLS do sad bez problema.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
gocc01 kaže...

Overseas i HP su u banani. GLS do sad bez problema.

Koliko vidim sad većina paketa ide preko GLSa. Meni od zadnjih 10 paketa 9 GLS 1 HP.

Eto im sad, kako siješ tako žanješ.

16 godina
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
mzopg kaže...
gocc01 kaže...

Overseas i HP su u banani. GLS do sad bez problema.

Koliko vidim sad većina paketa ide preko GLSa. Meni od zadnjih 10 paketa 9 GLS 1 HP.

Eto im sad, kako siješ tako žanješ.

 Da ih takve stvari brinu, ne bi ni bilo ove teme.

9 godina
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati

Ja kad god imam mogućnost biram GLS... imaju dostavljačicu za moje područje... mala ko bombon... oprostio bih joj i da mi donese zdrobljen paket

12 godina
odjavljen
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
Slične stvari i od mene.
Naručim 100€ dijelova za bajk, dođe u RH za dan iz Nijeme. I tri dana je trebalo da dođe do mene, zapravo ja do njega.
Prvo je poslan na krivu adresu (iako piše ispravna adresa), nakon toga zovem službu za korisnike, žena mi kaže da će tek sutra paket bit poslan za fizičku dostavu. Naravno kako nije nikog bilo, očekujem papirić u sandučiću. Njega sljedeći dan nije bilo. Pogledam tracking kad ono paket u pošti koja je cca 3km od mene(nije ni ista općina). Otiđem po njega.

Prije tjedan dana naručim dio za bajk, ista priča. Samo ovaj put je završio u ispravnom poštanskom uredu. Papirića nije bilo naravno.
Pas mater, sad im je i teško ostaviti papirić. Kakvi idioti.

GLS dostava je okej, sve kak treba bit.
15 godina
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
mzopg kaže...
gocc01 kaže...

Overseas i HP su u banani. GLS do sad bez problema.

Koliko vidim sad većina paketa ide preko GLSa. Meni od zadnjih 10 paketa 9 GLS 1 HP.

Eto im sad, kako siješ tako žanješ.

 

HP je DRŽAVNA firma, plaća dolazi bez obzira da li zaprime jedan ili milion paketa.

Dakle, sve je jasno

15 godina
neaktivan
offline
Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati i o

Preko 160 znakova naplaćuju 4.5 kn. HAKOM kaže da je to u redu jer im stvara dodatne troškove.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
Inovator kaže...
mzopg kaže...
gocc01 kaže...

Overseas i HP su u banani. GLS do sad bez problema.

Koliko vidim sad većina paketa ide preko GLSa. Meni od zadnjih 10 paketa 9 GLS 1 HP.

Eto im sad, kako siješ tako žanješ.

 Da ih takve stvari brinu, ne bi ni bilo ove teme.

Treblo bi nas brinuti, jer kad krene negativno poslovanje to će se krpati s našim novcima. 

 

ivanv000 kaže...
mzopg kaže...
gocc01 kaže...

Overseas i HP su u banani. GLS do sad bez problema.

Koliko vidim sad većina paketa ide preko GLSa. Meni od zadnjih 10 paketa 9 GLS 1 HP.

Eto im sad, kako siješ tako žanješ.

 

HP je DRŽAVNA firma, plaća dolazi bez obzira da li zaprime jedan ili milion paketa.

Dakle, sve je jasno

Jučer na poštu po paket, glavna pošta od 10 šaltera rade 2. Unutra desetak osoba čeka. Potrošio sam 35 minuta na čekanje.

Jedva čekam da robote uvedu. Gospođe na šalterima još uvijek tipkaju jednim prstom, a program im je tako dobar da pet puta utipkavaju iste stvari. 

Ležarina se sada naplaćuje 1kn po danu. Eto kako se krpaju minusi i nesposobnost.

15 godina
online
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
mzopg kaže...

Nikakve koristi od toga, njima je korisnička podrška ogromna nepoznanica.

 

Pošaljem im mail sa tracking kodom kako bi provjerili gdje je paket.

Prođe 15 dana, paket je u međuvremenu završio u Tajlandu i zatim krenuo nazad pošiljatelju.

Prođe još 15 dana, od HP odgovora ništa, pošiljatelj u međuvremenu ponovno pošalje paket.

Prođe još 7 dana, paket mi stiže i preuzimam ga na pošti.

Prođe još 5 dana, iz pošte stiže e-mail:

"poštovani dana tog i tog preuzeli ste paket, vaš HP".

 

E pa HP hvala vam na tome, ne znam što bi s paketom da mi niste nakon 40 dana odgovorili na upit i javili gdje je. 

 

Tak je i meni bilo, poslao paket s otkupninom u Zagreb HP Ekspresom. 20 dana nema paketa.

Odem se žaliti, ženska je na šalteru pisala žalbu 20 minuta (ne serem). Idući dan čovjeku dođe paket.

 

Tri mjeseca kasnije meni doma dođe odgovor na žalbu, u papirnatom obliku. Lažem, doma je došla samo obavijest na papiriću, a morao sam otići u poštu po rješenje, potpisati, na kojem je pisalo da je paket isporučen primatelju i da mi je žalba odbijena :-D

Čovjek je platio 50kn poštarinu za 20 dana puta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
odjavljen
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
Nema ništa gore već kad vidim da osoba koja koristi računalo/mobitel za posao, a tipka jednom rukom
Ili kad blagajnica ne koristi numpad za brojeve 🤷🏿‍♂️🤦🏿‍♂️
11 godina
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati
Dex.pwn kaže...
Nema ništa gore već kad vidim da osoba koja koristi računalo/mobitel za posao, a tipka jednom rukom
Ili kad blagajnica ne koristi numpad za brojeve 🤷🏿‍♂️🤦🏿‍♂️

 Koja srednjoškolska i visokoškolska ustanova trenutno to ima u svom planu i programu podučavanja? Makar kao pojam na engl. jeziku da ljudi znaju šta guglati. Ja slučajno znam za pojam "touch type", ali nisam ga naučila u školì, ustvari slučajno sam saznala za njega, guglala i došla do online tečaja 

 

Inače, jedna zgodna situacija. Prolazim ja tako prošle zime, taman u vrijeme gripe, kroz haustor svoje zgrade, taman kad je poštarica dijelila poštu po kaslićima. Vidim nova poštarica, i čujem glas, promukli, govor uz začepljen nos: "Perić (izmišljeno prezime) to ti je tamo kad gledaš prema liftovima, srednji red." Poštarica se okrene tamo, pronađe "Perića" i ubaci poštu. "A sad mi reci za Marića". Ova preko mobitela: "Marić, Marić... pogledaj prema ulaznim vratima, donji red" I tako dalje.

Dakle, naša poštarica je dobila gripu i ostala doma, a zamjena je dijelila poštu. Da bi to učinila u razumnom vremenu morala joj je pomagati "originalna" poštarica koja je očito zapamtila položaj kaslića. U zgradi s preko 150 stanova. A u njenom "rajonu" je nekoliko takvih zgrada.

Jednom sam morala vratitì nazad nešto kupljeno s Amazona, prepisala adresu primatelja i uputila se u poštu. Kad sam došla na red trebala sam prepisati tu adresu na neki papirić, a pošto je bila ponešto komplicirana, službenica na šalteru ju je skoro dopunila "iz glave". Kaže, bila taj dan još jedna gospođa koja je slala na istu adresu pa je zapamtila. 

 

6 godina
offline
Re: Prigovore Hrvatskoj pošti od sada možete slati

Trebao poslati mali paket na otok. Dođem u poštu u četvrtak i raspituje se za HP Ekspres  i skoro platio. Odustao jer na upit kada će stići dobijem odgovor "Najvjerojatnije u srijedu jer se u subotu, nedjelji i ponedjeljak ne radi!". Poslao preko Tiska za 3x manje novaca i došlo u subotu!

Situacija druga; poštar na ulazu u haustor samo zalijepi obavijest o pošiljci! Nije ni ulazio u haustor a kamoli pozvonio! Svojima, kao razlog neuručivanja pošiljke, napisao da nitko nije bio doma! A puna kuća nas i čekamo pošiljku kao ozebli sunce!

Situacija treća, poštar kreditnu karticu samo ubacio u kaslić! Ali, u susjednu zgradu! Kod susjeda sličnog prezimena! Zaustavio me susjed na ulici i pozvao na cugu i po pošiljku!

Ali, ima i pozitivnih situacija, kad ti poštar doneseno stana pošiljku! Doduše, to sam doživio samo dva puta u zadnjih par godina. Obično samo ostavi obavijest bez zvonjenja na portafon!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice