Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

poruka: 302
|
čitano: 42.713
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i ".
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i
Nek uvedu svima optiku i odhebu sa 5G govnima.
Problem riješen.
 
5 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Pa ne uvode oni 5G da bi ti ubrzao drkicu!
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Jučer dobio link u Viber g(r)lupi, pametnjakovića na sve strane u pm..

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
alien kaže...

Ne treba vjerovati u sve i svašta al opet treba se malo prisjetiti prošlosti...

 

Treba se prisjetiti vremena kad su proizvodi obogačeni uranijom poput pasti za zube, britvi i ostalih proizvoda smatrani korisnim.

Vremena kad je olovni benzin smatran superioran bezolovnom, iako je isti otrovao generacije.

Kad se za DDT i azbestne proizvode tvrdilo da su potpuno bezopasni.

 

Da Irak ima oruzje za masovno uništavanje...

 Ti si upravo ovim postom prouzročio rak petorici ljudi.

 

Ne vjeruješ? Sjeti se paste za zube obogaćene uranijom, olovnog benzina, azbesta i DDTa.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
bill_jobs kaže...

Ako nema nikakve bojazni od 5G, zašto je glavi grad Belgije, sjedište europske unije, stopirao uvođene te tenologije?

 

https://imherald.com/2019/04/05/brussels-becomes-first-major-city-to-ban-5g-wireless-connection/

Evo odgovora

 https://www.quora.com/Why-has-Brussels-banned-5G

12 godina
protjeran
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer

Haha, kako da ne, neki anonimus na quora lupeta šta brisel može ili ne može.

Daj poštedi me, zabranili su, nauči guglat i vidi tko je donijeo tu odluku.

Isto tako kantoni u švicarskoj sami donose odluke hoće li postavljati 5G, mnogi neće.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 9:40 (bill_jobs).
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Kako tema odmice, vidim da radimo istu gresku kao i sa ravnozemljasima, antivaxerima...

 

Izvrcemo ih ruglu i ovekujemo da ce oni zasutiti, a ocito je da nece.

Zapravo, efekt je potpuno suprotan.

 

Zasto vec sada nase telekom kompanije ne organiziraju javne tribine gdje ce objasniti sto je 5G, koja istrazivanja su provedena o utjecajima na ljudsko zdravlje i na kraju krajeva odgovarati na pitanja.

 

Da su farmaceuti odlucili to raditi, daleko manje bi imali protivnika cijepljenja, a samim time ne bi dosli do bojeva koji predstavljaju zdravstveni rizik za siru zajednicu po pitanju gotovo vec iskorijenjenih bolesti.

 

 

Vise tekstova kao sto je ovaj od Doc-a po svim granama znanosti.

 

Neka strucnjaci pisu ovakve tekstove koji zadiru duboko u znanost, a ne polupismeni novinari.

 

Neznanje se ne iskorjenjuje silom, nego znanjem.

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 10:01 (syncmaster245b).
 
10 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
bill_jobs kaže...

Ako nema nikakve bojazni od 5G, zašto je glavi grad Belgije, sjedište europske unije, stopirao uvođene te tenologije?

 

https://imherald.com/2019/04/05/brussels-becomes-first-major-city-to-ban-5g-wireless-connection/

 

A i Geneva: 

https://lenews.ch/2019/05/02/geneva-blocks-the-erection-of-5g-mobile-antennas/

 Jesi ti to šta pročitao yebote?

 

Lik je stopirao jer se boji, ali ne može zabraniti.

Switzerland’s federal government in Bern calls the shots when it comes to the overall plan on 5G rollout. The cantons are only responsible for putting the plan into action.

 

Neki znanstvenici tvrde da je možda štetno

group of scientists claim the radiation emitted from mobile transmitters may increase cancer risk, cellular stress, harmful free radicals, genetic damage, learning and memory deficits and neurological disorders in humans.

 

 

Neki znanstvenici tvrde da je Zemlja ravna ploča. Neki tvrde da je cijepljenje štetno. Znaš to? Vjeruješ i u to?

 

I za kraj

The American Cancer Society says that very few human studies have focused specifically on cellular phone towers and cancer risk, but the energy level of radio frequency waves is relatively low, especially when compared with the types of radiation that are known to increase cancer risk, such as gamma rays, x-rays, and ultraviolet light.

A UK study in 2010 found no association between the risk of early childhood cancers and estimates of the mother’s exposure to mobile phone base stations during pregnancy.

 

Kakvih sve pametnjakovića ima na netu, strašno. Još se mi kao ljudska vrsta dobro i držimo.

Jedan debil napisao da cijepljenje uzrokuje autizam i sada svi vjeruju u to. Jedean debil i ostali koji vjeruju u to ugroze cijelo čovječanstvo. Strašno.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Upravo je obrnuto

Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Hehe. Što se tiče ljudi guštera, kad vidim političare u odijelima na 35 stupnjeva... Zapitam se. Hahaha.

Jbt, ja bih dobio toplinski udar...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
bill_jobs kaže...

Haha, kako da ne, neki anonimus na quora lupeta šta brisel može ili ne može.

Daj poštedi me, zabranili su, nauči guglat i vidi tko je donijeo tu odluku.

Isto tako kantoni u švicarskoj sami donose odluke hoće li postavljati 5G, mnogi neće.

Eto pšrešli smo na švicarsku jer kao pokušavaš objasniti da  ako može švicarska, može i belgija valjda.

Swiss Confederation

5 other official names

    • Schweizerische Eidgenossenschaft  (German)
    • Confédération suisse  (French)
    • Confederazione Svizzera  (Italian)
    • Confederaziun svizra  (Romansh)
    • Confoederatio Helvetica  (Latin)
    • Švicarsko službeno ime je Švicarska Konfederacija. Idi guglaj što znači ovaj konfederacija dio. Dakle, ne možeš reći samo "isto tako" je Švicarska... jer nije isto. Nije ni približno isto.

     

    Donijeo je netko odluku? Donijeo? Stvarno?

     

    A onda ti izguglaj točno zakonski akt u njihovim narodnim novinama gdje su zabranili 5G, a ne postaj neki članak koji si našao na google koji paše u tvoje željene rezultate.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 10:08 (Mandor).
6 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
syncmaster245b kaže...

Kako tema odmice, vidim da radimo istu gresku kao i sa ravnozemljasima, antivaxerima...

 

Izvrcemo ih ruglu i ovekujemo da ce oni zasutiti, a ocito je da nece.

Zapravo, efekt je potpuno suprotan.

 

Zasto vec sada nase telekom kompanije ne organiziraju javne tribine gdje ce objasniti sto je 5G, koja istrazivanja su provedena o utjecajima na ljudsko zdravlje i na kraju krajeva odgovarati na pitanja.

 

Da su farmaceuti odlucili to raditi, daleko manje bi imali protivnika cijepljenja, a samim time ne bi dosli do bojeva koji predstavljaju zdravstveni rizik za siru zajednicu po pitanju gotovo vec iskorijenjenih bolesti.

 

 

Vise tekstova kao sto je ovaj od Doc-a po svim granama znanosti.

 

Neka strucnjaci pisu ovakve tekstove koji zadiru duboko u znanost, a ne polupismeni novinari.

 

Neznanje se ne iskorjenjuje silom, nego znanjem.

 

 Nema ti tu kruha. Teoreticari zavjera se njima bave primarno zbog ega. Znati nesto sto nitko drugi ne zna i spasavati svijet? Pa tko to ne bi htio raditi. Ne mozes takvoj ekipi objasniti stvari kako stoje jer ce po dobroj staroj navici reci da imas ispran mozak i zavrsiti debatu. To je ekipa koja je na koncu zapravo pobornik "Last Thursday"isma. Cak i da imas najbolji moguci dokaz koji ne mogu pobiti nicime, njihova logika je da je visa sila zapravo tu i da to nitko osim njih ne razumije.

Najgore u cijeloj toj prici je to sto takvih debila ima previse, dodaj tome ljude koji ce ih podrzati jer "to sto govore ima smisla kad bolje pogledas" i dolazimo do opasne mase teskih idiota koji kroz, ako nista drugo onda ciste brojeve, mogu nadjacati ljude koji proucavaju znanost i dovesti do problema.

Samo cu izbaciti jedan od meni najdrazih citata "Problem demokracije je sto genij i debil imaju jednako vrijedan glas."

15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
sexytoiletpaper kaže...

 

 Nema ti tu kruha. Teoreticari zavjera se njima bave primarno zbog ega. Znati nesto sto nitko drugi ne zna i spasavati svijet? Pa tko to ne bi htio raditi. Ne mozes takvoj ekipi objasniti stvari kako stoje jer ce po dobroj staroj navici reci da imas ispran mozak i zavrsiti debatu. To je ekipa koja je na koncu zapravo pobornik "Last Thursday"isma. Cak i da imas najbolji moguci dokaz koji ne mogu pobiti nicime, njihova logika je da je visa sila zapravo tu i da to nitko osim njih ne razumije.

Najgore u cijeloj toj prici je to sto takvih debila ima previse, dodaj tome ljude koji ce ih podrzati jer "to sto govore ima smisla kad bolje pogledas" i dolazimo do opasne mase teskih idiota koji kroz, ako nista drugo onda ciste brojeve, mogu nadjacati ljude koji proucavaju znanost i dovesti do problema.

Samo cu izbaciti jedan od meni najdrazih citata "Problem demokracije je sto genij i debil imaju jednako vrijedan glas."

 Imas bolji od Winston Churchilla:

 

The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter.

 

No, nastavno na tvoj odgovor.

 

Zelis reci da nema alternative?

Ja mislim da ima i da je mora biti, jer ako nastavimo ovako to je samo spirala koja se samo siri u svakom slijedecem krugu.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
6 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
syncmaster245b kaže...

No, nastavno na tvoj odgovor.

 

Zelis reci da nema alternative?

Ja mislim da ima i da je mora biti, jer ako nastavimo ovako to je samo spirala koja se samo siri u svakom slijedecem krugu.

 Mislim da je to diskusija daleko veca nego bi jedan post na bug.hr-u mogao opisati :D

Edukacija, religija, eticnost, drzavne granice, sve je to povezano u jedan skup koji bi se trebao totalno devastirati da bi svi zajedno mogli ici u neku svjetliju buducnost. Ali s obzirom da je to trenutno nemoguce i cisti idealizam, ne vjerujem da cemo tamo ikada doci.

Ali gle, baci pogled na youtube, imas hrpu ravnozemljasa i imas hrpu ekipe koja znanstveno dokazuje da su im tvrdnje netocne, naravno, ima i hrpa ljudi koji ih direktno ismijavaju, ali ravnozemljasi se ne daju. Ako nesto ne mogu objasniti onda su odgovori ili "tvoj mozak je ispran i ne razumijes" ili "to jos tek trebamo otkriti, ali znamo da nije tako kako nas "znanost" uci". Kao da se igras kukavice sa kamikazom na cesti.

Jedino sto sam primjetio, ali to sigurno ima veze sa time sto sam ateist i nemam visoko misljenje o religiji, velika vecina ravnozemljasa su pobornici kreacionizma. Dakle i religija tu stvara (cudom se cudimo jelda) probleme sa svojim izucavanjima.

TLDR - Nema nam pomoci, morat cemo se nastaviti tuci sa budalama, koji, i u slucaju da ih nema vise, su daleko glasniji. Sve je to sranje sa ljudskim egom i psihom gdje se svi zelimo osjecati posebni i bitni. Na kraju krajeva, ne bi ti i ja razmjenjivali postove da ne mislimo da je nase misljenje u cijeloj stvari bitno :D

Edit - ciste anegdote za kraj. Kak je krenula korona tako sam poceo starcima objasnjavati da nije zajebancija u pitanju i da shvate to ozbiljno jer mi se ne gubi roditelje u srednjim 20tima. Mami je trebalo tjedan dana da joj dode iz dupeta u glavu i od tada imamo odnos gdje joj mogu napokon objasniti neke "teorija zavjere" stvari. Evo, nije proslo mjesec dana i dobivam od nje chain-mail da me upozorava na virus koji ce se sutra siriti whatsappom. Namjerno ili ne, nastavlja siriti blesave teorije zavjere koje se kasnije razvijaju u nesto daleko gore. Kao virusi :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 11:05 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
sexytoiletpaper kaže...


Edit - ciste anegdote za kraj. Kak je krenula korona tako sam poceo starcima objasnjavati da nije zajebancija u pitanju i da shvate to ozbiljno jer mi se ne gubi roditelje u srednjim 20tima. Mami je trebalo tjedan dana da joj dode iz dupeta u glavu i od tada imamo odnos gdje joj mogu napokon objasniti neke "teorija zavjere" stvari. Evo, nije proslo mjesec dana i dobivam od nje chain-mail da me upozorava na virus koji ce se sutra siriti whatsappom. Namjerno ili ne, nastavlja siriti blesave teorije zavjere koje se kasnije razvijaju u nesto daleko gore. Kao virusi :D

 

Sve sto ti to govori je da moras uloziti jos truda u pojasnjavanju stvari, jer ako dodjemo do toga da vise nemamo volje to raditi za najbliskije, tek tada cemo biti u problemima.

 

Ja obicno, kada si uopce dopustim uci u takve rasprave uzivo, najcesce trazim od njih da mi objasne i argumetiraju svoje stavove, kao ono "nikad nisam tako to gledao, daj me malo nauci". Rijetko je proslo vise od 10 minuta ili 5 potpitanja a da, ili ne uskoce sami sebi u usta, ili da shvate da ne mogu argumentirano objasniti.

 

Dakle, iskoristis njihovu metodu na njima samima. Posijes crv sumnje, a dalje neka se on  s time bori.

Vjeruj mi, i vise nego dovoljno si ucinio u tom momentu.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 11:19 (syncmaster245b).
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

 5g je sranje 10g je već malo bolje

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 11:20 (Gajotres).
 
20 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
syncmaster245b kaže...
sexytoiletpaper kaže...


Edit - ciste anegdote za kraj. Kak je krenula korona tako sam poceo starcima objasnjavati da nije zajebancija u pitanju i da shvate to ozbiljno jer mi se ne gubi roditelje u srednjim 20tima. Mami je trebalo tjedan dana da joj dode iz dupeta u glavu i od tada imamo odnos gdje joj mogu napokon objasniti neke "teorija zavjere" stvari. Evo, nije proslo mjesec dana i dobivam od nje chain-mail da me upozorava na virus koji ce se sutra siriti whatsappom. Namjerno ili ne, nastavlja siriti blesave teorije zavjere koje se kasnije razvijaju u nesto daleko gore. Kao virusi :D

 

Sve sto ti to govori je da moras uloziti jos truda u pojasnjavanju stvari, jer ako dodjemo do toga da vise nemamo volje to raditi za najbliskije, tek tada cemo biti u problemima.

 

Ja obicno, kada si uopce dopustim uci u takve rasprave uzivo, najcesce trazim od njih da mi objasne i argumetiraju svoje stavove, kao ono "nikad nisam tako to gledao, daj me malo nauci". Rijetko je proslo vise od 10 minuta ili 5 potpitanja a da, ili ne uskoce sami sebi u usta, ili da shvate da ne mogu argumentirano objasniti.

 

Dakle, iskoristis njihovu metodu na njima samima. Posijes crv sumnje, a dalje neka se on  s time bori.

Vjeruj mi, i vise nego dovoljno si ucinio u tom momentu.

 a šta kad ideš nekome dobronamjerno objasnit a ovi pocmu da pametujes i jos te pocmu napadat jer oni "znaju".

nema od objašnjavanja ništa pozitivno, cak kontraefekt. nek žive u neznanju, gubljenje vremena i zivaca na takve nema nikakvog smisla.

16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
danko99 kaže...
Nek uvedu svima optiku i odhebu sa 5G govnima.
Problem riješen.

 I što ćemo onda, hodat uokolo s mobitelima s optičkim kabelom priključenim?

 

Preporučujem svima dokumentarac:

 

https://www.imdb.com/title/tt8132700/

 

Koji govori o teoretičarima zavjera. Na kraju vam ih bude žao.

 

Na žalost jako je lako zaglibiti u to, malo dosade, par tekstova/youtube videa i povuče te. Na žalost svima je zanimljivije danas pogledati video o teoriji zavjere jer je to nešto uzbudljivo, drugačije i prilagođeno je za mase, dok pročitati neki stručniji tekst i slično je zamorno i dosadno...

15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Ja ne znam kako vi ne vidite, ali ocito je da je po samim specifikacijama 5g stetniji od 4g, 4g je stetniji od 3g i 3g od 2g.

Kako? Pa po samim specifikacijama svake od mreze, svaka je visestruko brza od prethodne i tako se glupost i teorije zavjere svakom novom tehnologijom puno brze sire nego onom prethodnom ...

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
dabar_solta_V2 kaže...

 a šta kad ideš nekome dobronamjerno objasnit a ovi pocmu da pametujes i jos te pocmu napadat jer oni "znaju".

nema od objašnjavanja ništa pozitivno, cak kontraefekt. nek žive u neznanju, gubljenje vremena i zivaca na takve nema nikakvog smisla.

 Pa upravo sam objasnio.

Upotrebis reverznu psihologiju.

 

Ne objasnjavas ti njemu, nego pitas njega da on objasni tebi. Kazem ti iz iskustva, nakon 10tak minuta najcesce se dodje do toga da shvati da ne moze logicno/argumetirano objaniti, a sto za posljedicu ima da ga se natjera citati/googlati malo vise o konkretnoj temi.

To je vec dovoljno da mu se poljuljaju stavovi  i natjera ga da se educira po toj temi.

 

Prije nekoliko godina, ovdje na BUG-ovom forumu, iznio sam tvrdnju (doduse stvarno izvucenu iz guzice) na koju nisam dobio odgovora.

Takodjer je bilo nesto po pitanju EM zracenja i brige za zdravlje.

 

Uglavnom, ustvrdio sam da nagli rast ocekivanog trajanja zivota sa pocetka 20 st,. koincidira sa pojavom radio valova, elem ne znaci li da se iz toga moze zakljuciti da nase ljudsko generirano EM zracenje stiti i zapravo dobro po nase zdravlje?

 

Jasno je da ta tvrdnja nema veze sa mozgom, ali isto tako znakovito je da su mnoga usta bila zacepljena.

To samo dalo do znanja da sugovornici nisu raspolagali sa argumentima u startu.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 11:52 (syncmaster245b).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
ShadoW kaže...

Ja ne znam kako vi ne vidite, ali ocito je da je po samim specifikacijama 5g stetniji od 4g, 4g je stetniji od 3g i 3g od 2g.

Kako? Pa po samim specifikacijama svake od mreze, svaka je visestruko brza od prethodne i tako se glupost i teorije zavjere svakom novom tehnologijom puno brze sire nego onom prethodnom ...

Je, imaš pravo. Tako je i nova S-klasa nesigurnija od Stojadina jer brže ide 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
7 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
ali sta se dogodi, ako pitaš da on objasni tebi, objasnit ce ti onako kako sam svaca i tu je sta se njega tice prici kraj, moze jedino mislit da ti ne razumis sta je on objasni i to ako je neka rasprava koristit ko dokaz da svaca bolje od tebe.

vjeruj mi gubljenje vremena.
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
dabar_solta_V2 kaže...
ali sta se dogodi, ako pitaš da on objasni tebi, objasnit ce ti onako kako sam svaca i tu je sta se njega tice prici kraj, moze jedino mislit da ti ne razumis sta je on objasni i to ako je neka rasprava koristit ko dokaz da svaca bolje od tebe.

vjeruj mi gubljenje vremena.

 Ma nije.

 

Postavis par promsljenih podpitanja i rupe u znanju/teoriji ce se poceti pojavljivati.

 

Nazalost nekakvim reciprotetom, ukoliko neznas postaviti tih par podpitanja, a usudio si se upustiti u raspravu, znaci da niti sam nisi potkovan u toj temi, sto nekakvim automatizmom ispada da nisi imao nekakvo moralno pravo uci u raspravu u kojoj zelis dokazati svoja stajalista drugoj osobi.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Tražiš da ti objasni pa dobiješ link na youtube. Ako kojim slučajem ostane bez objašnjenja, promjeniti će temu ili će te izvrijeđati, bilo šta, samo neće priznati da je u krivu.

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Ili ti njega izvrjedas prvi pa onda nek linka video na yt lika koji vrijeda samom pojavom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
dejo6 kaže...

Tražiš da ti objasni pa dobiješ link na youtube. Ako kojim slučajem ostane bez objašnjenja, promjeniti će temu ili će te izvrijeđati, bilo šta, samo neće priznati da je u krivu.

 

Kao sto rekoh, nije ti cilj nekome promijeniti misljenje i natjerati ga da javno prizna da je pogrijesio. Uostalom u ovom nasem mikrokozmosu na BUG-ovom forumu vjerujem da bi  se dalo izbrojati na prste jedne ruke kada se to dogodilo.

Dovoljno je poljuljati ga da  se natjera procitati vise u toj temi.

 

Ako te krene vrijedjati, to je samo dokaz da si postigao svoj cilj.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 12:55 (syncmaster245b).
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
MrBlc kaže...

Je, imaš pravo. Tako je i nova S-klasa nesigurnija od Stojadina jer brže ide 

 hvala, ja vec dugo govorim da ljudi trebaju ici svuda pjeske.

 

ljudi grade te neke gradevine i misle da su pametni pa onda dode potres i eto, koliko ljudi je samo moglo nastradati. uvijek sam ja govorio da tehnologija ubija i da se trebamo vratiti primitivnim alatima a svi mi se smiju kad sam to govorio.

btw. da nemamo aute i avione korona se sigurno ne bi tako brzo prosirila po svijetu a ne ovako, sjedne covjek na avion i vec je virus u ameriKi.

 

Nista, gasim internet sad, istjece mojih sat vremena sto mi roditelji dnevno dopuste. Makar sad toleriraju skoro dva sata posto moram cijeli dan biti u kuci.

16 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

prije par godina kad se STEM poceo gurati svugdje, kad se pocelo pricati kak su danasnje generacije blagoslovljene tehnologijom, kako cemo odjednom imati hrpu znanstvenika, programera, da ce puno ljudi postati high-tech, da ce se IT scena promijeniti iz korijena, i da ce se ljestvica za puno poslova podici za par stepenica..

bio sam u krivu, sa dostupnoscu tehnologije, jeftinim smarphoneima, jeftinim mobilnim internetom i internetom generalno, kad je svaka debilcina dobila pristup drustvenim mrezama, kad svaki idiot moze procitat i napisati bilo sto na netu..

shvatio sam da su ljudi sve gluplji i generalno glupi ko kurac i da me treba jedino biti strah cinjenice da ti ljudi imaju pravo glasa, bez obzira na pripadnost lijevoj strani Gaussa, i da sa njima udisem isti zrak, bilo gdje u svijetu.

 

kad je covjek do jucer setao ovce po velebitu a navecer poceo prosipati pamet po internetu o svojim flat earth i chemtrail otkricima, a njegova zena domacica odjednom postale najpametnija antivaxxerica out there, kad u ovo vrijeme provode nedjeljom kod kuce umjesto da idu po svoju tjednu dozu dogmi i spasenja po misama, oni prosipaju pamet 24/7 po internetima..

 

(uz apsolutno postovanje genuine traktoristima i cuvaocima ovaca, i njihovim domacicama)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
18 0 hvala 0
8 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Ma kakav 5g

Treba sunce zabranit. Daleko štetnije od 5g-a

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Visak kaže...
alien kaže...

Ne treba vjerovati u sve i svašta al opet treba se malo prisjetiti prošlosti...

 

Treba se prisjetiti vremena kad su proizvodi obogačeni uranijom poput pasti za zube, britvi i ostalih proizvoda smatrani korisnim.

Vremena kad je olovni benzin smatran superioran bezolovnom, iako je isti otrovao generacije.

Kad se za DDT i azbestne proizvode tvrdilo da su potpuno bezopasni.

 

Da Irak ima oruzje za masovno uništavanje...

 Ti si upravo ovim postom prouzročio rak petorici ljudi.

 

Ne vjeruješ? Sjeti se paste za zube obogaćene uranijom, olovnog benzina, azbesta i DDTa.

 Od svih pametnjakoviča ovdje ovo je jedini argument na moje tvrdnje?...

 

Zabrinjavajuče...

scientia est potentia
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice