Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

poruka: 23
|
čitano: 5.826
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is".
13 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Ovaj svijet je puno vise od onoga sto nam se predstavlja

Moj PC  
9 2 hvala 1
10 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Pred 15-20 godina smo kum i ja vidjeli iznad kvarta 3 okrugla crvena svjetla, ajmo reć 3 tanjura raspoređena u trokut i rotirala su se kao ona putujuća na cesti u krug. Ono kaj je bilo zanimljivo je visina od negdje Cibone i pol do dvije, i to bez bez zvuka. NLO se nije zadržavao ili plutao nad kvartom već je samo prošao i to ne nešto brzo. Dronova tad nije bilo a ovo je bilo ogromno i nečujno. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Space aliens!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenut
Oprosti ti meni 😜
Khm, ovakve stvari i videnja (recimo da su istinita,a vjerujem da ima istine) dokazuju samo koliko zapravo nemamo pojma sta se dogada oko nas i u nasem okolisu...sta ako su medu nama? Zasto ih ne vidimo? Sta zele od nas? Dali smo mi mozda neki ekspiriment od nekih naprednijih oblika zivota? Mislim da ako uzmemo u obzir brojna svjedocanstva kroz povijest o NLOima pa cak i videnjima vanzemaljaca a vjerujem da postoje i mnogi drugaciji dokazi koje nam sakrivaju, razno razne povjesne anomalije (razno razne gradevine i strukture koje se ne uklapaju u odredena povjesna razdoblja) i jos pregrst misterija i anomalija pa cak i u samoj teoriji evolucije covjeka koje mozemo povezati sa drevnim astronautima..i mislim da si mozemo za pravom postaviti ovakva pitanja
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 2:53 (dec54).
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

kad si rvacka kupi reoplane, i mi ćemo spažnjavati ufaće. zakaj bismo ih inače i kupovali?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 4:22 (Ajar).
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Što je bilo s onim da će američka vojska u javnost pustiti dokumente vezane uz proučavanje NLOa?

Postoje, ne postoje?

Piše da se ovaj slučaj proučava. Naravno, opet neće biti nikakve informacije?

 

Zapravo, baš me briga. I ako jesu među nama, svi i dalje živimo ko da ničeg nema.

 

Što se mene tiče, ne postoje (bar oko Zemlje) i imam jednu stvar manje za brinuti :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Prijatelj moga prijatelja ima informaciju iz povjerljivih izvora da je svemirski brod  viđen iznad Mexica pokupio pošiljku genetskog materijala zemljana testiranih na izmišljeni covid 19,za očekivati je da će svi zemljani biti zamjenjeni poslušnim/izdresiranim sterilnim klonovima !

waaagh ;
 
0 2 hvala 0
7 godina
online
Re: Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenut
CyberDemonVZ kaže...

 

Zapravo, baš me briga. I ako jesu među nama, svi i dalje živimo ko da ničeg nema.

 

Što se mene tiče, ne postoje (bar oko Zemlje) i imam jednu stvar manje za brinuti :)

Upravo to, zakaj bi se uopće zamarao takvim glupostima.

Npr. da sam im dužan neke pare onda ok, ali ovak...

Nek se ekipa veseli, i ja bi letio uokolo i zajebavao čovječanstvo da ne moram na posao pon-pet, a za vikend mi se fakat ne da majmunirat (očito me godine stigle).

Zato ekipa, ohladite malo, nek letaju, kaj vas boli k, dok nam ne kupe fortanovu i stjeraju ju opet u stečaj pa da moramo cijeli proračun opet davat za spašavanje...

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 9:57 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Naravno da postoje leteći tanjuri, naročito kod parova koji nisu u baš "dobrim" odnosima.

 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Dok ne vidim ne postoji isto vrijedi i za koronu. Da ne promoviraju na vjestima nebi znao da postoji. Do tada nisam niti znao da postoje koronavirusi i da je to prehlada.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 16:47 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Nlo? stvarno? jebo te meni je to kao s ravnozemljašima teška debilana

Moj PC  
0 5 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenut
Zasto avioni nemaju kameru u kokpitu? Zapravo nije bitno, idem guglat.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenut
Boris grozni kaže...

Nlo? stvarno? jebo te meni je to kao s ravnozemljašima teška debilana

 po čemu bi to dvoje bilo isto?

15 godina
offline
Re: Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenut
warhammer kaže...

Prijatelj moga prijatelja ima informaciju iz povjerljivih izvora da je svemirski brod  viđen iznad Mexica pokupio pošiljku genetskog materijala zemljana testiranih na izmišljeni covid 19,za očekivati je da će svi zemljani biti zamjenjeni poslušnim/izdresiranim sterilnim klonovima !

 ček malo, nitko nije spominjao steriliziranje. nemoj me plašit. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Ako se ne varam prilikom školovanja,standardna procedura svakoga pilota je reagiranje na neindetificirane letece objekte.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 19:33 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Neidentificirani leteći objekti NISU vanzemaljci, nego samo neki objekt, koji leti, a nije identificiran. Može bit mali milijun različitih stvari. Zamisli, pilotu se učinilo da je vidio nešto kao raketa, u blizini mjesta gdje se testiraju nove vojne, tajne rakete. Mora da su vanzemaljci u pitanju.

 

Jebote glupih ljudi...

 

Live long and prosper.
Moj PC  
2 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenut
Ufo/nlo naziv je prvenstveno usko povezan uz vanzemljce, povijest je tesko promijeniti koliko god se sad neki pravili da nebom lete boileri i sl neidentificirane naprave jer zamisli odjednom nekom novokompovanom pavijanu to nema veze s vanzemaljcima🤣🤣🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Sjetim se ovog svaki put kada vidim ove vijesti 

I want to believe
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenut
Boris grozni kaže...
Ufo/nlo naziv je prvenstveno usko povezan uz vanzemljce, povijest je tesko promijeniti koliko god se sad neki pravili da nebom lete boileri i sl neidentificirane naprave jer zamisli odjednom nekom novokompovanom pavijanu to nema veze s vanzemaljcima🤣🤣🤣

 Puno više logike ima da su svi NLO zapravo neke experimentalne vojne letjelice ili špijunske letjelice, nego neka napredna rasa iz tko zna koje galaksije. Za sada postoji točno 0 (nula) dokaza za vanzemaljce. Evo, na zadnjem primjeru pilot kaže da vidi nešto slično raketi u blizini vojne baze gdje testiraju rakete. Ma zamisli. I sad su to Ancient Aliens odjednom. Nije ni slučajno bio neki tajni test koji nisu prijavili civilnom zrakoplovstvu. Stvarno ima logike.

 

A UFO/NLO je standardni izraz u zrakoplovstvu i odnosi se na svaku letjelicu koja nije identificirana. Nema veze s vanzemaljcima iako se to u narodu prihvatilo kao opis za aliene, ali je skroz pogrešno, jer se izraz u vojsci i zrakoplovstvu ne koristi za to.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Prije 20 godina takozvani "Black triangle" mi je preletio preko kuće i nastavio se kretati iznad ulice, bio je na visini od nekih 200m. Kretao se skroz nečujno brzinom od nekih 20kmh pošto sam trčeći mogao držati korak za njime. Tako nešto se ne zaboravlja, šteta što tada mobiteli s kamerom nisu postojali kod nas. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

Za sve vas koji ste vidjeli NLO, mali guide što je što 

 

 

I want to believe
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenut
Ma to se njemu učin'lo..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pilot u Novom Meksiku primijetio NLO, pokrenuta is

2012. u proljeće vidio Tic Tac NLO nad Samoborom. Ja sam ga zvao "boiler" jer do tada nisam čuo za naziv "tic tac" :)

Kretao se na nekih 50 metara visine i kao da je pratio smjer autoceste prema Zagrebu. U početku sam mislio da je cepelin, ali prebrzo se micao (a nije puhalo, osim ako na 50 m ne puše 200 km/h, a na 0 metara 0 km/h) i naglo je skrenuo za nekih 30 stupnjeva. Znam da nije puno stupnjeva, ali pri toj brzini skrenuti tako naglo kao da nema mase a ni otpora zraka je vrlo impresivno za vidjeti. Kao kad se kugla odbije u fliperu. Nikakav zvuk se nije cuo što je isto tako čudno (gdje ide sav taj zrak koji gura).

 

Na netu ima dosta slika tih tic tacova, ali dosta slika ih prikazuje kao bijele dok su zapravo više kromirani (srebreni). I nije duguljast kako ga prikazuju u onom "dokumentarcu" već je kraći (2 naprama 1 bih rekao promjer vs dužina - na nekim slikama ga prikazuju baš takvog kratkog). I ima one cijevčice na dnu (doduše ja sam primjetio samo stražnji par). 

 

Uglavnom, sad kad znamo da se "može", fizičari ima da upru dok ne uspju. Lakše je bit pametan kad znaš da postoji rješenje (puno teže kad se ne zna).

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 9:39 (ikolic).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice