Prestigio TwinScreen 16 - Monitor za u ruksak

poruka: 2
|
čitano: 3.648
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prestigio TwinScreen 16 - Monitor za u ruksak".
16 godina
offline
Prestigio TwinScreen 16 - Monitor za u ruksak

Prestigio još postoji? Nisam čuo za njih 10ak godina... kada sam kupio Prestigio tablet sa super karakteristikama, ali katastrofa izvedbom. Napuniš ga na 100%, skineš sa punjača, odeš na posao i dok se vratiš nakon cca 9 sati baterija iscurila 40-50%... Reklamirao, dobio drugi, ista stvar...

Ovaj ekran mi izgleda kao standardni kineski portabilni ekran. Imam cca godinu i pol "WEICHENSI DQ8-15.6C" sa Banggooda, došao me cca 200 kn manje od ovog. Vrlo vjerojatno isti dijelovi kao ovaj, samo male razlike u estetici kućišta. Radi OK, nema mrtvih piksela (što ne bih mogao reći za npr. AOC monitore, kupio prije mjesec dana dva komada, jedan ima bad pixel, drugi prašinu u samom panelu, reklamirao, nakon tri tjedna zamjenili panel, kažu stavili isti kao originalni, osim što nije isti jer mi sada jedan vuče u hladne boje, a drugi, reparirani, u tople, tj. žuto, sa istim postavkama u kontrolama monitora, i možeš se žaliti upravi vodovoda), zvučnici da može prozvesti neku buku...
Jedino što ne vidim da se spominje u tekstu, a moj ima, je touch screen i mini daljinski za upravljanje pa se ne mora pikati po kućištu samog monitora. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio TwinScreen 16 - Monitor za u ruksak
Ovaj monitor je toliko kvalitetan, da bi u najboljem slučaju mogao služiti za čitanje tekstova s mobitela, no to nikome ni ne treba. Taj Prestigio je oduvijek bio škart kvaliteta
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice