Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

poruka: 21
|
čitano: 7.018
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!".
11 godina
protjeran
offline
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Kolko znam samo je "ekran" koristen i nista drugo. Tako da...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 16:37 (Gadgeti).
 
12 0 hvala 0
16 godina
online
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Inače, toliko se kaki kako je ovo ili ono neekološko traćenje resursa, a onda se prave ovi "digitalni" testovi za trudnoću. Unutra je običan testni papirić, kakvi se u SAD prodaju za $0.20 po komadu, a onda je tome dodato plastično kućište + PCB + mikrokontroler + diode + senzori + displej, tako da, kada se osoba popiški na test, senzor očita koliko se crtica pojavilo i na ekranu ispiše rezultat. I onda se sve to baci u smeće, jer je za jednokratnu upotrebu.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
26 0 hvala 0
13 godina
offline
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Kako se pali? Pretpostavljam da se triba popisat po njemu

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

isukrste  a mogao je lijepo ubaciti doom na servere kontrole leta, tako da svi u tornju mogu odigrati lan-party tijekom radnog vremena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Nakon prvog seksa cura i ja smo se bojali da ce test pokazati da je trudna, nasreću samo se otvorio portal u dimenziju pakla.

 

#Spašeni, #Umalo, #BoljeKaBoomNegoBabyBoom

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
20 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
Imamo doma jos par komada ovih najjednostavnijih bez ikakvog kucista i rade savrseno dobro. Znali smo da je zena trudna tocno 5 dana nakon zaceca jer sam iz sale rekao da napravi test. 20 kom za cijenu jednog iz apoteke, a nema nepotrebnih komponenti koje ce zagadivati okolis kad se baci u smece.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
A nitko se nije sjetio napraviti tak da staviš drugi papirić unutra?
14 godina
offline
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Hell spawn detected

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
Dex.pwn kaže...
A nitko se nije sjetio napraviti tak da staviš drugi papirić unutra?

 Onda ih ne bi mogli prodavati unedogled za $5 po komadu.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
9 godina
offline
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Već vidim: Jesam li trudna? Nisam! Idem nabacit Doom...  

 
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
kerum kaže...
Imamo doma jos par komada ovih najjednostavnijih bez ikakvog kucista i rade savrseno dobro. Znali smo da je zena trudna tocno 5 dana nakon zaceca jer sam iz sale rekao da napravi test. 20 kom za cijenu jednog iz apoteke, a nema nepotrebnih komponenti koje ce zagadivati okolis kad se baci u smece.

 Ne može test tako brzo pokazati trudnoću.

9 godina
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
Nadogradio procesor i ekran? Od testa je iskoristio samo kućište? I to se zove "odigrao na testu za trudnoću"?
 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
Kad odigraju na abacus...nek se jave
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
Ko Mujina metla: stara 25 godina, a promijenio samo 4 drške i 6 četki...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
offline
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Prvi komentar na vijest je tocan.
Sitnica kao ona da takvi uredjaji zbog cijene koriste "OTP" ili "mask ROM" memoriju bi ga trebala sprijeciti u "instaliranju" bilo cega.
Uz to, takvi uredjaji su 8-bitni, takodjer zbog cijene, ROM oko 1kB, RAM 512 bytea, sve iznad toga je luksuz.

Ova vijest je bikov izmet.

 
6 0 hvala 0
16 godina
online
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Zapravo, baš tako se pali. Kad se popišaš na njega, papir upije urin, postane provodljiv i aktiviraju se baterija i procesor. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
To smo i mi mislili, dok se nismo iz prve ruke uvjerili u suprotno (izjava o 5 dana je 100% tocna bez ikakve dvojbe). To je neki 10 mIU/ml za rano otkrivanje. Inace test moze biti false negativan, ali ne moze false pozitivan. Kako su dosli u bulku (samo trakice bez nepotrebne plastike, i elektronike), kostaju puno manje, a ekoloski aspekt je jos slag na tortu.

Sto se tice same teme, ovo je cisti corona effect, isto kao i ona prica sa kosem kod kojega ne mozes fulati. Da su popovi glavni akteri, svi macici u selu bi vec bili pokrsteni i sada bi cekali na prvu pricest.
12 godina
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
Thinker kaže...

Već vidim: Jesam li trudna? Nisam! Idem nabacit Doom...  

 Valjda "dome" :D

15 godina
odjavljen
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Problem s trakicama je što su ih žene neispravno koristile, pa su dobivale krive rezultate. Ako ih prekratko držiš, može biti false negative. Za obrnut slučaj nisam siguran.

 

 

Test mjeri razinu hormona i mokraći, a pozitivan test znači samo povišenu razinu tog hormona, ne nužno i trudnoću. Može se raditi i o privremenom hormonalnom poremećaju ili o raku. Čak i kod muškarca test može biti pozitivan kod raka testisa.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!
Djuro von Prekoplotovich kaže...


Ova vijest je bikov izmet.

shite in a bucket!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Partija Dooma odigrana na – testu za trudnoću!

Znači kad ubuduće roditelji kćerima nađu testove za trudnoću izgovor će biti: "Trebao mi je da odigram Doom."

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice