Postanak života – tema koja uznemiruje duhove

poruka: 1.522
|
čitano: 292.102
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Postanak života – tema koja uznemiruje duhove".
14 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...

ti to stavljas pro-gej index.hr? Ima li neke normalne novine?

Kao dnevno.hr i direktno.hr koje ti linkas? Ti si stvarno teska mentalna ruina...

6 godina
protjeran
offline
Postanak života – tema koja uznemiruje duhove

jesam, dragi moj ansha, jesam. I to zahvaljujuci "ljudima" koje ti gorljivo branis...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...
Zechina kaže...
 

Nadam se da govoriš metaforički, i da nije bio jedan od onih u mantiji...

Glede dubioza, gledaj to s pozitivne strane: ti možda možeš birati, ja ne!

 

Ne bash. Gejevi imaju foru da te u razgovoru pitaju sto mislis o gejevima, i ako kazes bilo sto negativno ide ti maramica na nos i usta i odjednom paf, prekid filma, pa se vratis nazad tocno kako je i bilo, samo sto te guza boli i ne sicas se maramice...mislim da je u doticnoj rohypnol, koji se da slozit u kucnoj radinosti, i pod utjecajem doticnog si sugestibilan...tako da vjerujem da je i onaj koji radi cjepiva za djecu takodjer gej...

 Ti baš izazivaš da te se banira. Ovo ne samo da nema veze s temeom, već širišlaži i govor mržnje. U zemlji gdje statistički (a nažalost i praktički) dokazivo imaš konstantu pedofilskog silovanja i svih ostalih mogućih gadosti seksualnog i ne samo seksualnog nasilja, sad ti generaliziraš nešto ovoliko glupo.
Znači, pederi se šeću u brigadama, opremljeni kloroformom i rohypnolom i sirotu većinsku manjinu naokolo siluju? I zbog toga je i "onaj" koji radi cijepiva gej.
Ispričaj se, priberi, ili te stvarno treba institucionalizirati dok se ne izlječiš.
Rophynol - u maramici - i to kao kućni pripravak? Opaki gejevi? Pa da mi to kažeš uživo, ćušnuo bi te zbog gluposti.

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...

jesam, dragi moj ansha, jesam. I to zahvaljujuci "ljudima" koje ti gorljivo branis...

Koji su to? Tito te unistio?

6 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Zechina kaže...
 Ti baš izazivaš da te se banira. Ovo ne samo da nema veze s temeom, već širišlaži i govor mržnje. U zemlji gdje statistički (a nažalost i praktički) dokazivo imaš konstantu pedofilskog silovanja i svih ostalih mogućih gadosti seksualnog i ne samo seksualnog nasilja, sad ti generaliziraš nešto ovoliko glupo.

Znači, pederi se šeću u brigadama, opremljeni kloroformom i rohypnolom i sirotu većinsku manjinu naokolo siluju? I zbog toga je i "onaj" koji radi cijepiva gej.
Ispričaj se, priberi, ili te stvarno treba institucionalizirati dok se ne izlječiš.
Rophynol - u maramici - i to kao kućni pripravak? Opaki gejevi? Pa da mi to kažeš uživo, ćušnuo bi te zbog gluposti.

 

Nikakav govor mrznje, samo iznosim stvari onakvima kakve jesu (iz mog osobnog iskustva)...

 

koliko vidim, tebe neka agresija puca?

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 16:14 (Gorstak79).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Konobar, banaj ovoga, pa da platimo...
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...
Zechina kaže...
 Ti baš izazivaš da te se banira. Ovo ne samo da nema veze s temeom, već širišlaži i govor mržnje. U zemlji gdje statistički (a nažalost i praktički) dokazivo imaš konstantu pedofilskog silovanja i svih ostalih mogućih gadosti seksualnog i ne samo seksualnog nasilja, sad ti generaliziraš nešto ovoliko glupo.

Znači, pederi se šeću u brigadama, opremljeni kloroformom i rohypnolom i sirotu većinsku manjinu naokolo siluju? I zbog toga je i "onaj" koji radi cijepiva gej.
Ispričaj se, priberi, ili te stvarno treba institucionalizirati dok se ne izlječiš.
Rophynol - u maramici - i to kao kućni pripravak? Opaki gejevi? Pa da mi to kažeš uživo, ćušnuo bi te zbog gluposti.

 

Nikakav govor mrznje, samo iznosim stvari onakvima kakve jesu (iz mog osobnog iskustva)...

 Ne možeš po svom stablu mjeriti šumu, niti po svom shebanom osobnom iskustvu tvrditi da tako svijet funkcionira.

 Očito robuješ deluzijama - imaš probleme sa percepcijom stvarnosti. Trolanje po forumu ti neće pomoći. Traži pomoć dok još možeš.

14 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...

 

Nikakav govor mrznje, samo iznosim stvari onakvima kakve jesu (iz mog osobnog iskustva)...

Vidi, sam si svjesan da imas teskih psihickih problema, paranoican si strasno, izmedju ostalog. To nisu tvoja iskustva nego si umislio da je to tvoje iskustvo, stvari za koje mozda najiskrenije vjerujes da su se desile zapravo se nisu desile. 

Shvati da si sam sebi najveci neprijatelj i da sebi samom ne smijes vjerovat...

6 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Zechina kaže...
 Ne možeš po svom stablu mjeriti šumu, niti po svom shebanom osobnom iskustvu tvrditi da tako svijet funkcionira.

 Očito robuješ deluzijama - imaš probleme sa percepcijom stvarnosti. Trolanje po forumu ti neće pomoći. Traži pomoć dok još možeš.

 

ansha kaže...
Vidi, sam si svjesan da imas teskih psihickih problema, paranoican si strasno, izmedju ostalog. To nisu tvoja iskustva nego si umislio da je to tvoje iskustvo, stvari za koje mozda najiskrenije vjerujes da su se desile zapravo se nisu desile. 

Shvati da si sam sebi najveci neprijatelj i da sebi samom ne smijes vjerovat...

 

Pijem lijekove vec niz godina, i trenutno sam stabilan. Dovoljno da mogu razluciti sto je i kako je i zasto je. Unisten sam kao osoba ali i dalje rezoniram mozda i bolje od nekih bez dijagnoze u nekim stvarima. Nista nije izmisljotina niti trolanje...Eventualno netko tko me poznaje moze rec da izmisljam iz cistog razloga da se ne uvalim u daljnje probleme ili zato sto zvucim sramotno...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 16:35 (Gorstak79).
14 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...

 

Pijem lijekove vec niz godina, i trenutno sam stabilan. Dovoljno da mogu razluciti sto je i kako je i zasto je. Unisten sam kao osoba ali i dalje rezoniram mozda i bolje od nekih bez dijagnoze u nekim stvarima. Nista nije izmisljotina niti trolanje...Eventualno netko tko me poznaje moze rec da izmisljam iz cistog razloga da se ne uvalim u daljnje probleme ili zato sto zvucim sramotno...

Vraga ti mozes razluciti ako su ti dnevno.hr i direktno.hr relevantni izvori informacija...

6 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
ansha kaže...
Vraga ti mozes razluciti ako su ti dnevno.hr i direktno.hr relevantni izvori informacija...

 

to je vec rasizam i govor mrznje...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
14 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...
ansha kaže...
Vraga ti mozes razluciti ako su ti dnevno.hr i direktno.hr relevantni izvori informacija...

 

to je vec rasizam i govor mrznje...

Rasizam? 

To je dragi cinjenica, kome su to ozbiljni, objektivni, relevantni izvori, taj ili je lud ili je glup... Jednostavno je to tako.

16 godina
online
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...
ansha kaže...
Vraga ti mozes razluciti ako su ti dnevno.hr i direktno.hr relevantni izvori informacija...

 

to je vec rasizam i govor mrznje...

Nije ni jedno ni drugo.

Dapače, ako ti je Zrinka K. omiljen izvor informacija, iskreno se brinem za tebe i žao mi te je...

7 godina
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Old Iggy kaže...

 Zrinka K.

tko zna gdje je ona dobijala injekcije...

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 17:37 (Louis Pluto).
6 godina
protjeran
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Louis Pluto kaže...
tko zna gdje je ona dobijala injekcije...

 

cim je cuo ime, nonsalatno je odmahnuo rukom i reko : meh, bitch...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Gorstak79 kaže...
Louis Pluto kaže...
tko zna gdje je ona dobijala injekcije...

cim je cuo ime, nonsalatno je odmahnuo rukom i reko : meh, bitch...

Insinuiraš seksizam ili si samo svjestan reputacije koju je spomenuta stekla?

 

Gorstak79 kaže...

usput ste i javno pokazali tko je seljacina a tko je u znanosti...

Jedino što smo javno pokazali je da znamo odgovoriti trollanjem na trollanje...

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Postanak života – tema koja uznemiruje duhove

Prilog temi: bit će da je nešto božanski ovdje... ili je to ipak evolucija?
Pokušajte sami, it's fun!

https://keiwan.itch.io/evolution

Evo i galerije uradaka za nestrpljive:
http://keiwando.com/evolution-gifs.html

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Postanak života – tema koja uznemiruje duhove

Dečki jel tko čitao/gledao što od Sama Harrisa ?

 

Lik je briljantan u svakom pogledu....

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Ljudi u košuljama s kravatom i torbicom preko već drugi dan ovaj tjedan u kolonama zaposjedaju zagrebačku Arenu. Ne piju ne puše i samo se zaluđeno smješkaju. Upogonili su u te odore i dječicu koja se svezana nevoljko češkaju na suncu... Sami glume i zaštitare, parking čuvare i čistače. Tko su ti ljudi i tko ih je zaludio da ne vjeruju samom sebi već ih netko mora omađiat!?
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove

što, Jehovci imaju neko događanje?

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
Da, sad im ne smeta što koriste dvoranu od nas ostalih "neukih" ljudi😆
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Postanak života – tema koja uznemiruje duhove
ZdravkoZ kaže...
Ljudi u košuljama s kravatom i torbicom preko već drugi dan ovaj tjedan u kolonama zaposjedaju zagrebačku Arenu. Ne piju ne puše i samo se zaluđeno smješkaju. 

Eto, ne valja ni kad ljudi ne puše, ne piju, ne valja kad se smiju..kakav smo mi to narod.. 

合氣道
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice