Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se pok

poruka: 15
|
čitano: 2.554
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se pok".
14 godina
offline
Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se pok

Autor teksta uopće nije uzimao u obzir da razr ima mali display iza i da zbog njega nije potrebno tolko često provjeravati.

50 puta na dan? Tko normalan tolko često pali mobitel? I uzimajući u obzir da gotovo svi mobiteli imaju always-on display.

Traljavao i nabrzinu napisan članak.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se
EZY-E kaže...

Autor teksta uopće nije uzimao u obzir da razr ima mali display iza i da zbog njega nije potrebno tolko često provjeravati.

50 puta na dan? Tko normalan tolko često pali mobitel? I uzimajući u obzir da gotovo svi mobiteli imaju always-on display.

Traljavao i nabrzinu napisan članak.

Pa pogledaj koliko mladi vise na telefonima. Svakih pet minuta dobivaju ili šalju poruku, tako da mi brojka od 52 uopće ne zvuči nerealno.

16 godina
offline
Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se pok

Ne favorizirajući previše sam uređaj, već čisto analize situacije radi, Razr 2019 ima poseban vanjski info ekran, primarne namjene za prikaz obavijesti i objava, koji je vidljiv bez rasklapanja čime u tom slučaju otpada, ako ne polovica, onda barem trećina dnevnih provjera, pa time i rasklapanja... Šteta što takva testiranja i zaključci s jedne strane uzimaju u obzir samo DIO (u ovom slučaju nepovoljan dio) real life situacija, a ignoriraju drugi dio (koji ide u korist) objekta testiranja, a sve u svrhu malo žešćeg naslova jer inače... tužno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se
darkborg kaže...
EZY-E kaže...

Autor teksta uopće nije uzimao u obzir da razr ima mali display iza i da zbog njega nije potrebno tolko često provjeravati.

50 puta na dan? Tko normalan tolko često pali mobitel? I uzimajući u obzir da gotovo svi mobiteli imaju always-on display.

Traljavao i nabrzinu napisan članak.

Pa pogledaj koliko mladi vise na telefonima. Svakih pet minuta dobivaju ili šalju poruku, tako da mi brojka od 52 uopće ne zvuči nerealno.

 Tu si u pravu, ali zašto pretpostaviti da je ovo uređaj za svakog i onda mu na račun toga zalijepiti generalno negativnu ocjenu? Prije svega ovo je skupa igračka za tek prosječan hardware koji nudi pa sigurno neće biti omiljen među tinejđerima... nabavit će ga tu i tamo neki osobenjak koji inzistira na drugačijem čak i ako to znači x kompromisa.

9 godina
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se
EZY-E kaže...

Autor teksta uopće nije uzimao u obzir da razr ima mali display iza i da zbog njega nije potrebno tolko često provjeravati.

50 puta na dan? Tko normalan tolko često pali mobitel? I uzimajući u obzir da gotovo svi mobiteli imaju always-on display.

Traljavao i nabrzinu napisan članak.

 50 puta na dan je konzervativna procjena, maltimudani znaju preko 100 puta dnevno.

14 godina
offline
Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se pok

Kad netko uzima smartphone, uzima ga vjerovatno da bi ga koristio, a ne drzao u đepu.

Koliko puta se telefon uzme u ruku iz razno raznih razloga, sto poslovnih, sto privatnih.

Tako da ova brojka uopce ne treba cudit.

Nekome je 50 puta puno, nekome standard, a nekome je i malo.

 

Meni osobno se ovakav tip telefona jako sviđa, cak vise nego fold i sl. điđe.

Ono sto mene osobno na prvu odbija, svakako je cijena.

Inace bih ga svakako razmatrao u cilju kupovine.

 

S druge strane, ono sto i jest poanta mog posta, cemu uopce razmisljat o ovakvom tipu telefona, ako u startu imas ovakav tip ogranicenja u koristenju ?

A imas ga sigurno, samo je pitanje u koliko tocnoj mjeri.

 

Za ocekivat je da ce se u buducnosti ovakve stvari poboljsati i u smislu kvalitete/trajnosti i u smislu cijene.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se

Ne mora biti da su mlatimudani, npr. ja znam dok sam na poslu imat oko 5 sati screen on timea, s tim da otključam mobitel prek 100 puta, ali samo zato kaj si zaboravim namjestit da se zaključa tek nakon 10 minuta ili više 

A nisam ovaj fejs-instač mlatimudan; malo tu po forumu, 9gag, moderni tetris i bela.

Tak da nemreš generalizirat 

S tim da sam ja još i dobar, bar znam da se može nariktat vrijeme isključenja ekrana, 99% fejs generacije ne zna ni to.

 

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se
Kad god čitam nešto na bug.hr o preklopnim mobitelima ispada da su iznimno osjetljivi i praktički ne koristivi. Osobno skoro 2 mjeseca imam Galaxy Fold i uređaj je besprijekoran te puno robusniji i izdržljiviji nego što bi se dalo iščitati iz ovakvih članaka. Na zaslonu nemam niti jednu ogrebotinicu a za usporedbu na Galaxy Note 10+ mi se jedna bila pojavila iako sam oba uređaja pazio jednako. Smeta me što internetski portali prikazuju negativno ovakve uređaje a čine se da ih sami nisu koristili duže od 5 minuta. Za razr konkretno nemogu govoriti ali čini se manje izdrzljiv od Folda no treba reći da s obzirom na vanjski ekran uređaj se ipak ne otvara toliko puta koliko ss uzme u ruke.
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se
Motorola, Samsung i ostali proizvođači preklopnih mobitela ne znaju napraviti kvalitetan mobitel. Jedini proizvođač koji je to u stanju napraviti je Apple.
bor4c - human geek, level 38, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se

Ha, ha.... Apple sinonim za kvalitet? Baš me nasmija. Ti si neki zabavljač ovde na forumu ili imaš 12 godina...

14 godina
offline
Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se pok

Jel se to samo meni čini ili ga ovi novinari na videu i malo siluju. Znaju da nije njihov pa ožeži. Mislim da kupac ipak malo više pazi na svoj smartphone nego ovi testeri. Ne kažem da ga sad treba baš super pažljivo otvarat ali ipak...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se
Dok bu god to plastičan ekran 🍌
*# @Frk #*/
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se
"Ne mora biti da su mlatimudani, npr. ja znam dok sam na poslu imat oko 5 sati screen on timea, s tim da otključam mobitel prek 100 puta, ali samo zato kaj si zaboravim namjestit da se zaključa tek nakon 10 minuta ili više

A nisam ovaj fejs-instač mlatimudan; malo tu po forumu, 9gag, moderni tetris i bela."

Blago tebi kad na poslu možeš 5 sati igrat igrice
7 godina
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se

Zapravo i nije baš tak dobro kak se čini, nekad znam dobiti suicidalne misli kad ne znam kaj bi sa sobom, a vrijeme nikak da prođe...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 21:54 (fer-de-lance).
9 godina
offline
Re: Preklopni mehanizam Motorole Razr 2019 nije se
fer-de-lance kaže...

Zapravo i nije baš tak dobro kak se čini, nekad znam dobiti suicidalne misli kad ne znam kaj bi sa sobom, a vrijeme nikak da prođe...

 

 

To je jednostavno, uzmi bocu koka-kole napuni pivom, i osvjezivas zraka i usta pri ruci.

100 puta dnevno otvaranje mobitela jest definicija maltimudana, i sam nekad upadnem u tu kategoriju 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice