Podaci za proteklih 67 milijuna godina otkrivaju r

poruka: 33
|
čitano: 7.330
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Podaci za proteklih 67 milijuna godina otkrivaju r".
16 godina
offline
Re: Podaci za proteklih 67 milijuna godina otkriva
Gallu kaže...
Da, i onda vidimo tko je autor.

In 2007, Legates was one of the authors of a paper that questioned previous findings about the role of climate change in destroying the habitat of polar bears. That research was partially funded by grants from Koch Industries, the American Petroleum Institute lobbying group and ExxonMobil.

Zato sam i stavio onaj data file, pa svako može objektivno izbrojati i provjeriti brojeve bez tih tvojih predrasuda. Također priloženi rad je prošao peer review, pa se obrati Springeru po tom pitanju. Uostalom sad će malo ispitati puls onima iz NOAA-e. UŽASSSSS!

 

https://www.washingtonpost.com/weather/2020/09/13/noaa-hires-david-legates-climate/

The Trump administration has tapped David Legates, an academic who has long questioned the scientific consensus that human activity is causing global warming, to help run the agency that produces much of the climate research funded by the U.S. government. Legates, a University of Delaware professor who was forced out of his role as that state’s climatologist because of his controversial views, has taken a senior leadership role at the National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA).

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
3 godine
offline
Re: Podaci za proteklih 67 milijuna godina otkriva
@Keso - klima je dinamična. To svi znamo. Ne bih htio ulaziti u nazivlje koje autori upotrebljavaju. To je na lektorima.
3 godine
offline
Re: Podaci za proteklih 67 milijuna godina otkriva
@ memulica - da, njegov rad spada među onih 2,9% i ti njegovi peer reviewi su vjerojatno među onih 2,9% (stvarno mi se ne da provjeravati ali sam prilično siguran da je tako). Dobro za njega. A i njegov rad su već popljuvali tako da kakogod...
Danas svaka budala može pisati šta hoće. Evo par postova nazad sam dao primjer - lik za doktorski rad brani tezu geocentričnog sustava i Zemlje kao ravne ploče.
Uglavnom, ne znam šta se trudim, već sam rekao da mi je ove teme dosta.
Niti ja tebe niti ti mene možeš uvjeriti u suprotno i samo se vrtimo u krug...

p.s.
A Trump je žešća budaletina koja otvoreno prati interese naftne industrije. Zapošljavanje tog šarlatana je čisto politička odluka i vjerojatno će popiti još jedan otkaz u nizu...
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 14:56 (Gallu).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice