Phocus X - aplikacija koja pretvara pametni telefo

poruka: 4
|
čitano: 2.125
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Phocus X - aplikacija koja pretvara pametni telefo".
Phocus X - aplikacija koja pretvara pametni telefo

Evo instalirao,

 

aplikacija ne nudi ništa drugo nego izolaciju glavurde od pozadine (i to ne radi najbolje), te naknadnu doradu ta 2 layera. Od dorade može se postaviti crna pozadina i crno/bijeli portret, pozadina kao jedna od nekoliko definiranih slika (plaža, pahuljice, gluposti razne) te osnovne korekcije fotografije, poput svjetline i kontrasta. I to je ... nekako ... to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Phocus X - aplikacija koja pretvara pametni telefo

Teska glupost, kvalitetom kao kod Dslr? najeftiniji f1.4 objektiv a da je prihvatljivo ostar za portrete nema ispod 5000kn za "taj" bokeh, kakva plasticna aplikacija za 95kn da to radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Phocus X - aplikacija koja pretvara pametni telefo

pizdarija za ljubitelje selfića, kojima je sad već paranoja da bi i pozadina mogla skrenuti pažnju s njihove 'veličine'

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Phocus X - aplikacija koja pretvara pametni telefo

ajme koji proser od recenzije. isprobao, izbrisao. aplikacije je jadna da jadnija ne može biti. može biti korisna jedino na starijim mobitelima koji ne mogu snimati portrait mod. svi mobiteli koji posjeduju 2. kameru za bokeh efekt imati će puno više mogućnosti s bezpretplatnom verzijom gcama koji sada dolazi portan za gotovo sve, a ne samo google mobitele.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice