Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend, chea

poruka: 12
|
čitano: 9.282
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend, chea".
5 godina
offline
Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend, chea

Nadodaju kako prema varalicama imaju nultu stopu tolerancije, te da iste neće upozoravati i privremeno suspendirati, već će im računi biti zaključani zauvijek

 

Ako to ide automatizmom po reportima drugih igraca, bez evaluacije stvarnog igranja, koliko ima false positivea? Bilo bi nezgodno da te bannaju jer te hrpa klinaca reportala za cheating, na igri koju si platio skoro 100 eura

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend,
encoding kaže...

Nadodaju kako prema varalicama imaju nultu stopu tolerancije, te da iste neće upozoravati i privremeno suspendirati, već će im računi biti zaključani zauvijek

 

Ako to ide automatizmom po reportima drugih igraca, bez evaluacije stvarnog igranja, koliko ima false positivea? Bilo bi nezgodno da te bannaju jer te hrpa klinaca reportala za cheating, na igri koju si platio skoro 100 eura

 U svakom slučaju se nadam da će biti implementirano bolje nego na warzoneu...

-
10 godina
protjeran
offline
Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend, chea

Minimalna konfiguracija je smiješna.Netko je gadno zabrljo.Minimalni proc za igru je ryzen 5 3600 a preporučeni Ryzen 7 2700x.Naime dotični ZEN 2 arhitektura žvače Zen + za doručak bez obzira na 2 jezgre manje.Imam osjećaj da su zabunom stavili Ryzen 5 3600 a trebali su staviti 1600.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 15:35 (McFly333).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend, chea

ono kada se krenu prijetiti ip banovima, lol..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend,
McFly333 kaže...

Minimalna konfiguracija je smiješna.Netko je gadno zabrljo.Minimalni proc za igru je ryzen 5 3600 a preporučeni Ryzen 7 2700x.Naime dotični ZEN 2 arhitektura žvače Zen + za doručak bez obzira na 2 jezgre manje.Imam osjećaj da su zabunom stavili Ryzen 5 3600 a trebali su staviti 1600.

 Ma, to hoće reći da AMD može Intelu "podudlati". S obzirom što su stavili u tome odnosu preporuka Intel-AMD...

15 godina
offline
Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend, chea

igra tko još bf? dugo nisam zapucao metka... jer kad sjednem obično bude 800+ sati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend,
Me moram prednaruciti / kupiti da bi probao betu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend,
digitall kaže...
Me moram prednaruciti / kupiti da bi probao betu?

 sa preorderom dobivaš samo 2 dana raniji pristup beti, beta je besplatna i otvorena

14 godina
offline
Re: Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend,
ranko091 kaže...

igra tko još bf? dugo nisam zapucao metka... jer kad sjednem obično bude 800+ sati...

 Cimnem te za 2024 cim te vidim. XD

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 23:48 (KIKI3ooo).
15 godina
offline
Re: Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend,
KIKI3ooo kaže...
ranko091 kaže...

igra tko još bf? dugo nisam zapucao metka... jer kad sjednem obično bude 800+ sati...

 Cimnem te za 2024 cim te vidim. XD

 može. trenutno sam probao ovaj BR apex. veslaš  3 sata, ispričaš se sa suborcem o svem i svačem, bude par metaka vam tam, ali većinom zgineš na početku. odustao brzo. više sam pričao s prijateljem, nego igrao. treba se zvat BR Voice Chat. :D

15 godina
offline
Re: Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend,
McFly333 kaže...

Minimalna konfiguracija je smiješna.Netko je gadno zabrljo.Minimalni proc za igru je ryzen 5 3600 a preporučeni Ryzen 7 2700x.Naime dotični ZEN 2 arhitektura žvače Zen + za doručak bez obzira na 2 jezgre manje.Imam osjećaj da su zabunom stavili Ryzen 5 3600 a trebali su staviti 1600.

 Ne bas haha, nego ovako ne mozes dobit automatski refund ako imas npr 2600 i tvrdis da igra radi lose.

16 godina
offline
Re: Otvorena beta Battlefielda 2042 idući vikend,
Staviti hardware ban i online bazu podataka svima dostupnu. Tako bi se brzo moglo naći ako je rabljeni hardware korišten kod varanja, pa ga čiteri neće moći niti tako lako prodati
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice