Policija objavila snimku Uberove nesreće u kojoj j

poruka: 245
|
čitano: 49.708
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Policija objavila snimku Uberove nesreće u kojoj j".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Policija objavila snimku Uberove nesreće u koj

Da, s tim da sam ja post pisao u isto vrijeme kad i on, tako da sam ga preciznije predvidio nego neki tvrde da su u stanju predvidjeti ponašanje pješaka.

Ihush, tamo nema govora o unmarked crosswalku jer nema križanja na kakvo te to odnosi. Čak i ako u sjeni s lijeve strane postoji cesta,s desne strane se ne nastavlja, što znači da nema ni implicitnog pješačkog.

Inače, u zadnje vrijeme se taj implicitni pješački često kritizira jer zapravo služi samo zato da bi se uštedjelo na farbanju (i popratnoj dokumentaciji), a ljudski mozak puno lakše percipira nacrtani pješački prijelaz nego postojanje implicitnog. Međutim, tu već klizimo u off-topic jer se tu u konkretnom slučaju ne može ni govoriti o postojanju implicitnog pješačkog.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 8:52 (MrBlc).
12 godina
offline
Re: Policija objavila snimku Uberove nesreće u koj
Visak kaže...
BlueMax kaže..

 A nagodba govori nešto drugo.

 Nagodba je prvenstveno PR potez, kojim se ožalošćena obitelj miče od medija. Uber ima novaca da se s njima spori do sudnjeg dana, ali im to, čak i da dobiju, čini veću štetu. Nagodili bi se i s ihushom, samo da prestane pisati gluposti. 

 PR potez? Čak i da dobiju čini veću štetu? Ne bih baš rekao. Ako je zaista tako gurnut ću ženu pod prvi Uberov auto koji naiđe. Win-win!

8 godina
offline
Re: Policija objavila snimku Uberove nesreće u koj
Kaj bih priznao? Pa nisam ništa pogriješio već upućujem na čitanje cijelog zakona. Kad sve to staviš na jedno mjesto, pješaka možeš očekuvati praktično bilo gdje. I još si, zakonski, dužan uvijek i u svim uvjetima obratiti pažnju na kretanje pješaka plus propuštanje na određenim mjestima ili kategorijama
Ja rekoh
15 godina
odjavljen
offline
Re: Policija objavila snimku Uberove nesreće u koj
Ti si tvrdio da je ometanje prometa isključivo ono što je navedeno kao primjer iako je definicija jasna i egzaktna i uključuje praktički potrebi za bilo kakvom reakcijom vozača. Da si pročitao cijeli zakon ili barem dijelove relevantne za ono o čemu pričamo, to bi ti bilo jasno. Umjesto da priznaš da si pogriješio, mudruješ i pametuješ drugima uz dodatak općenitih izjava koje ne potvrđuju ono što si bio pogrešno napisao.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Re: Policija objavila snimku Uberove nesreće u koj
Sposobnost čitanja s razumijevanjem ti je ozbiljno narušena, znamo već s apple hejt tema. Provjeri to što tvrdiš prije nego te proglasim običnim lažovom
Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice