Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na svij

poruka: 45
|
čitano: 14.332
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na svij".
10 godina
offline
Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na svij

 

 

Svaka čast ekipi oko Rimca kaj je napravila ovako nešto. Žele biti ispred drugih, te su od bajka napravili centar koji povezuje sve moderne tehnologije i omogućju ugodnu i pouzdaniju vožnju.

Ne vozim biciklu već jako dugo, ali ipak ovako nešto kad čovjek vidi iz priloženih materijala, na prvu ostavlja bez daha.

 

Lijepo je vidjeti kako tehnologija, redefinira već poznate i uobičajene stvari oko nas. Daje novi smisao svemu tome i oplemenjuje nas.

Kaj se tiče cijene, pa ona je takva, kakva je. Naime, Rimac Automobili su svjetska kompanija i rokaju na svjetskom tržištu. 

Jedva čekam recenziju sa strane naših vrijednih bugovaca.

 

----------------------------------

A, ekipi komentatora ovoga članka, bi možda bilo bolje da se jave u Rimac Automobili i zaposle tamo, pa da se vidi koliko vrijede njihove ideje, savjeti, znanje....

Mislim da bi prošli kao i oni komentatori koji poslije borbe Mirko Filipovića se sjete dijeliti i prosipati pamet. Kada ih pozoveš da to svoje veliko tobože znanje pokažu u ringu, eh, onda ih nema nigdje...

 

Osobno, lajkam Rimca, te ako bi mu nešto trebao zamjeriti, to bi bilo to, što je ostao u HR. Tzv. hrvatski narod ne zaslužuje ljude poput M. Rimca. 

Po mjeri našeg čovjeka je više netko poput Zdravka Mamića - "moralne" vertikale nove, suverene, samostalne, demokratske, međunarodno priznate republike koja je više od tisuću godina čekala

da postane neovisna,.....

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 0:30 (PzKpfw).
Moj PC  
1 13 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na
Svaka im čast na tome što su napravili proizvod koji će svakako imati kupca.

Međutim, tu ljudi većinom komentiraju biciklistička svojstva, pri čemu su u pravu (što bi to bilo jasno da si aktivan biciklist), ali je upitno koliko takvi komentari imaju smisla jer mi se ne čini da biciklisti nisu ciljana skupina kupaca.

Što se tiče IT povezivosti, nisam siguran koliko to ima smisla. Da super je imati očitanja na ekranu mobitela, međutim, prosječnom kupcu je i dalje važnije što proizvod može bez mobitela, nego sa mobitelom.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na svij

Meni ovo izgleda prvenstveno kao vozilo za rentanje. Dođu debeli turisti u Makarsku ili na Havaje i s time se mogu penjati na planine bez obzira na kondiciju, slikati selfije i odmah ih slati na Instagram, da svi vide kako se zabavljaju.

Naravno i pokoji tatin sin će kupiti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 1 hvala 3
10 godina
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na

 

@Visak

 

Nije istina, Visak. Ekipa koja nije u formi, neče moći iskoristi sve mogućnosti koje nudi jedan takav bicikl. Kao primjerice i nogometna lopta.

Svatko može se igrati sa njom, ali samo onaj koji je u formi i koji zna sa istom, može potpuno uživati u nogometnoj igri. Zato i imamo, navijače, huligane, kibice, one koji igraju na terenu, itd...

To kaj će se netko slikati, zabavljati kako već želi, definitno nije moj problem.

Živim svoj život na najbolji mogući način, te me tuđi životi ne smetaju i niti me zanimaju. Za svoj pare, radi kaj 'oćeš. 

 

Greyp je odličan proizvod, al' definitivno nije za svakoga. Ni po svrsi, ni po namjeni. 

Al' kako god okreneš to je odličan proizvod.

 

Mada se između redova na ovakvim temama gdje su u pitanju proizvodi velike klase, mnogi osjećaju iskompleksirano.

I to je glavni motiv njihovih komentara koje nevješto skrivaju sa tobožnjim znanjem.

To je samo njihov problem.

 

Ne mislim da si ti takav, ali ovaj komentar što si napisao, mi izgleda upravo tako. Cijenim te kao vrlo kvalitetnog forumaša, ali upravo i zato reagiram na tvoj komentar.

Da je to komentirao netko iz redova balvudrije, ovih kaj su niškoristi ili trolovi, ne bih niti regairao. 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na
PzKpfw kaže...

 

To kaj će se netko slikati, zabavljati kako već želi, definitno nije moj problem.

 

 A tko kaže da je problem? Oni koji su u kondiciji (ili ju žele steći) voze bicikle bez motora. Ovo je za one koji su se izvanredno našli u prigodi da bi malo švrljali po prirodi, a nemaju odgovarajuću formu.

 

Ako je netko debeo i bez kondicije to je činjenjca, a ne uvreda. Mnogo ljudi putuje po svijetu i renta bicikle, mnogi turistički aranžmani uključuju bicikliranje, a ovo takvima može pružiti daleko bolje iskustvo od običnog bicikla.

 

Cijena govori da je više ciljan za kompanije nego pojedince. Za osobnu svakodnevnu upotrebu je skup, a ako voziš često steći ćeš kondiciju, pa ti (skupi) motor i nije nužan.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na
Visak kaže...

Dođu debeli turisti u Makarsku i s time se mogu penjati na planine

Iskreno se nadam da će Rimac razmisliti o jednoj podebljoj donaciji HGSS-u.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na
MrBlc kaže...
Visak kaže...

Dođu debeli turisti u Makarsku i s time se mogu penjati na planine

Iskreno se nadam da će Rimac razmisliti o jednoj podebljoj donaciji HGSS-u.

 Neka im napravi električni helikopter

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na
MrBlc kaže...
Visak kaže...

Dođu debeli turisti u Makarsku i s time se mogu penjati na planine

Iskreno se nadam da će Rimac razmisliti o jednoj podebljoj donaciji HGSS-u.

 Zapravo, već im je išao na ruku s ugradnjom GPS+SIM. Sad odmah znaju gdje da ga traže, ne trebaju pratiti tragove japanki po makadamu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na
Na dosta dijelova Biokova je i jedno i drugo beskorisno.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na
MrBlc kaže...
Na dosta dijelova Biokova je i jedno i drugo beskorisno.

 Pa i nije baš. T-com ima odličnu pokrivenost Biokova. Tele 2 lošu a za VIP ne znam. A ne znam zašto misliš da je GPS beskorisan. To najviše ovisi o aplikaciji koju koristiš iako danas više manje sve pokrivaju i područja udaljena od ceste. Google Maps radi savršeno.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na

Ne znam da li se što u zadnje vrijeme mijenjalo po pitanju pokrivenosti, ali znam da je bilo problema. Doduše, ne po popularnijim stazama, ali ako si se izgubio, onda u pravilu nisi na stazi.

 

Što se GPS-a tiče, u usjecima i šumama zna biti poprilično ograničen.

 

Već na samoj prezentaciji Greypa imaš rupu u GPS signalu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na
MrBlc kaže...
Na dosta dijelova Biokova je i jedno i drugo beskorisno.

 gps moze jedino biti beskoristan ako nemaš gsm signala kojim ćeš dojaviti svoju poziciju nadležnoj službi. inače je sasvim zadovoljavajuće točan i doslovno u hr nisam naišao na mjesto gdje bi konfiguracija terena onemogućila očitanje ili napravila takvu pogrešku koja očitanje čini beskorisnim. pritom nemam niti garmina, niti brytona, niti ikakav sličan sportski gps gadget, samo mobitel. šuma, stijene, kanjoni (paklenica), ništa nije onemogućilo gps. gsm signal može biti problem, ali nije nerješiv.

problem nije tehnologija, problem su ljudi koji nisu sposobni jedno takvo čudo od mobitela u džepu pravilo iskoristiti. u takve planine ne treba ići bez offline karata, a iz nekog razloga, upravo kod jako puno planinara postoji određena odbojnost prema tehnologiji koju imaju u džepu, njima je dobra stara markacija svetinja. pravi dokaz je žena koja se nekidan izgubila na biokovu, iskusna planinarka, imala je svu opremu, zna upaliti gps, ali ga ne zna koristiti. da je imala offline karte i aplikaciju koja ih zna iskoristiti, o njoj danas nebi pisali. markacija+gps i nema straha, za svakoga sa tri čiste u glavi.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na

Mobitel koristi više različitih tehnika za lociranje, pa dobija pristojnu preciznost i pri gubitku signala satelita, dok čisto GPS lociranje zna imati prekide već u malo gušćoj šumi. Meni je GPS prijemnik u park šumi Osejava uredno preskočio pola šume jer nije imao signala.

 

Dodatno, kad je unesrećeni na stazi, to je najmanji problem i takve akcije se u pravilu završe brzo, međutim, kad netko odluta sa staze, posklizne se niz neki sipar, završi u ponikvi, tu već i GPS i GSM imaju problema. Naravno ne uvijek.

 

Iako, moj originalni komentar o donaciji se referirao više na činjenicu da će biti više onih koji su precijenili svoje sposobnosti i stradali nego na samo lociranje takvih.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na svij

danas sam baš malo brbljao s jednim. zbilja je pametan, načitan, kulturan - ono bicikl kakvoga bi svaka majka za zeta. ipak, kad je rekao da mu se sviđa moj kramp star 15 godina, posumnjah. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Predstavljen Greyp G6, najpametniji bicikl na svij

GPS - sto ce na bicikli gps? Bezveze trosi bateriju. Svi vec imaju smartphone za sve, pa to je kao da imas apple watch da pogledas koliko je sati ^^

KAMERA - Ovo mi je smijesno za poludit, znaci vozis gdje god hoces tipa u gradu kamera ide lijevo-desno, ako ne vozis na ravnome kamera ide lijevo-desno-gore-dole, sjednes ides opalit kameru trebas micat volan od bicikle^^ Znaci stavis svoj mob na volan i ti ces snimati sa vec ugradenom kamerom na bicikli? hahahaha

Svaka bicikla ce imati aktiviranu internetsku vezu i iza pise da ce ljudi moci dijeliti snimke, znaci kupis 6500€ biciklu imas stalno besplatan internet svugdje u hr?

Otkucaj srca, senzori, itd jos gluposti

 

I kao inace, bug i neki ljudi hvale nase ljude samo da napisu neke vijesti i imaju prilike uradit recenziju iako sumnjam da itko od njih vozi biciklu da bi napravio neku pravu recenziju o samoj bicikli bez gluposti na njemu, tako je bilo i za gas guzlers, pa vidimo dokle su dogurali s igrom, isto kao scum, nema ga nigdje vise. Nasi prodavaju hype :) ali uzalud im to kada hypaju vlastiti narod sa mizernim primanjima.

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice