Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

poruka: 24
|
čitano: 7.093
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine".
15 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Znači ništa od toga bar do 2025...

Moj PC  
12 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Sve me strah da i tu ne s.ebemo nesto
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Ja pomaknem sat svaki put kad brišem prašinu🤣
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
25 0 hvala 0
15 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

dovoljno je pomaknuti kazaljke. sat ne bih dirao iz opreza. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Moraš dirati sat da pomakneš kazaljke, jedino ako nemaš gore staklo😂
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Rvacka ce koordinirat? Jbg, pisi kuci, propalo.
 
13 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Naravno da cemo mi kordinirati, zna se gdje cijela Europa ide na ljetovanjebit ce onako kako mi kazemo.lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 19:36 (Stjepanj).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Znači još jedna bruka 😂
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

.. ne vjerujem (komentarima.. tj tonu-smjeru u kojem idu..) ispada da su naši političari (ili predstavnici..) nesposobni pomaknuti cagere.. ili sam sarkastičan :)))

ne, ovo je nešto što čak i naši mogu, naravno, za očekivati je da tad sat umjesto uobičajenih 60min ima recimo 67.. i da će sekunda postati terca, u prijevodu, u provedbi, izgubleno u vremenu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Mi ćemo ga vratiti u vrijeme između 1941. - 1945. Nakon toga našim političarima nitko neće moći prigovoriti da se bave prošlošću. Ako se dodatno potrude mošda ga uspiju i zamrznuti.

Stručnjak za odmaganje...
 
32 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Zanima me koliko ce problema i financijske stete uzrokovati mijenjanje softwarea da se makne daylight saving time :D . Radia sam billing engine u energetskoj industriji, ta industrija je totalno sjebana sta se tice time zona. Ne samo da se tribas brinit u trenutnom timezonu i DST, nego o svim greskama drugih sustava, pa npr ako kupujes energiju za sijecanj na amsterdamskoj burzi, kupit ces malo energije za prosinac ili veljacu, zavisi da li je DST tebi i da li je bia njima prije 50 godina kad su implementirali sustav (zaboravili su na daylight saving time i bilo je preskupo popravit taj bug jer su drugi ovisili o njemu :D ). Ne moran govoriti da nitko nezna kako ti sustavi vise rade

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

J€benu zadacu smo dobili... EU nam ukazala povjerenje, ponos do neba! :D

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Nume kaže...

(zaboravili su na daylight saving time i bilo je preskupo popravit taj bug jer su drugi ovisili o njemu :D )

Eto, to opet ide u prilog onoj tvrdnji da će se bug, ukoliko dovoljno dugo čekaš, sam popraviti 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Strepim. Na kraju ce Europske drzave imati vremenski kaos dok se nasa uprava koordinira i uskladjuje sama sa sobom 😁
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Ja se nesto ne brinem da ce ovi nasi ista upropastiti.

Dok osnuju Agenciju za koordinaciju, pa dok imenuju clanove taman ce neka druga clanica doci na red.

Na kraju cemo imati jos jednu agenciju kojoj ce jedini cilj biti vozikanje onog voznog parka koji se nabavlja zbog predsjedanja.

 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Treba osnovati povjerenstvo, agenciju i traziti savjet biskupa. Onda ce platiti malog Pericu iz kvarta, koji je uspjesno zavrsio osnovnu skolu, da zavrsi zadatak za njih. Mali Perica ce nesto zeznuti i ode cila EU u klinac. 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

rvacka koordinacija me asocira na vagon nedresiranih majmuna koji pokušavaju sastaviti rolex oyster perpetual. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Ajare, zašto dovodiš mile životinje u istu ravan s politicusom croaticusom ?

 

kak te nije sram?

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Stric_Jura kaže...

Ajare, zašto dovodiš mile životinje u istu ravan s politicusom croaticusom ?

 

kak te nije sram?

 

 a dobro. sori. imaš pravo. uvreda za majmune. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Tko prizna, pola mu se doda...

 

tri Očenaša i dvije ZdravoMarije  klećeći u kutu na razbijenoj flaši Žuje (slobodne ju popiješ ti prije) i ritualno spaljivanje članske iskaznice X23/SDP/IDS/HNSa i slobodan si...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go
Nume kaže...

Zanima me koliko ce problema i financijske stete uzrokovati mijenjanje softwarea da se makne daylight saving time :D . Radia sam billing engine u energetskoj industriji, ta industrija je totalno sjebana sta se tice time zona. Ne samo da se tribas brinit u trenutnom timezonu i DST, nego o svim greskama drugih sustava, pa npr ako kupujes energiju za sijecanj na amsterdamskoj burzi, kupit ces malo energije za prosinac ili veljacu, zavisi da li je DST tebi i da li je bia njima prije 50 godina kad su implementirali sustav (zaboravili su na daylight saving time i bilo je preskupo popravit taj bug jer su drugi ovisili o njemu :D ). Ne moran govoriti da nitko nezna kako ti sustavi vise rade

Najbolji video na tu temu koji sam vidio:

15 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

.. sad kao spešl konzultant, baš razmišljam o ne-prebacivanju vremena sat svamo-tamo.. i nerješiv problem/dilema!

-standardno se vrijeme mijenja u 2-3 ujutro, nedjeljom.. ostaviti isti termin za NEmijenjanje, pitanje je sad.. čekati tri sata ili samo do dva, za ne pomicanje cagera?

ako netko misli da je to nevažno-sporedno, .. vara se! Obračun dnevnica tj noćni rad-prekovremeno, tahografi u vozilima, bezbrojne sitnice a ne mogu odlučiti jel u 2 ili u 3, nedjeljom? Kad će dan D ili Z -zero-shift?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. godine

Znači, mi koordiniramo. Prvo ćemo izjaviti kako je sve riješeno i dogovoreno, onda će se javiti Češka i reći da je ona poslala non - paper, pa će preCjednica i Kraljica Hrvata izjaviti da ona niš nije dobila.

Pa će lagat jedno dva tjedna, prisnažit će i premijer. Pa će ministri uprave i vanjskih poslova reći da su non - paper dobili, ali da on nije obvezujuć. Pa opet laganje dva tjedna. Na kraju pada mrak i dobijamo otkaz iz Evrope.

Eto.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Posljednje pomicanje sata u EU bit će 2020. go

Je, ovaj vidio je odličan. pogledam ga jednom godišnje da se dobro nasmijem. Nije lak život nas programera.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice