Ponovno smo pokrenuli tjedni Bug.hr newsletter

poruka: 5
|
čitano: 2.504
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ponovno smo pokrenuli tjedni Bug.hr newsletter".
16 godina
offline
Ponovno smo pokrenuli tjedni Bug.hr newsletter

Ajmo ekipo, jeste li se prijavili već?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ponovno smo pokrenuli tjedni Bug.hr newsletter

Visim na forumu svaki dan, nemam potrebe za timlp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ponovno smo pokrenuli tjedni Bug.hr newsletter
Kant kaže...

Ajmo ekipo, jeste li se prijavili već?

 pa nemreš ni na forum ak se ne prijaviš. stalno se moraš sam negdje i nekomu prijavljivati. čemu onda služe susjedi? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Re: Ponovno smo pokrenuli tjedni Bug.hr newsletter
Pustite vi newsletter. Kad cemo dobiti mobilnu aplikaciju ili bolju mobilnu verziju stranice i foruma? Nekad mogu urediti poruku a vecinom ne mogu. I kad pisem poruku ne registrira šalji od prve pa zaljepi 3 poruke. Nekad mi komentare otvori u mobilnoj verziji nekad u racunalnoj verziji. Nesto mi je to previse random.

Jedna stvar je privuci publiku, ali jednako je vazno zadržati postojeću i uciniti iskustvo boljim.
Moj PC  
12 0 hvala 4
10 godina
protjeran
offline
Re: Ponovno smo pokrenuli tjedni Bug.hr newsletter
Cekaj, to ce krenuti razvijati 2023 godine i ici ce u produkciju negdje sredinom 2056 godine. Bug pomice IT granice, NOT!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice