Pretvorili zvjezdarnicu u R2D2-a

poruka: 5
|
čitano: 2.684
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pretvorili zvjezdarnicu u R2D2-a".
15 godina
neaktivan
offline
Pretvorili zvjezdarnicu u R2D2-a

Lucasovi odvjetnici već pripremaju papire.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pretvorili zvjezdarnicu u R2D2-a
Disney je vlasnik star wars brenda, a oni, s*pci kakvi jesu bi cak i mogli tuzit.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pretvorili zvjezdarnicu u R2D2-a

svijet čini vesele stvari za razbijanje sivila, a u nas po zgradama U + mamiću odlazi + acab + ubij srbina/tovara (kako gdje) + (na trafostanici u maksimiru) ćevapi, stići će vas naša ruka + (na trešnjevci) noću je hladnije nego vani. jebemti zonu sumraka u kojoj živim ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 11:56 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pretvorili zvjezdarnicu u R2D2-a
Ajar kaže...

svijet čini vesele stvari za razbijanje sivila, a u nas po zgradama U + mamiću odlazi + acab + ubij srbina/tovara (kako gdje) + (na trafostanici u maksimiru) ćevapi, stići će vas naša ruka + (na trešnjevci) noću je hladnije nego vani. jebemti zonu sumraka u kojoj živim ... 

 Da, obožavam te "grafite" s "mudrim izrekama".

Najjači je definitivno na Kustošiji, nekih 200 metara od stanice vlaka u smjeru Vrapča: moj jedini bitak je biti nebitan 

 

Nismo ni svjesni kakvi sve genijalni umovi žive među nama...

 

 

Kruha i igala...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pretvorili zvjezdarnicu u R2D2-a
Sale_ds kaže...
Disney je vlasnik star wars brenda, a oni, s*pci kakvi jesu bi cak i mogli tuzit.

 Mislio sam na ovo

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice