Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, najje

poruka: 8
|
čitano: 3.737
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, najje".
16 godina
online
Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, najje

A je, nestašica je elektrona, rudarili su se u elektronokopima u Rusiji i Ukrajini, opskrbni lanac je narušen, zaliha ograničena, i sada treba dići cijenu da to reflektira. Inače bi apple propao, ionako znamo da uz svoje cijene jedva preživljavaju 

Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, najje

nije ni onako problem cijena nego sto je 99,9 posto aplikacija koje se placaju beskorisno

 

 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, n
registracija kaže...

nije ni onako problem cijena nego sto je 99,9 posto aplikacija koje se placaju beskorisno

 

 

 

 

Točno to, ne sjećam se kad sam kupio neku novu mobilnu aplikaciju već dugi niz godina.

Ajd još na iOSu se ima šta za kupiti, pogotovo za iPad, al na Androidu baš i ne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 10:13 (Bitanga).
14 godina
offline
Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, najje

Trebao je Cook napraviti konferenciju za medije i objasniti da Appleu ide teško, da samo žele da njihovi zaposlenici dobivaju i dalje plaće, da korisnici moraju prihvatiti poskupljenje jer se rat u Ukrajini jako tiče Appleova poslovanja i da Apple i dalje želi biti poznat po tome kako pomaže gladnima u svijetu.

 

Svojedobno sam puno kupovao na AppStoreu, nije mi bilo žao platiti 20 dolara za aplikaciju, ali otkad se sve prebacilo na pretplatu i otkad je u iOS igrama zavladao koncept PayToWin, doviđenja Apple.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 11:16 (BarbaVeli).
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, n
BarbaVeli kaže...

 

Svojedobno sam puno kupovao na AppStoreu

 

 

sto si kupovao najcesce?

14 godina
offline
Re: Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, n
registracija kaže...
BarbaVeli kaže...

 

Svojedobno sam puno kupovao na AppStoreu

 

 

sto si kupovao najcesce?

Sada sam se i ja zainteresirao koliko sam ukupno od 2010. dao Appleu za softver. Pokušavam doći do toga podatka, ali se čini da nije lako doći do njega. Jako puno listanja i stavki koje su $0.00.

 

Izuzevši mobilne igrice (i bolje da ne znam koliko sam dao na ovu stavku!), najviše sam plaćao aplikacije i feature koji su se svojedobno mogli kupiti jednokratno, npr. za učenje jezika od Cambridge Uni Press, PDF Expert, 1Password, Papers, iAnnotatePDF... Onih aplikacija od $0.99 nebrojeno je puno. Uočavam i da mnoštvo aplikacija koje sam kupio, više ni ne funkcionira (tu pogotovo žalim za predivnim igricama kao što su Monopoly i Revolt).

12 godina
offline
Re: Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, n
Naplacivanje jednom je los business case. I ljudi vole svaki mjesec dobit placu.
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Poskupljuju mobilne aplikacije u App Storeu, n
F10EXX kaže...
Naplacivanje jednom je los business case. I ljudi vole svaki mjesec dobit placu.

 sarkazam?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice