Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

poruka: 31
|
čitano: 6.180
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2".
10 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

 

Odlično predavanje!

 

Kao što je Dragan rekao na BFS, da će za deset dana biti dostupna predavanja na Internetu, te evo prvo predavanje je tu.

Da, BUG je mediji kojem se može vjerovati, te koji drže do svoje riječi.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Klasični Doc. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
PzKpfw kaže...

 

Odlično predavanje!

 

Kao što je Dragan rekao na BFS, da će za deset dana biti dostupna predavanja na Internetu, te evo prvo predavanje je tu.

Da, BUG je mediji kojem se može vjerovati, te koji drže do svoje riječi.

  BUG - Zna se. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Ni slično ne izgleda kao na slici koja bude na dnu med. biserja
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Preozbiljan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

mnijem da bi doc trebao predavati na studijima i treba mu (makar i silom) onemogućiti odlazak u svjetlo na kraju tunela, odn. njemačku ili irsku.

s osme strane, za njegovu specijalizaciju može se reći da iznimno nalikuje veterini: pacijent jednako ne može tek tako pojasniti što mu je pa je i čitav medicinski postupak bitno složeniji.

vezano uz predavanje, veterinari su već ti strojevi za razumijevanje nerazumljivog, čitanje nečitljivog i tumačenje neprotumačivog. jasno, kad bi to ujedinili (a izbacili latinski), studirali bi do pola roka trajanja a gdje je još stjecanje iskustva. taman pred otezanje papaka dali bismo prvu ispravnu dijagnozu i precizno odredili terapiju te se (samo)zadovoljno preselili u vječna lovišta. strojevi će za sve to biti ok tek kad budu jednako dostupni svakom stvoru, bilo gdje i bilo kad. mislim da će prije izmisiti trikoder nego što će u burkini faso svi istoga dana doći na red za cijepljenje. tužna je spoznaja da je čitava medicina zapravo samo stvar love: imaš ili nemaš, odn. para vrti đe burgija neće. 

najteže u ovom predavanju je bilo prepoznavanje sebe: tijekom nastave/predavanja jednako šećem k'o medvjed u kavezu zoo-a, ovlaš gestikuliram nevidljivim muhama pokazujući smjer i zajebavam se sve u 18, mrtav-'ladan. to je bilo doista jezivo gledati/slušati. brrrrr ... što je najgore, čak i fizički dosta međusobno nalikujemo, osim što smo vršnjaci. jedino imam nešto manje sijedih ali nisam oženjen pa je razumljivo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Ajar kaže...

 ... što je najgore, čak i fizički dosta međusobno nalikujemo, osim što smo vršnjaci. jedino imam nešto manje sijedih ali nisam oženjen pa je razumljivo. 

 Nisam ni ja oženjen, već desetak godina 

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
6 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
zelenapaprika kaže...

Preozbiljan.

 NIsam ozbiljan nego sam se usro od treme.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
9 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Doc Berecki kaže...
zelenapaprika kaže...

Preozbiljan.

 NIsam ozbiljan nego sam se usro od treme.

osjetilo se u glasu :)

inace svaka cast za ovo predavanje i za sve ostalo sto se moze procitati od tebe 

16 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Doc Berecki kaže...
Ajar kaže...

 ... što je najgore, čak i fizički dosta međusobno nalikujemo, osim što smo vršnjaci. jedino imam nešto manje sijedih ali nisam oženjen pa je razumljivo. 

 Nisam ni ja oženjen, već desetak godina 

 Čestitam! 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
9 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Doc Berecki kaže...
Ajar kaže...

 ... što je najgore, čak i fizički dosta međusobno nalikujemo, osim što smo vršnjaci. jedino imam nešto manje sijedih ali nisam oženjen pa je razumljivo. 

 Nisam ni ja oženjen, već desetak godina 

 Nije zdravo biti sam, ti znas najbolje 

6 godina
protjeran
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Doc Berecki kaže...

 NIsam ozbiljan nego sam se usro od treme.

 Izvrsno i zanimljivo predavanje.

Prije svega zbog jednostavnog objašnjavanja, lišenog pretjerano stručnih medicinskih izraza.

 

Nego, super je što si priznao da je takav govor zbog treme, čovjek bi pomislio da imate nekakve srčane probleme ili astmu...  

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Meni je predavanje bilo baš super 

Ova ozbiljnost koja se spominje, uz ove zajebantske bisere i pokoji meme, ozbiljnost dođe super, jebeš ono

kreveljenje non stop danas popularno.

 

Doc, svaka čast - i na svem dosadašnjem biserju i na predavanju.

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Zašto na slici od medicinskog biserja Doc izgleda mlađe???

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
HCMAA kaže...

Zašto na slici od medicinskog biserja Doc izgleda mlađe???

 Zar bi na starijoj slici trebao izgledati starije?

10 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS

 

Hm, meni nije iritantan. Al' me smeta kada ekipa dere po njemu, a čovjek nije ništa kriv. Smeta ti humor, pa koga bi umjesto njega?

Oliver Mlakara? Velimira Bujanca? Onogo stand-up komićara ravnozemljaša ili onog stand-up komičara-veterana koji se bavi politikom, nacionalizmom i desničarenjem?

 

Mladi gospodin Šarić je zabavan voditelj.  Još trebaš znati da je pod fizičkim bolovima odradio vrhunski voditeljski posao na ovogodišnjem BFS.

 

BFS je događaj koji je otvoren za sve ljude i još k tome je džaba. Ne možeš birati tko će i što voditi, ali možeš u povratnoj anketi kao posjetitelj reći svoje mišljenje.

Međutim, kako je voditelj Ivan već godinama u toj ulozi na BFS, ne vidim baš da se većini ekipi zamjerio. Znači, ekipa ga voli.

 

A, i ovo što spominješ E. Dvornik i A. Blaće, te u tom kontekstu i Šarića, da su svepristutni, eh frende....to i je poanta. Pa, oni se bave medijskim poslom i/ili žive takav život da su raji poznati od nekuda.

Nema u tome ništa loše. Nije bitno jel' čovjek poznat, nepoznat ili čim se bavi, nego kako to radi. A, ovo svo troje to radi na dobar način.

 

Netko svojim radom zabavlja ljude, a netko spašava živote. Na BFS sve što je dobro ima svoje mjesto. 

Isto tako bi se moglo i zamjeriti dečkima iz Irona Bulla što se bave simulacijom borbe tenkova da je tobože to nešto loše. 

 

Gle, sve što dolazi sa strane BUG-a ili se potiče sa BUG-ve strane je dobro. A, sve drugo su afiniteti. Tako je bilo kukaca za pojesti.

Netko je dovoljno hrabar da to učini, a netko baš i ne.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS

svakako zanimljivo predavanje.Ajde  sad ponovit predavanje....bi'će manje treme.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
neaktivan
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Nije mi jasno ovo računanje brzine mozga, što je na kraju bilo i pitanje iz publike. Prema objašnjenju mjerio se zapravo lag, tj. od ukupnog vremena odziva (osjet, razmišljanje, pokret) odbilo se vrijeme osjeta i pokreta. To daje vrijeme razmišljanja, ali ne i propusnost u Mb. Ako imate lag od 1 ms, to ne znači da vam je propusnost veze 1 kHz.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Sad mi je bas zao sto nisam uspio docekati predavanje. 

 

Prijedlog za 2021. - Doc Future Show

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Were all going to die. Come watch TV.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Doc Berecki kaže...

 NIsam ozbiljan nego sam se usro od treme.

 drugi i svaki sljedeći put to nestane kao da nikad nije ni bilo tu. i meni je na prvom satu bilo blesavo/neugodnjak no začas se navikneš, k'o magarac na batine. najčešće je ionak svejedno predaješ li hrpi trupaca ili studentima/učenicima. osobito u privatnim "institucijama". ustvari, s drvećem sam imao bolju komunikaciju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS

koliko sam ja to shvatio.dodir i reakcija na "vruće/hladno/ubod" je kao brzina u mbps,taj nesvjesni refleks povlačenja ruke u neugodnom osjetu.dok to mozak registrira i obradi podatak da si se ti opekao/oladio/ubo kao lagiranje.Bolje bi bilo da je uzeo za primjer umakanje....makar keksa u mljEEEko.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 14:04 (Igor150).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS

da se nadovežem po pitanju umjetne inteligencije i izjave "šta ću vam ja više..." jedna prigodna slika

Svaka akcija ima svoju reakciju.
11 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
ivek decembarski kaže...

Prijedlog za 2021. - Doc(s) Future Show

relativno bliska budućnost našeg dobrog doktora je pemzija, ali to je više politička tema 

5 godina
protjeran
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Nadam se da će (i) u budućnosti zadržati stroj koji radi PING ;)

I, da, osim kompletnog predavanja, svidjela mi se diskretna četverokraka petokraka. Suptilno :))
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 8:12 (Antiseptik).
Moj PC  
1 1 hvala 1
6 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Antiseptik kaže...
Nadam se da će (i) u budućnosti zadržati stroj koji radi PING ;)

I, da, osim kompletnog predavanja, svidjela mi se diskretna četverokraka petokraka. Suptilno :))

 https://www.weartitos.com/

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
5 godina
protjeran
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS

Tnx!
Kao pravi branitelj (i) radničkih prava, odmah naručujem par nepar komada.

Nadam se da ćeš biti u blizini i pripomoči mi da preživim pičvajz dok bezuspješno pokušavam braniteljima imovinskog rata objasniti da nisu pobijedili (sve) pobjednike ;) 

 

 

EDIT: 

Pa ta je ekipa naše gore list! Već sam mislio da ću lovu morati davati stranim trulim kapitalistima  :)) 

Ali, avaj, izgleda da u Rvatistanu ništa osim croasana (hrvatskih uhljeba) ne hvata korijen. Nažalost, gotovi su http://gringo.hr/ 

J3bo nam Poglavarko mater blesavu i državu koju je "stvorio".

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 10:49 (Antiseptik).
14 godina
online
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Doc Berecki kaže...
Antiseptik kaže...
Nadam se da će (i) u budućnosti zadržati stroj koji radi PING ;)

I, da, osim kompletnog predavanja, svidjela mi se diskretna četverokraka petokraka. Suptilno :))

 https://www.weartitos.com/

ima li kakvo značenje taj manjak jednog kraka?

šteta što su samo za patuljke. nema xxxl

PSN - darklydexter
5 godina
protjeran
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
@ Ezio

Ha, vjerojatno da oni inteligentniji među desničarima odmah ne skuže. Iako, imao sam takvih pacijenata koji su zvijezdu vidjeli i u (stiliziranom) slovu V.
I meni bi se više svidjelo da zvijezda nije bez jednog kraka. A, opet, ona bez donjeg kraka mi ima smisla zbog samog imena tvrtke (TITOS... kao aluzija na J.B.Tita i gubitak noge nakon operacije).

Zvijezda za salonske ljevičare ;)
Pis on ju, tu :P
6 godina
protjeran
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Netko je završio faks na petokraki a ja na University of Utah..

 

 

 

 

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS

 

@Anđeo bez falinge

 

Okay, ovo može možda biti šala, ali kod mene baš i ne.

 

Ne znam za Utah, ali sa simbolima zločinačkih politika, ne smije se ni šaliti. Jednostavno ih treba zabranjivati. I kažnjavati oni koji ih promiču.

Crvena je petokraka simbol pobjede nad velikim zlom, te civilizacijska stečevina, da se ljude ne smije ubijati na osnovu vjere/nacije/....

SF-SN!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice