Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-om i

poruka: 10
|
čitano: 10.502
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-om i ".
16 godina
offline
Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-om i

To je u rangu Samsung S21 FE, ali s lošijim ekranom i zaštitom

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-o
dd.inc kaže...

To je u rangu Samsung S21 FE, ali s lošijim ekranom i zaštitom

Nije ovo ništa povoljno kada je ovaj 6A od 430€ a za Pro model 820€ prema gsmareni. Da ne govrim da je smiješno ponuditi 128 GB interne pohrane a moj prastari Mi8 ima 256 + sa malo magije prima i memorijske kartice.

14 godina
offline
Re: Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-o
Volim kad pametni teh znalci uspoređuju 152mm mb i 164mm mb..Je jako je u rangu samsunga.. mos mislit..

brate envy kao neko ko je imo svega 4mb a da nisu xiaomi, nije sve u hardware u,a ova xiaomi gov.. sve losija i losija softwarski..
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 13:13 (R3nchi).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-o
R3nchi kaže...
Volim kad pametni teh znslci usloređuju 152mm mb i 164mm mb..Je jako je u rangu samsunga.. mos mislit..

brate envy kao neko ko je imo svega 4mb a da nisu xiaomi, nije sve u hardware u,a ova xiaomi gov.. sve losija i losija softwarski..

Ne znam šta da ti kažem. Imam Xiaomi Mi8 onaj top model i mogu samo riječi hvale da imam. Instalirao sam sve aplokacije sortiranih u grupe (Sve fruštvene mreže u Social), sve MS aplikacije u grupu Microsoft. Google Chrome ne koristim nikako, nego Edge koji se savršeno Synca sa Edgeom na računaru. Itd itd.. ima tu nekih stvari koji mi malo smetaju recimo automatsko postavljanje osvjetljenja, malo glupo radi ili ide na maximum ili na minimum ili na 80%.

Ali budući da telefon koristim isključivo casual, ne igram igre i sl.. ja sam prezadovoljan. A ipaltio sam ga za siću a i bateriju uopće nije teško zamjeniti.

Tako da nemam blage veze ne'am koji će mi sledeći telefon biti. Neka ovaj radi sve dok na njemu radi Youtube Vanced. Da i da napomenem da nisam cyborg kojim je telefon vezan za raku od ujutru kada ustanem do navečer kada zaspim kao kod nekih mojih prijatelja.

Ako nešto želim ozbiljno da radim.. fino sjednem za svoj Workstation PC i ljepota.

14 godina
offline
Re: Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-o
Pa do mi9 su jos kolko tolko valjali.. Sad po meni sve oslo u qur..
slazem se s tobom.. lp
e da
pozz
mi feggete s bug discorda.. hihihihi..
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 13:15 (R3nchi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-om i

Tensor čip koji je uzrok svakakvih bugova na šestoj seriji Pixela, tako da bolje da su stavili kakav viši srednji sanp, tipa SD 778G ili 780. Ekran na arhajskih 60hz, to je valjda jedina značajna inovacija koja "ubrzava" zadnjih valjda 5 godina. Senzor kamere koji se provlači od Pixela 2 iz 2017. 18W punjenje u doba kada u ovo mcjenovnom rangu dolaze skoro duplo brži 30W punjači...

 

I po čemu je točno povoljan? Jedan A52s ili možda A73 su def bolji izbori - i još se dobije 1 verzija Androida više, uz 5. godinu sigurnosnih nadogradnji.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-om i

jedino ne volim kada svi pišu da je baterija "neizmjenjiva".

izmjenjiva je, samo je fiksirana, fiksna i sl.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-o
Apachy kaže...

Tensor čip koji je uzrok svakakvih bugova na šestoj seriji Pixela, tako da bolje da su stavili kakav viši srednji sanp, tipa SD 778G ili 780. Ekran na arhajskih 60hz, to je valjda jedina značajna inovacija koja "ubrzava" zadnjih valjda 5 godina. Senzor kamere koji se provlači od Pixela 2 iz 2017. 18W punjenje u doba kada u ovo mcjenovnom rangu dolaze skoro duplo brži 30W punjači...

 

I po čemu je točno povoljan? Jedan A52s ili možda A73 su def bolji izbori - i još se dobije 1 verzija Androida više, uz 5. godinu sigurnosnih nadogradnji.

 

JA znam da je ljudima poput tebe to  tesko pojmit, al neke ljude (poput mene) za te fcrs ladno boli qur...

60/90/120/1231313 mhz ekrana mi nista ne znaci (eo imam sad poco f3 ni ne znam na kolko mi je ekran) , o punjenju jos mozemo pricat.

Meni i vjerujem da nas ima jos z+takvih je najbitnija VELICINA MOBITELA..

Ipak od svega mobitel najvise drzis u ruci.. 

R33mba#2892
12 godina
offline
Re: Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-o
Zbog ljudi poput tebe nabijaju cijenu od 3000kn hardveru dijelom starom 5 godina jer će netko neinformiran i nezaiteresiran kupit sve kaj mu se servira.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Povoljni Pixel 6A dolazi s Google Tensor SoC-om i

Evo kratki opisa uređaja nakon 3 dana korištenja.

 

Dizajn: trenutno je bez maske i jedina zamjerka je kaj klizi u ruci. Dizajn je neobičan i svi me pitaju koji je to mobitel :D 

 

Chip: Ne igram igrice, za sada sve glatko vrati, malo jače osjetim da se grije, ali ništa kritično ili zabrinjavajuće. Dobar Ram menagment ima, ne ubija brzo aplikacije u pozadini. 

 

Kamere: Predobre zaista. Cura ima Iphone 13, tu su negdje. Ponekada slika bolje ispadne na njenom, ponekada bolje na mojem. 

 

Baterija: Za sada užasna. Ko na Pixelu 2XL. Oko 3, 3ipol sata SOT-a. Strašno. Uključena Adaptivna baterija pa možda treba oko tjedan dva da se sve to normalizira. Makar ja ne vjerujem da će bit neko značajno poboljšanje. Nažalost ako se ovako nastavi, vraćam ga nazad. Jer ovo ne može pol dana izdržat, kamoli jedan dan bez punjača.

 

Kupljen preko Mobile shop.eu za 3500 kuna. 

Ako netko ima još kakvih pitanja, tu sam :D 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice