Panasonic predstavio svoj top TV za 2021. godinu -

poruka: 5
|
čitano: 3.572
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic predstavio svoj top TV za 2021. godinu -".
Panasonic predstavio svoj top TV za 2021. godinu -

Uhhhh koja cijena  strašno! Gledam Philipsove OLED televizore, 65 inhcni kod nas košta oko 13,000kn, dok 55 inchna verzija dođe 8500 ako se ne varam.

 

 

https://www.whathifi.com/reviews/philips-65oled804

 

 

Pa sad više stvarno ne znam, što točno može utjecati toliko jako na valjda i više nego duplo veću cijenu, a oboje su OLED. Gledao sam jedan još jeftiniji Philips OLED u Elipsu, i slika je da ti pamet stane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Panasonic predstavio svoj top TV za 2021. godinu -

Zar nemaju oni LG-ove panele unutra? Samo stave svoj logo, svoje postavke i peri-deri.

A ovo je LG 55 inča, 7846 kn: https://www.nabava.net/search.php?q=lg+oled55

 

Idi i radi nešto korisno!
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Panasonic predstavio svoj top TV za 2021. godi
Imaju.... Al panel je panel... Svi dobiju isti al svako svoju elektroniku ima... Gledaj kao aio komp das svima isti monitor al svako svoju konfiguraciju ima....e sad l, kvaliteta materijala, elektronike, obrade slike i sta sve ne svako svoje cijeni i naplacije kolko misli da vrijedi... Pani nije nikad imo jeftine telkace iz top serija... Kao i plazme al su se prodavale... Ja sam za G20 dao 10000 kuna bome...
VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Panasonic predstavio svoj top TV za 2021. godi
jocommb kaže...
Imaju.... Al panel je panel... Svi dobiju isti al svako svoju elektroniku ima... Gledaj kao aio komp das svima isti monitor al svako svoju konfiguraciju ima....e sad l, kvaliteta materijala, elektronike, obrade slike i sta sve ne svako svoje cijeni i naplacije kolko misli da vrijedi... Pani nije nikad imo jeftine telkace iz top serija... Kao i plazme al su se prodavale... Ja sam za G20 dao 10000 kuna bome...

Nije baš ni panel isti. Ima svoje oznake tipa Grade A+, Grade A, Grade B... Naravno najbolji idu najboljim flagshipovima i zato je takva i cijena i zato naravno što je kvaliteta izrade još bolja, elektronika bolja, OS drugačiji itd itd. Ali svaki panel čak iz iste LG-ove tvornice nije isti. I ja sam mislio da jesu. Nisu ni LCD-ovi.

OLED-u će još uvije trebati nekoliko godina da dostigne Plazma tehnologiju po pitanju prikaza.

14 godina
offline
Re: Panasonic predstavio svoj top TV za 2021. godi
Ma dobro nisam isao sad usporedivat do nakmanje sitnice...ali ce vjerovatno modeli istih serija imat panele istog razreda... Najjace, srednje i najmanje serije...
VenAtoR#2231
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice