Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

poruka: 61
|
čitano: 34.748
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv".
12 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Q-Tip kaže...

Meni tu štošta nije jasno.

 

Npr. ovaj dio: "Prvo što se mijenja, jest činjenica da će pretplatnici morati odrediti svoju "primarnu lokaciju", kako bi se na sustav prijavilo mjesto "matičnog kućanstva". To mjesto bit će ono na kojem će se svi dodatni računi morati prijaviti barem jednom u mjesec dana, kako bi ih se smatralo članovima tog kućanstva."

 

Što će biti ta "primarna lokacija"? Router? Mjesto na mapi? Neki device? Ako je router, ja doma imam raspoređen mesh sustav. Taj mesh sustav se na popisu dostupnih wi-fi mreža vidi kao zasebna mreža. I što sad, sve ću uređaje morati prespajati s mesha na originalni router jednom mjesečno jer inače će mi naplatiti dodatno?

 Imaš ionako jedan "izlaz" na internet, a to je ono po čemu će te identificirati (barem mislim). 

12 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Pa nek naprave ko hbo max: max pet uređaja, s dva istovremeno. Ovako netflix možeš dijeli beskonačno puta
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
andr3j kaže...

Uh sada  cu  morati  na  kompu  jednom  mjesecno  dignuti  vpn na  kojih  10 min. Da se svi spoje  s  istom  ip adresom  i  mirni smo  mjesec dana

 E baš mi je to palo na pamet. Misliš da bi to funkcioniralo.

15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
ne kontam kak oni to misle izvest...ip adresa se mijenja konstantno, barem meni preko mobilnog interneta, oni vezu za mac uređaja ili šta?, drugo ako je za ip adresu, svi na vpn i uvijek imas isto
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Pretjerali su s cijenama, samo će si pucati u nogu s tim... Let the games begin!

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Skuplji su 2, 3x od HBO MAX, Skyshowtime i još im nije dosta nego žele još dodatno poskupiti. Iz principa ne želimo dalje koristiti čim dođe datum dodatne naplate. Ionako ima njihov cijeli repertoar na svakoj malo boljoj listi. Dok je bila korona imali su nagli porast korisnika i sad očekuju da se taj trend nastavi. Ali sad više nema korone a dobro došla i konkurencija.

Moj PC  
5 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Da, VPN ce rijesiti problem. Tokom godisnjeg koristim VPN za moje streaming servise i sve radi. U suprotnom javlja da servis nije dostupan na toj lokaciji. Koristim jedan router kao server a drugi kao klijent i osjecam se kao kod kuce :-)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
JackIsBack kaže...
andr3j kaže...

Uh sada  cu  morati  na  kompu  jednom  mjesecno  dignuti  vpn na  kojih  10 min. Da se svi spoje  s  istom  ip adresom  i  mirni smo  mjesec dana

 E baš mi je to palo na pamet. Misliš da bi to funkcioniralo.

 Netflix htio omoguciti nekima da barem jednom mjesecno dozive netflix and chill iskustvo. Ali nista ne moze omesti nerdove u nastojanju da ostanu suhi.

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

"Svi ostali bit će podložni naplati dodatka na pretplatu, no niti njihov broj neće biti ograničen. Pretplatnici Standard paketa moći će na svoj račun dodati tek jednog dodatnog člana izvan svojeg kućanstva, dok će oni u Premium paketu moći dodati – dva."

na čemu je ovaj nounar??? najprije kaže da broj dodatnih "neće biti ograničen", a nakon par slova kaže da će biti ograničen na 1 ili 2.vrhunsko nounarstvo!!!

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Da li je pocelo ovo u nas?
Moram obnovit pretplatu za netflix pa me zanima ako stvarno je, necu vise placat
( doduse placam turski netflix 😂)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
dado16 kaže...
ne kontam kak oni to misle izvest...ip adresa se mijenja konstantno, barem meni preko mobilnog interneta, oni vezu za mac uređaja ili šta?, drugo ako je za ip adresu, svi na vpn i uvijek imas isto

Ne koristim Netflix ali logično mi je da nema veze s promjenom IP ili MAC adrese. Jednostavno će:

 

- zabraniti spajanje istim korisničkim računom istovremeno s više lokacija, tj. različitih adresa, i/ili

- organičiti streaming na 1 stream po računu u bilo kojem trenutku.

Amenoum
15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
da ali njima se i dalje vodi da premium moze na 4 streama.... tako da...kako ce on prepoznat lokaciju, kad meni preko mobilnog malo pokazuje da sam 40 000 županija pa sam 31 000 pa 10 000...svaki put drugo
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Tvpronlem kaže...
Da li je pocelo ovo u nas?
Moram obnovit pretplatu za netflix pa me zanima ako stvarno je, necu vise placat
( doduse placam turski netflix 😂)

 Za sada radi sve normalno

Ja sam u BiH. Isto turski....

9 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Kakva je situacija  sa ovim dodatnim naplaćivanjem za dijeljenje accounta , negdje sam pročitao da je i dalje po starom iako piše drugacije . U pitanju je turski account

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike

Ne znam za turski, ali kod nas još nije ništa se desilo, barem u praksi.

5 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
MaciStyle kaže...

Kakva je situacija  sa ovim dodatnim naplaćivanjem za dijeljenje accounta , negdje sam pročitao da je i dalje po starom iako piše drugacije . U pitanju je turski account

 Meni niko nista nije javio jos uvijek ;)

15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Posmatrač kaže...
MaciStyle kaže...

Kakva je situacija  sa ovim dodatnim naplaćivanjem za dijeljenje accounta , negdje sam pročitao da je i dalje po starom iako piše drugacije . U pitanju je turski account

 Meni niko nista nije javio jos uvijek ;)

 Ni meni.

 

Iako jos uvijek stojim kod onoga, ako jave, otkazujem.

 

No s druge strane, zena mi je "ludjakinja" na motosport a posebno na formulu 1 i nije mogla docekati "Drive 2 Survive" ove godine i odgledala ga je istog momenta kad jei zasao na Netflixu.

Skoro da se ne usudim predloziti otkazivanje pretplate.

 

J...s to, jedem svaki dan sto mi skuha. Za...i misko.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 16:07 (syncmaster245b).
5 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
syncmaster245b kaže...
Posmatrač kaže...
MaciStyle kaže...

Kakva je situacija  sa ovim dodatnim naplaćivanjem za dijeljenje accounta , negdje sam pročitao da je i dalje po starom iako piše drugacije . U pitanju je turski account

 Meni niko nista nije javio jos uvijek ;)

 Ni meni.

 

Iako jos uvijek stojim kod onoga, ako jave, otkazujem.

 

No s druge strane, zena mi je "ludjakinja" na motosport a posebno na formulu 1 i nije mogla docekati "Drive 2 Survive" ove godine i odgledala ga je istog momenta kad jei zasao na Netflixu.

Skoro da se ne usudim predloziti otkazivanje pretplate.

 

J...s to, jedem svaki dan sto mi skuha. Za...i misko.

 Zasto bih otkazao? Samo proslijedim svojim korisnicima da vise nema dzabe ;)
Imam i HBOmax i SKyShowtime i na kraju 98% gledam netflix. Ako nista drugo ima DV ;)

7 godina
protjeran
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike

kraj HBO ti gledas netflix??

5 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Tvpronlem kaže...

kraj HBO ti gledas netflix??

 Da. Podrzava DV. A i sadrzaj mi je malo zanimljiviji ali prvenstveno radi DV.

15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Tvpronlem kaže...

kraj HBO ti gledas netflix??

 

Ja gledam oboje, da li sam normalan?

 

HBO ima najlošiju sliku od svih streaming servisa, redovno 1080p, a lošiji od DVD ripova. Curb Your Enthusiasm sam morao skinuti piratski jer je prvih 6 sezona negledljiva slika.

A i nove serije također, rijetko koja ima 4k HDR.

 

Što se tiče sadržaja svaki streaming ima hrpu dobrog i hrpu lošeg. 

Onaj koji ima najviše contenta će očito imati i najviše lošeg contenta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Posmatrač kaže...
Tvpronlem kaže...

kraj HBO ti gledas netflix??

 Da. Podrzava DV. A i sadrzaj mi je malo zanimljiviji ali prvenstveno radi DV.

 Pa i HBO ima DV sadržaj...

15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
zuper kaže...

 Pa i HBO ima DV sadržaj...

 

Ima, jednu seriju (House of Dragon) i 30ak filmova.

Netflix ima puno više.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv
A šta će dramskoj seriji poput Succesion HDR?
Ma svatko gleda šta želi, ali 10 eura za Netflix mi je pretjerano obzirom na kvalitetu i to što HBO plaćam manje od 5 eura.
Pa čak i Disney ima bolji sadržaj uz manju cijenu
Da ne kažem sad ovaj cirkus sa lozinkama i gdje mogu gledati. Tu je Netflix prešao granicu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

po kvaliteti sadrzaja hbo je miljama daleko od netflixa

nade se i na netflixu nesto dobro, doduse ne bas cesto....90% sadrzaja je trash

sta se tice hbo-a, pa da u ponudi ima samo stvari do 2010 vec mi je dovoljno da ne placam netflix 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
zuper kaže...
A šta će dramskoj seriji poput Succesion HDR?
Ma svatko gleda šta želi, ali 10 eura za Netflix mi je pretjerano obzirom na kvalitetu i to što HBO plaćam manje od 5 eura.
Pa čak i Disney ima bolji sadržaj uz manju cijenu
Da ne kažem sad ovaj cirkus sa lozinkama i gdje mogu gledati. Tu je Netflix prešao granicu.

 

Svakoj seriji treba HDR.

 

Nitko ne kaže da se pretplata na sve servise mora plaćati 12 mjeseci u godini. 

Ja redovno plaćam samo Netflix, HBO imam u sklopu HTa za siću, Prime uglavnom koristim besplatno jer svako malo dobijem mjesec dana free kad naručujem nešt s Amazon.de i onda deaktiviram kad pogledam što me zanimalo, a Disney+ platim povremeno na mjesec dana i ugasim isto tako kad pogledam ono što me zanimalo. 

 

Svaki od streaminga ima dosta kvalitetnog sadržaja. Naravno, ako gledaš TV po 10h svaki dan onda ćeš brzo pogledati sve što je vrijedilo.

 

Od svih njih HBO Max ima definitivno najgoru sliku u većini svog contenta. I to kažem kao netko tko obožava HBO i koristi ga otkad se pojavio kod nas.

Kad pogledaš da Netflix ima remasterirani Seinfeld iz 90-ih godina, i to u Dolby Visionu, i izgleda stvarno odlično za uvjete u kojima je sniman, a onda uzmeš na HBOu Wire, Curb ili Sopranose koji su noviji i povraća ti se kako je loša slika.

Zna i Netflix usrati, jedna od sezona Ozarka je bila katastrofa kvaliteta slike. 

Znam, razmazio me kvalitetan HDR stream koji gledam na OLED TVu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2023 13:35 (Bitanga).
5 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
zuper kaže...
A šta će dramskoj seriji poput Succesion HDR?
Ma svatko gleda šta želi, ali 10 eura za Netflix mi je pretjerano obzirom na kvalitetu i to što HBO plaćam manje od 5 eura.
Pa čak i Disney ima bolji sadržaj uz manju cijenu
Da ne kažem sad ovaj cirkus sa lozinkama i gdje mogu gledati. Tu je Netflix prešao granicu.

 Onda ti jedini placas netflix toliko ;) 5 eur preko turske 4k paket....

Bitanga kaže...
...

Svakoj seriji treba HDR.

 

Nitko ne kaže da se pretplata na sve servise mora plaćati 12 mjeseci u godini. 

Ja redovno plaćam samo Netflix, HBO imam u sklopu HTa za siću, Prime uglavnom koristim besplatno jer svako malo dobijem mjesec dana free kad naručujem nešt s Amazon.de i onda deaktiviram kad pogledam što me zanimalo, a Disney+ platim povremeno na mjesec dana i ugasim isto tako kad pogledam ono što me zanimalo. 

 

Svaki od streaminga ima dosta kvalitetnog sadržaja. Naravno, ako gledaš TV po 10h svaki dan onda ćeš brzo pogledati sve što je vrijedilo.

 

Od svih njih HBO Max ima definitivno najgoru sliku u većini svog contenta. I to kažem kao netko tko obožava HBO i koristi ga otkad se pojavio kod nas.

Kad pogledaš da Netflix ima remasterirani Seinfeld iz 90-ih godina, i to u Dolby Visionu, i izgleda stvarno odlično za uvjete u kojima je sniman, a onda uzmeš na HBOu Wire, Curb ili Sopranose koji su noviji i povraća ti se kako je loša slika.

Zna i Netflix usrati, jedna od sezona Ozarka je bila katastrofa kvaliteta slike. 

Znam, razmazio me kvalitetan HDR stream koji gledam na OLED TVu.

 Ali zadnja sezona izgleda spektakularno.....

12 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Kako uzesti preko turske netflix, tj kako da mi naplate imam visu. I dali mogu koristiti titlove na hrvatskom.
5 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
nike098 kaže...
Kako uzesti preko turske netflix, tj kako da mi naplate imam visu. I dali mogu koristiti titlove na hrvatskom.

 Najlakse ti je neki besplatni vpn pa se konektujes na tursku.

na G2A kupis prapaid bon i uneses ga na netflixu. Nema zezancija sa karticama i radi perfektno.

 

Ovo ti je free VN koji ima turske servere. Kada prvi put to uspijes poslije ti ne treba vpn. Kupujes dopunu i to je to....

15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Posmatrač kaže...
nike098 kaže...
Kako uzesti preko turske netflix, tj kako da mi naplate imam visu. I dali mogu koristiti titlove na hrvatskom.

 Najlakse ti je neki besplatni vpn pa se konektujes na tursku.

na G2A kupis prapaid bon i uneses ga na netflixu. Nema zezancija sa karticama i radi perfektno.

 

Ovo ti je free VN koji ima turske servere. Kada prvi put to uspijes poslije ti ne treba vpn. Kupujes dopunu i to je to....

 

Najlakše je platiti 10€.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice