Po jutru se dan (ne) poznaje?

poruka: 13
|
čitano: 5.063
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Po jutru se dan (ne) poznaje?".
Po jutru se dan (ne) poznaje?

Dobrodošli na Index.hr

Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Po jutru se dan (ne) poznaje?

Optimističan sam i mislim da će biti bolja. Korona, potresi? To pripisujem staroj godini, ipak su to njeni zadnji pozdravi.

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Po jutru se dan (ne) poznaje?
Srozo se BUG i to totalno
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
16 godina
offline
Po jutru se dan (ne) poznaje?

2021 će biti lošija od 2020 ali zato bolja od 2022

 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Po jutru se dan (ne) poznaje?

na predstaru godinu je crknulo napajanje monitora (dell u2407wfp) poslije 14 godina. prvoga dana nove tražio sam naočale (one za kad nisam pred kompom) i pronašao ih tako što sam stao na njih i zdrobio ih. odgovor na anketu se nameće sam po sebi ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Po jutru se dan (ne) poznaje?
😂
12 godina
offline
Po jutru se dan (ne) poznaje?

Sve je jasno:

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 15:28 (kerum).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Po jutru se dan (ne) poznaje?
Ajar kaže...

 prvoga dana nove tražio sam naočale (one za kad nisam pred kompom) i pronašao ih tako što sam stao na njih i zdrobio ih. odgovor na anketu se nameće sam po sebi ... 

 gledaj to pozitivno, mogao si se rasjeci i nasmrt iskrvariti ili bar onako malo da se okliznes o lokvicu iste i udaris potiljkom o lavabo sto bi reko Bill Burr...

:-)

 

15 godina
offline
Re: Po jutru se dan (ne) poznaje?
nikola kaže...

 gledaj to pozitivno, mogao si se rasjeci i nasmrt iskrvariti ili bar onako malo da se okliznes o lokvicu iste i udaris potiljkom o lavabo sto bi reko Bill Burr...

:-)

 

 pozitivno: frend (koji stalno nešto kupuje po kinama) je naručio tu pločicu - napajanje i nadamo se kako će stići do ljeta  (pretpostavljen ceh: nekih 100 eur). ove godine. nove naočale (fleksibilan okvir radi nehotičnih psećih udaraca šapom) + posebne polikarbonatne šajbe premazane svim mastima (protiv magljenja, grebanja, bla) + posebne krpice za čišćenje toga: 5 somova. čekanje: najkraće 3 tjedna ("znate, praznici su"). zasad su kina, carina i optičar u pozitivi a ja se u prostoru snalazim eholokacijom. danas sam se još i uspio opako opeći upaljačem (onaj tipa "švasaparat") po prstu šeprtljaveći oko dezinfekcije pincete za vađenje komadića stakla iz dlana (ne pitaj!). već vidim još jednu godinu za pamćenje 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 19:29 (Ajar).
8 godina
offline
Re: Po jutru se dan (ne) poznaje?
Pa....

Da je bila dobra opcenito, valjda nije....

Osobno, meni, bijase dobra.

Korona me nije pogodila ni zdravstveno, ni financijski, ni poslovno, cak naprotiv, lockdown mi ne smeta, samo zatvarajte, ionako ne idem u birtije, teretane, klubove, frizere posjetim jednom godisnje, pod prisilom, ne grupiram se u grupe, posebice ne muske.....

Naravno, bolesti, prirodne katastrofe, fuj to, dalje od nas, svakako, ali yebesje, da je bila bas toliko losa, pa i nije.....

Pamtim i daleko gore, svakako, tek rijetku bolju....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Po jutru se dan (ne) poznaje?
Kod mene također nije bila isključivo loša. Rodio mi se drugi sin. Nitko nam nije umro, financijski smo ostali na istom, nekih velikih putovanja i onako ne bi imali, jedino što nismo mogli u Hrvatsku kada smo htjeli niti su nas roditelji mogli posjetiti. Mislim da loše stvari tek slijede u vidu poskupljenja zdravstvenog osiguranja (već potvrđeno) te poreza (za sada se samo priča o tome).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Po jutru se dan (ne) poznaje?

Zašto nema opcije "isto"? tj, obično su mjene ili nagli preokreti nevezane za "novu godinu". Ne sjećam se ni jednog rata koji je završio ili počeo na novu, vjerujem da ni meteor koji je istrijebio dinosaure nije kresnuo 1.1. a eto i ovi potresi, iako blizu, fulali su nam kalendar. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Po jutru se dan (ne) poznaje?
A zašto nema opcije za nas Kineze...nama još nije nova godina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice