PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

poruka: 96
|
čitano: 12.602
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove ".
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

 

Eh zanimljiv osvrt. Za one koji bi htjeli na konzoli osim originalnih igara igrati i igre za PS1, PS2 i mozda PS3 u buducnsti ... te svu silu drugih konzola, poput MAMEa, dreamcasta, NES, SNES, Sege, gameboya, idr. neka odaberu XBOX series X jer omogucava developer mod na koji nakacite retroarch i to je to.

 

 

 

Trenutacno je situacija da je XBOX daleko vise kompatibilan s playstation igrama nego sami playstation.

 

 

Nisam siguran sto tocno PS5 nudi vise u odnosu na XBOX, osim nekih vrlo jakih ekskluziva. Sad gledam xbox game pass, i ostao sam sokiran s brojem igara u mjesecnoj pretplati, od "Control"-a, Fife, Need For Speed Heat, Star Wars Fallen Order, Deus Ex, Forza Hirozon, Forza motorsport, Witcher 3, Doom, Monster Hunter, i gomile drugih ... sve za cijenu 3 pive. Iskreno tesko da moze bolje od ovog.

Moj PC  
10 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Xbox, zbog pretplate. Šteta što još Balkan nije podržan.
Pararera
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Kategorije ekskluziva ni spomena Demons Soulsa? Uz ove koje već jesu (Astro's Playroom, Sackboys Big Adventure, Bugsnacks) i Miles Morales koji nije isključivo next gen ali je itekako next gen što se tiče tehnikalija i backwards kompability koji omogućuje pristup PS4 ekskluzivama, kako je to izjednačeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Eh zanimljiv osvrt. Za one koji bi htjeli na konzoli osim originalnih igara igrati i igre za PS1, PS2 i mozda PS3 u buducnsti ... te svu silu drugih konzola, poput MAMEa, dreamcasta, NES, SNES, Sege, gameboya, idr. neka odaberu XBOX series X jer omogucava developer mod na koji nakacite retroarch i to je to.

 

 

 

Trenutacno je situacija da je XBOX daleko vise kompatibilan s playstation igrama nego sami playstation.

 

 

Nisam siguran sto tocno PS5 nudi vise u odnosu na XBOX, osim nekih vrlo jakih ekskluziva. Sad gledam xbox game pass, i ostao sam sokiran s brojem igara u mjesecnoj pretplati, od "Control"-a, Fife, Need For Speed Heat, Star Wars Fallen Order, Deus Ex, Forza Hirozon, Forza motorsport, Witcher 3, Doom, Monster Hunter, i gomile drugih ... sve za cijenu 3 pive. Iskreno tesko da moze bolje od ovog.

 Ajde ne sanjaj.

Xbox se muci sa nekim PS2 igrama, a ti pricas kak bi mozda u buducnosti mogo igrat PS3 igre ?

Pa ta emulacija tek je u pocecima na PC-u. Tek su pojedine igre igrive od pocetka do kraja. Bez obzira na to kak jaki HW imas. 
Dok ce PS3 emulacija bit na razini PS2 emulacije vec ce izac PS6.

 

 

Inace super je ta emulacija, ali ja novu konzolu kupujem radi novih igara.
Tu je Xbox Series cisti fail po meni za sada....

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Microsoft nema Hrvatsku na radaru za Xbox pa ni ne zaslužuju promet. Čak i da su objektivno bolji, nedostatak lokalne potpore je kritičan propust.

 
19 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Chronosus kaže...

Kategorije ekskluziva ni spomena Demons Soulsa? Uz ove koje već jesu (Astro's Playroom, Sackboys Big Adventure, Bugsnacks) i Miles Morales koji nije isključivo next gen ali je itekako next gen što se tiče tehnikalija i backwards kompability koji omogućuje pristup PS4 ekskluzivama, kako je to izjednačeno?

 Istina, sve ostalo im mogu priznat, ali kategorija ekskluzive je definitivno trebala pripast plejki. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Chronosus kaže...

Kategorije ekskluziva ni spomena Demons Soulsa? Uz ove koje već jesu (Astro's Playroom, Sackboys Big Adventure, Bugsnacks) i Miles Morales koji nije isključivo next gen ali je itekako next gen što se tiče tehnikalija i backwards kompability koji omogućuje pristup PS4 ekskluzivama, kako je to izjednačeno?

 Premalo je to ekskluziva za bilo kakvu ocjenu a Microsoft ko sumanut kupuje razvojna studija tako da je za pretpostaviti kako će broj "ekskluziva" (u navodnicima jer će igre vjerojatno izlaziti i za PC) biti veći nego kod Sonyja. Koliki god ljubitelj Souls serijala bio to nije igra za svakoga niti nešto što bi trebalo odlučivati pobjednika u kategoriji ekskluziva. Sve u svemu, Xbox je bolja konzola, s boljim uslugama i za nekoga ko živi u normalnoj državi bolji izbor. Za nas je PS5 no brainer.

6 godina
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 10:09 (Santana).
6 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Santana kaže...
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

 Posto si ti MS hejter,GP je krcat s igrama koje nikad nisi ni vidio ;)

 

A i kaj cemo se praviti da je DS igra bas za svakoga i system seller pa svi moraju uzeti PS5 s 1 igrom a ne XSX sa 200+ igara ?

8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
PCNjubara kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

 Posto si ti MS hejter,GP je krcat s igrama koje nikad nisi ni vidio ;)

 

A i kaj cemo se praviti da je DS igra bas za svakoga i system seller pa svi moraju uzeti PS5 s 1 igrom a ne XSX sa 200+ igara ?

 Ja se ne pravim, ja govorim samo za sebe i nikog drugog. Meni je bitan broj igara koje bi ja htio igrat, a ne ukupan broj igara
Nisam ja nikakav hejter. Igram na PC-u sa Xbox kontrolerom. Nemam nit jedan Sony proizvod doma (osim TV-a). Placao sam gamepass pretplatu i otkazao ju kad sam vidio da vise nemam nist za igrat kaj me zanima.

 Svako malo pratim koje igre dolaze na gamepass

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 10:31 (Santana).
12 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Santana kaže...
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

 Ovo boldano ko da je Grunf izrekao.

A PS+ igre su također super ako nikad nisi igrao ni jednu igru?

Pa upravo je PS+ poznat po stavljanju igara koje ili si igrao ili su ti totalno nezanimljive.

Gamepass je 10 puta bolja usluga od PS+ a to kaže netko ko je imao svaki PS do sad i ni jedan Xbox.

8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
BlueMax kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

 Ovo boldano ko da je Grunf izrekao.

A PS+ igre su također super ako nikad nisi igrao ni jednu igru?

Pa upravo je PS+ poznat po stavljanju igara koje ili si igrao ili su ti totalno nezanimljive.

Gamepass je 10 puta bolja usluga od PS+ a to kaže netko ko je imao svaki PS do sad i ni jedan Xbox.

 Boli me kifla za PS+

Tko uopce prica o PS+ ?

 

 

Ja vas pitam radi koje nove igre se sada isplati kupovat Xbox ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 10:34 (Santana).
6 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Santana kaže...
PCNjubara kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

 Posto si ti MS hejter,GP je krcat s igrama koje nikad nisi ni vidio ;)

 

A i kaj cemo se praviti da je DS igra bas za svakoga i system seller pa svi moraju uzeti PS5 s 1 igrom a ne XSX sa 200+ igara ?

 Ja se ne pravim, ja govorim samo za sebe i nikog drugog. Meni je bitan broj igara koje bi ja htio igrat, a ne ukupan broj igara
Nisam ja nikakav hejter. Igram na PC-u sa Xbox kontrolerom. Nemam nit jedan Sony proizvod doma (osim TV-a). Placao sam gamepass pretplatu i otkazao ju kad sam vidio da vise nemam nist za igrat kaj me zanima.

 

 

 

 Ako medju tih 200+ nemres nac 10tak koje vrijedi igrat onda neznam kaj bi ti rekao.Meni je GP dobar zbog svega kaj inace nebi ni pogledao.Halo,Gears i Forza to svi znamo ali ima puno "manjih" igara koje ja nebi nikad kupio ali posto su u GP-u sam isao probat i nasao odlicne igre koje bi inace propustio.

 

Pa evo i tebi pitanje,zbog koje nove igre bi trebao kupiti PS5 ? ( a da nije DS,jer meh...)

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 10:35 (PCNjubara).
3 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Imam PS5 i Xbox One X. Gamepass je ok, ali nista posebno. Ako bi iskljucivo igrao igre sa Gamepassa propustio bi dosta dobrih igara. 

8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
PCNjubara kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

 Posto si ti MS hejter,GP je krcat s igrama koje nikad nisi ni vidio ;)

 

A i kaj cemo se praviti da je DS igra bas za svakoga i system seller pa svi moraju uzeti PS5 s 1 igrom a ne XSX sa 200+ igara ?

 Ja se ne pravim, ja govorim samo za sebe i nikog drugog. Meni je bitan broj igara koje bi ja htio igrat, a ne ukupan broj igara
Nisam ja nikakav hejter. Igram na PC-u sa Xbox kontrolerom. Nemam nit jedan Sony proizvod doma (osim TV-a). Placao sam gamepass pretplatu i otkazao ju kad sam vidio da vise nemam nist za igrat kaj me zanima.

 

 

 

 Ako medju tih 200+ nemres nac 10tak koje vrijedi igrat onda neznam kaj bi ti rekao.Meni je GP dobar zbog svega kaj inace nebi ni pogledao.Halo,Gears i Forza to svi znamo ali ima puno "manjih" igara koje ja nebi nikad kupio ali posto su u GP-u sam isao probat i nasao odlicne igre koje bi inace propustio.

 

 Ima ih sigurno puno vise koje vrijedi igrat, al vecinu tih sam vec odigrao.
Ovak i onak cu morat kupovat igra sa i bez gamepass.

 

Ja ne velim da taj servis ne valja. Najbolji je i nema mu ravna, ali mene to ne zanima. Zanimaju me nove igre i samo zato cu jednog dana kupit novu konzolu. Koji ce mi k. nova konzola da igram stare igre.


If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 10:38 (Santana).
3 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
BlueMax kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

 Ovo boldano ko da je Grunf izrekao.

A PS+ igre su također super ako nikad nisi igrao ni jednu igru?

Pa upravo je PS+ poznat po stavljanju igara koje ili si igrao ili su ti totalno nezanimljive.

Gamepass je 10 puta bolja usluga od PS+ a to kaže netko ko je imao svaki PS do sad i ni jedan Xbox.

 Pogubio si se stari, PS+ i Gamepass nisu iste usluge. Gamepass je panadan PS Now-u, i bolji je od PS NOWa. 

3 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Santana kaže...
PCNjubara kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...
Santana kaže...
PCNjubara kaže...

Najvise pljuju oni koji nikad nisu ni imali Xbox.Xbox i GamePass su trenutno najbolja stvar u gamingu.

 Jesu ak nisi nikad igro niti jednu igru.

Sa te liste igara bi mozda sada igrao 3-4 igre koje ionak nađes na akciji za par $

 

Al recimo ja sam velik fan souls igara i Demon's souls meni nemre niti 3x gamepass zamjenit.

 

 

 

Njubaro reci radi koje nove igre se sada isplati uzet Xbox ?

 Posto si ti MS hejter,GP je krcat s igrama koje nikad nisi ni vidio ;)

 

A i kaj cemo se praviti da je DS igra bas za svakoga i system seller pa svi moraju uzeti PS5 s 1 igrom a ne XSX sa 200+ igara ?

 Ja se ne pravim, ja govorim samo za sebe i nikog drugog. Meni je bitan broj igara koje bi ja htio igrat, a ne ukupan broj igara
Nisam ja nikakav hejter. Igram na PC-u sa Xbox kontrolerom. Nemam nit jedan Sony proizvod doma (osim TV-a). Placao sam gamepass pretplatu i otkazao ju kad sam vidio da vise nemam nist za igrat kaj me zanima.

 

 

 

 Ako medju tih 200+ nemres nac 10tak koje vrijedi igrat onda neznam kaj bi ti rekao.Meni je GP dobar zbog svega kaj inace nebi ni pogledao.Halo,Gears i Forza to svi znamo ali ima puno "manjih" igara koje ja nebi nikad kupio ali posto su u GP-u sam isao probat i nasao odlicne igre koje bi inace propustio.

 

 Ima ih sigurno puno vise koje vrijedi igrat, al vecinu tih sam vec odigrao.
Ovak i onak cu morat kupovat igra sa i bez gamepass.

 

Ja ne velim da taj servis ne valja. Najbolji je i nema mu ravna, ali mene to ne zanima. Zanimaju me nove igre i samo zato cu jednog dana kupit novu konzolu. Koji ce mi k. nova konzola da igram stare igre.


 Ovo nisam nikako mogao shvatiti moci ce igrati na Xbox Series X igre sa originalnog Xboxa. To bas divno izgleda kad je pixel velicine lopte.

12 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Santana kaže...

 

 

Ja vas pitam radi koje nove igre se sada isplati kupovat Xbox ?

 Isto pitanje za PS5?

Više će ljudi htjeti igrati Halo Infinite nego Demon Souls.

realno po trenutnom broju i kvaliteti ekskluziva nema smisla kupiti ni jednu ni drugu konzolu.

13 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
BlueMax kaže...

 Premalo je to ekskluziva za bilo kakvu ocjenu a Microsoft ko sumanut kupuje razvojna studija tako da je za pretpostaviti kako će broj "ekskluziva" (u navodnicima jer će igre vjerojatno izlaziti i za PC) biti veći nego kod Sonyja. Koliki god ljubitelj Souls serijala bio to nije igra za svakoga niti nešto što bi trebalo odlučivati pobjednika u kategoriji ekskluziva. Sve u svemu, Xbox je bolja konzola, s boljim uslugama i za nekoga ko živi u normalnoj državi bolji izbor. Za nas je PS5 no brainer.

 

To ti vrijedi koliko i Sonyjeva izjava da će predstaviti konkurenta GamePassu. Bilo kakve ekskluzive koje će proizići iz ovoga će tek za koju godinu dok Sony ima toga u pipelineu. Opet: 5vs0 ekskluziva u startu. Kako god gledaš, nije ista situacija.

 

Xbox je bolja konzola kako? Trebala bi biti jača, al po svim benchmarkovima do sad je sve tu negdje, ponegdje i na stranu PS5. Sad se već lagano može reći - nema bitne razlike u performansama. Ono što odvaja Sony od ostatka je DualSense i custom storage, što omogućuje stvari koje nisu trenutno moguće na ostalim platformama, dok obrnuto ne vrijedi. Sami sebi su naštetili sa XSeS jer su ubacili još jedan značajno ograničen stroj za koji će trebati optimizirati igre, a koji u startu ima smsila za vrlo ograničen broj ljudi. Rekao bih da se Microsoft ovime odmaknuo od konzola i dodatno približio custom PC-u, najsličnije onome što je bilo ideja sa Steam Machineom - igraš PC igre na TV-u.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 11:01 (Chronosus).
8 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
BlueMax kaže...
Santana kaže...

 

 

Ja vas pitam radi koje nove igre se sada isplati kupovat Xbox ?

 Isto pitanje za PS5?

Više će ljudi htjeti igrati Halo Infinite nego Demon Souls.

realno po trenutnom broju i kvaliteti ekskluziva nema smisla kupiti ni jednu ni drugu konzolu.

 Pa ja nisam nit kupio nit jednu nit drugu...vi tu prodajete xbox pa vas pitam

Kaj ce tko htjet igrat je njegova stvar, al ja kupujem konzolu radi određenih igara, a ne radi usluga.

Ne kuzim zakaj pricas u ime drugih tko bi kaj... Pricaj u svoje ime.

 

Demon's Souls je za sada jedina igra(ili razlog) koju bi ja htio igrat sa obje konzole, no nije dovoljan razlog da kupim PS5.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 11:06 (Santana).
15 godina
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

uz dva primjera iz prirode (imao sam ps1 dok još nije baš bilo svega za pc i derao po spyri, the zmaju + znatno poslije od kćeri posudio - kupila je rabljen s predinstaliranim- xbox samo radi halo 3 i 4), sve kad-tad dođe na pece i napokon obje (svi spyro i svi halo) mogu igrati normalno a na kontroler se ne mogu naviknuti (ima ga i za pecu) ni na koji način. osim toga, većina igara "za konzole" mi je zaq tako da ostajem na peci, mišovu i dugmetari, uz jeftinije do besplatne igre koje (uz časne iznimke) izgledaju sve bolje i imaju sve manje igrivo-kvalitetnog sadržaja. malo strpljenja da netko sve preradi za pc + još netko ev. crackne i sve je ok. konzole su za dječicu, bez obzira na fizičku dob. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 3 hvala 0
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Osobno biram konzolu tako što gledam koje igre ima u katalogu. Zašto bi ja kupio XboX ako sve to mogu igrati na PC-ju. Da, konzole su jeftinije, no PC je isplativiji.

Između PS5 i Xbox uzeo bi PS, zbog eskluziva, naravno.

 

To je glavni razlog zašto i imam Nintendo Switch.

Ni na koji drugi način ne možete igrati BoTW, Smash, Mario Kart, Odyssey bez problema, bez hakiranja, na legalan način bilo handheld ili na TV-u.

Eskluzive su ono što čine konzolu, zato je Nintendo uvjek iznimno popularan, iako je redovito najslabija konzola s najskupljim igricama.

Kupujem samo fizička izdanja igrica kako bi ih kasnije mogao preprodati ako bude potrebe, te ako se ukine eShop.

 

No, da, kupujem PS5 na ljeto, kad izađe još par zanimljivih igrica, kad osposobe proširivu memoriju i poprave bug-ove koje svaka konzola ima kad tek izađe na tržište.

 

Anyway, u mojih par desetljeća života još uvijek nisam vidio da netko u RH posjeduje Xbox, samo one njihove kontrolere za PC gejming.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 11:47 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n

oš ti se slikam u erockoj pozi s Xboxom?

 

nema Xboxa u Hrvatskoj... što sve neću čuti...

 

slažem se da je M$ usro motku svojim ne podržavanjem Hrvatske te svim kemijanjima oko pravilnih postavki regije za Xbox, ali GPU je vrh, ono što ti se sviđa ostaviš, ostalo makneš i pičiš daje po katalogu..

 

ima hrpu slabijih igara, ali dokle god klinka ima Orija kao jedan od najboljih i najljepših platformera, Forza Motorsport seriju ili Halo, Gears of War... Xbox je odlična platforma...

 

i kad ga ubereš za  120 € (S digital) -  sasvim izvrstan hub za zabavu u dnevnom boravku

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 11:57 (Stric_Jura).
6 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
2004 kupio prvi Xbox...meni je Halo među top igrama...na rubu sam da umjesto PS5 kupim Xbox4 samo radi...Halo Master Chief Collection


Međutim muči me slaba popularnost na ovim prostorima pa je ponuda rabljenih igara na oglasima slaba...međutim s obzirom na količinu igara na PS4PRO...ne budem kuovao prije BF2022

A s druge strane ova kupovina od Bethesda je isto sad problem jerbo mi je omiljen žanr FPS...ako to sad postane exclusive

ne slušajte Ajara...i na PC sam igrao igre sa gamepad(X360) i to na hard...gamepad u ruke...krevet.. tv 65":)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 12:17 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Pa pc je za posao, za internet, za komunikaciju sa familijom koja je pobjegla glavom bez obzira iz ove lijepe i ne baš pametne zemlje...

 

Za slobodno vrijeme i gaming tu su konzole. Kupovati high-end pc pretežito za gaming, s obzirom na cijene, je već dulje vrijeme sa one strane zdravog razuma. Čak i da piratiziraš i igraš po cijele dane( mada u nekoj dobi piratstvo  više nije kul), ne možeš  ispiratizirati u te dvije tri godine(kolko će taj pc bit aktuelan)  toliko koliko takav pc košta.

 

Mada kako je microsoft krenuo, ne bi stavio ruku u vatru da za 7 godina nećemo kupovati novi xbox umijesto ps-a. Zato su se i ukakili u sony-ju konkurencije, pa dali ps5 za džabe, jer realno, mogli su ga prodavati po cijeni novih i-phonea, pa bi opet bila ista navala. Microsoft je jebena konkurencija i mišljenja sam da bi mogli pregaziti sony kao plitki potok u budućnosti.

 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Ne moraš prijaviti Balkan. Ja sam na UK i nikom to me smeta ni njima ni meni.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju nove

Svakome svoje, a ja se slažen s Ajarom.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
Festus kaže...

Svakome svoje, a ja se slažen s Ajarom.

 I ja se slažem s Ajarom ikako nisam pročitao što je napisao.

15 godina
offline
Re: PlayStation 5 i Xbox Series X - Na raskrižju n
ned kaže...
Ne moraš prijaviti Balkan. Ja sam na UK i nikom to me smeta ni njima ni meni.

 

Mene je strah promijenit regiju glavnog MS accounta s kojim se ulogiravam u windowse, office 365, one drive, imam family i neke kupljene igre na storeu i sl.

Sad je na HR pa ne mogu uzet game pass. Jel netko mijenjao regiju?

 

Mogu eventualno kreirati drugi samo za gamepass na PCu, no to mi je nekako blesavo.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice