Planiraju se utrke električnih romobila koji jure

poruka: 7
|
čitano: 3.259
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Planiraju se utrke električnih romobila koji jure ".
15 godina
odjavljen
offline
Planiraju se utrke električnih romobila koji jure

Onaj u crvenom kombinezonu me podsjetio na Deadpoola - što je nekako prikladno...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Planiraju se utrke električnih romobila koji jure

u očekivanju utrka električnih viljuškara (koji jure li ga jure)/električnih platformi za podizanje robe na visoke police, štujem se s bilježenjem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Planiraju se utrke električnih romobila koji j
Ajar kaže...

u očekivanju utrka električnih viljuškara (koji jure li ga jure)/električnih platformi za podizanje robe na visoke police, štujem se s bilježenjem. 

Ovo s platformama bi bilo mnogostruko zabavnije od romobila.

10 godina
offline
Planiraju se utrke električnih romobila koji jure

 

E-romobili postaju sve više među nama prisutni kao recimo i obični bicikli i motori.

Tako da se sada u organiziranjem natjecanja želi zaraditi na ljudima. Kao što kada netko brzo vozi po cesti, velimo za njega da je kao Šumaher, tako će i ovaj novi sport imati svoje junake.

 

Pa, ćemo tako iz neke vozače e-romobila reći da brzo voze kao e-romobilni Šumaher.

Svaki sport ima svoje junake.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Planiraju se utrke električnih romobila koji jure

Što se desi kada se netko na romobilu spička pri 100km-h? Prirodna selekcija na djelu.

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Planiraju se utrke električnih romobila koji j
Jedva čekam dan kad će lik, koji po ZICERu leti s tim sranjem, past kad mu netko izleti iz ureda.

Najjači su mi likovi koji lete s tim smećem, a na glavi imaju neku zalizanu aerodinamičnu četku od frizure 🤦🏿‍♂️
14 godina
protjeran
offline
Planiraju se utrke električnih romobila koji jure

Normalno, z bedastoćami se nek baviju.

A ko bu delal, mene to zanima?

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice