PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

poruka: 96
|
čitano: 12.706
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove ".
15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Imam XSX, ne pricam napamet. Ok znaci za 2god moram kupiti puno maramica za suze koje cu liti jer nisam na ps strani, ajd bas cemo vidit.
Jesam procitao tvoj post samo si ti otisao previse u dubinu razvoja koji mene kao krajnjeg korisnika tj konzumenta ne zanima jer sam kupio konzolu da se igram sada. Xbox trenutno nudi više za moje novce, meni.
14 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
@antimadridista
Bome je tebi logika losija strana jer si su upeco na nenamjerno podbadanje. Najbolje bi shvatili da vam nacrtam ko djeci u vrticu. Iznjeo sam cinjenice zasto je meni XSX bolja konzola; game pass, kvaliteta izrade, cod warzone... dobio sam tipicne fanboy odgovore i ac valhallu. :D over and out.

 "Dovoljno je vidit Warzone i stavit usporedbu, dominacija Xboxa". 

 

I sad ćeš tvrditi da nisi implicirao ništa? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Iskreno ne shvaćam zašto se ljudi uvijek prepiru koja konzola je bolja, ja sam sretan što možemo birati između 2 odlične konzole. Tih par frajmova razlike me ne brine, radit će dobro igre na obje konzole. 

 

Nije za svakoga ps5 kao ni xbox series x. 

 

Osobno kod ps5 mi se sviđaju eskluzive, dok kod xboxa game pass. I kada sam trebao odabrati konzolu, odabrao xbox radi jednog razloga, a to da je jeftiniji za mene. 

 

Xbox igre me jednostavno dođu jeftinije, pa je to bio glavni razlog kupnje. 

 

Uzeo ja xbox, kao i brat. Uzeo sam 3 godine game pass ultimate za ispod 100 eura. Kod xbox je super što mogu sharati pretplatu s drugom konzolom, odnosno brat i ja oboje imamo game pass ultimate, iako ga službeno imam samo ja na svom acc. 

 

Sljedeće su igre koje nisu na game pass, rijetko kupujem u fizičkom obliku jer sve dijelim s bratom, a kod xboxa možeš kupiti igru u bilo kojoj regiji (vpn), tako da čak i najnovije igre me dođu 40 eura, plus istovremeno možemo igrati brat i ja. Što bi bilo 20 eura po glavi. Primjer sada platio cyberpunk 40 eura. 

 

Istina, htio bih probati neku eskluzive od ps5, ali se meni osobno ps5 ne isplati, kada je xbox ovako "jeftin" za igre. Plus veliki sam fan forze i gears of War 😅

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
Imam XSX, ne pricam napamet. Ok znaci za 2god moram kupiti puno maramica za suze koje cu liti jer nisam na ps strani, ajd bas cemo vidit.
Jesam procitao tvoj post samo si ti otisao previse u dubinu razvoja koji mene kao krajnjeg korisnika tj konzumenta ne zanima jer sam kupio konzolu da se igram sada. Xbox trenutno nudi više za moje novce, meni.

 Pa dovoljno je sad vidjet prodajne rezultate. 3 milijuna PS5, 1.5 XSX+S.

15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
bik kaže...
Ali mene ne zanima vaš ac valhala niti ikad to mislim igrati niti znam ikog tko to zeli igrati mislim presmijesno ko papige ponavljate ac valhalla svakih par postova a ja pricam o codu warzone :D

 

Pa ja sa 2080Ti ne mogu vrtit Warzone u 1440p na više od 90 FPSa, bez RTXa, tako da ne znam što hoćeš reći. Stvar je samo o finetuningu settingsa, to riješe bez problema, nema apsolutno nikakve veze sa hardverom.

Osim toga Warzone ima puuuuuno većih problema od frameratea, bolje da se pozabave rješavanjem tih problema koje već godinu dana nisu sposobni riješiti. Sve bug na bugu (znam jer igram svaki dan).

 

Valhallu spominju kao primjer dobro optimirane igre, što ne znači da se i druge ne mogu optimirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 23:32 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
nixass kaže...

onaj home screen na GT7 prezentaciji je bio vrh.. GT4 vibes.

 Baš sam htio komentirat prije nego što sam vidio ovu objavu koliko me je puknula nostalgija za ovim menijem i ona muzika u tom meniju i moj novi ps2 tada.. Iskreno kad sam vidio onaj announcement trailer na YouTube-u bio sam bas sretan što su vratili taj stil.

Pozdrav!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice