Panasonic izradio usisavač za izvlačenje izgubljen

poruka: 6
|
čitano: 3.325
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic izradio usisavač za izvlačenje izgubljen".
12 godina
offline
Panasonic izradio usisavač za izvlačenje izgubljen

S obzirom koliko kostaju, niti najmanje me ne cudi da ljudi idu po njih na tracnice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Panasonic izradio usisavač za izvlačenje izgub
Ovo me podsjetilo na drugi usisavac koji je razvijen za istu kompaniju JR East - onaj za povracotinu jer je to veliki problem i nije lagano za ocistiti.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic izradio usisavač za izvlačenje izgub
Japanci.
Za svaki problem, koliko god "blesav" bio, potrose i vremena i resursa da pronadju nekakvo rjesenje.
Wow

Koncar bi se mogao ugledati na Panasonic i npr. poraditi na usisavacu za drek pa ga upogonit na Markovom trgu.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Panasonic izradio usisavač za izvlačenje izgub
Littlemanbeingerased kaže...
Japanci.
Za svaki problem, koliko god "blesav" bio, potrose i vremena i resursa da pronadju nekakvo rjesenje.
Wow

Koncar bi se mogao ugledati na Panasonic i npr. poraditi na usisavacu za drek pa ga upogonit na Markovom trgu.

ok jasno je svima 90% ljudi nije zadovoljno politikom u HR, ali cemu zagađivati i tech medije s tim? odi komentiraj na index, večernji, jutarnji... imat ćeš veću publiku i nećeš prosipati drek po forumu, hvala!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic izradio usisavač za izvlačenje izgub
LoL
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 21:19 (Littlemanbeingerased).
15 godina
offline
Panasonic izradio usisavač za izvlačenje izgubljen

Kakve su to "False Wireless" slušalice pa sad postoje "True Wireless"? Koja je razlika između bežičnih slušalica koje su postojale prije Ultrainovativnih™ Superduper® AirPods i ovih koje se proizvode i prodaju nakon?

Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice